شاخه‌ها

حریم خصوصی

ایرانوس ضمن احترام به حریم شخصی کاربران عزیز ، ناچار برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از شما عزیزان درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به شما ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های ایرانوس تابع قانون و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی صادر می‌شود، از این رو وارد کردن  اطلاعاتی مانند نام نام خانوادگی و همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌ الزامی میباشد.

شما می‌توانید نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و ایرانوس تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین ایرانوس ممکن است برای ارتباط با شما مشتریان گرامی ، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشتید، می‌توانید گزینه لغو عضویت در انتهای ایمیل را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که 10002155150244  تنها شماره‌ای است که ایرانوس از طریق آن برای شما مشتریان و کاربران محترم پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان ایرانوس، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام ایرانوس است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@iranous.com اطلاع دهید. همچنین این شماره‌، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه ایرانوس را به اطلاع خریداران  می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد. 

ایرانوس ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، ایرانوس می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. ایرانوس هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

ایرانوس همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی ایرانوس و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس :

۵۵۱۵۰۲۴۴  – ۰۲۱