شاخه‌ها

  • عطر و ادکلن های ایرانوس اصل است یا تقلبی؟

ایرانوس هیچ گونه عطر تقلبی ندارد و تمام محصولاتی که به مشتریان عزیز با افتخار تقدیم میکند محصولی 100 درصد اصل (اورجینال) می باشد.

  • عطر و ادکلن های ایرانوس سفارش عرب است یا سفارش اروپا؟

در حقیقت این جمله که فلان عطر سفارش عرب است یا سفارش امریکا و اروپا ادعای کذبی است که فروشندگان عطر و ادکلن تقلبی در ایران به مشتریان خود میکنند و از این طریق محصول خود را به فروش میرسانند.عطری که توسط ایرانوس به فروش میرسد محصولی 100 درصد اورجینال است و مشابه همان عطری است که در فروشگاههای پاریس و میلان و یا فرودگاه دبی و ترکیه به فروش میرسد.

  • تفاوت عطر و ادکلن اصل از تقلبی چیست؟

اکثر عطرهای فیک کیفیت شیشه , چاپ و جعبه ی ضعیفی دارند و با کمی دقت میتوانید تفاوت را از عطر اصل متوجه شوید.ایرانوس در 2 مطلب مختلف جزییات تشخیص عطر و ادکلن اصل از تقلبی را توضیح داده که میتوانید با کلیک روی این لینک مطلب مورد نظر را مطالعه کنید.

  • فروش حضوری دارید؟

خیر,ایرانوس فقط به صورت اینترنتی و تلفنی سفارشهای شما عزیزان را دریافت میکند و در اسرع وقت ارسال انجام میشود.

  • چگونه به ایرانوس اعتماد کنیم؟

ایرانوس تمام مجوزات فروش در بستر اینترنت همچون اینماد که توسط وزارت صنعت معدن و تجارت صادر شده و همچنین مجوز نشان ملی ثبت که توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده را در اختیار دارد .علاوه بر آن ایرانوس دارای دفتر پشتیبانی مشخص و همچنین پاسخگویی 24 ساعته در تمام طول هفته است.

  • دلیل ارزان بودن قیمت عطرهای سایت ایرانوس نسبت به فروشگاههای معتبر سطح شهر چیست؟

ایرانوس ارتباط مستقیم بین واردکنندگان اصلی عطر و ادکلن اصل و خریداران محترم عطر و ادکلن در ایران است.سیاست اصلی ایرانوس فروش بالا با حاشیه سود بسیار کم است.در حقیقت با پایین نگه داشتن هزینه های خود سعی بر آن داشتیم قیمت تمام شده محصول برای مشتریان عزیز کمتر از فروشگاههای دیگر باشد.

  • ایرانوس واردکننده تمام محصولات موجود در سایت است؟

خیر,ایرانوس همچون بیشتر فروشگاههای اینترنتی معتبر در ایران و جهان همچون آمازون و ebay رابط بین تامین کننده محصول و خریداران محصول است.تامین کنندگان محصولات ایرانوس از قویترین واردکنندگان عطر ادکلن و لوازم آرایشی بهداشتی در ایران هستند.

  • روند مرجوعی و استرداد وجه

پس از اینکه کالایی به دلیل مشخصی مرجوع شد و به دست ایرانوس رسید، کارشناسان بررسی‌های لازم را متناسب با دلیل بازگشت آن کالا انجام می‌دهند. پس از تایید ، بازگشت کالا نهایی می‌شود و هزینه‌ای که خریدار پرداخت کرده است.مبلغ سفارش مرجوع شده به حساب بانکی شخصی که سفارش را ثبت کرده ظرف مدت حداکثر 48 ساعت  انجام خواهد شد


منو