شاخه‌ها

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات ایرانوس

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات ایرانوس را به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت ایرانوس هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، و سایر خدمات ارائه شده توسط این فروشگاه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ایرانوس است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ایرانوس از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ایرانوس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ایرانوس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ایرانوس اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات ایرانوس استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به ایرانوس ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که ایرانوس به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات آرایشی بهداشتی و زیبایی

اطلاعات هر محصول آرایشی بهداشتی و زیبایی در وب‌سایت ایرانوس ، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از مواد  آرایشی بهداشتی و زیبایی نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند.

درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی بهداشتی و زیبایی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت­‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه ایرانوس در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

در صورت تایید معیوب بودن کالای مرجوعی توسط شرکت تامین یا تولیدکننده، ایرانوس صرفا هزینه کالا یا سرویس را مطابق فاکتور (حداکثر تا یک هفته از تاریخ فاکتور) به مشتری برمی‌گرداند.

ایرانوس نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات آرایشی بهداشتی و زیبایی (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و …) مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوط ( نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگان رسمی کالا) انجام شود.

محتوا

ایرانوس نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است ایرانوس تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط ایرانوس دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

نمایندگی

ایرانوس در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی ایرانوس اطلاع دهید.

تغییر قیمت

تمامی محصولات فروشگاه ایرانوس 100 درصد اورجینال بوده و بطور مستقیم و یا از طریق تامین کنندگان معتبر با پرداخت ارز تهیه و تقدیم شما میشود.از این رو تغییر نرخ ارز روی قیمت محصولات فروشگاه اینترنتی ایرانوس تاثیر مستقیم و آنی دارد.در نظر داشته باشید با توجه به تعداد بالای محصولات در سایت و همچنین حاشیه سود بسیار کم , اصلاح قیمتها در لحظه ممکن نیست و احتمال تغییر قیمت بعد از سفارش شما و پرداخت اینترنتی وجود دارد.این اطمینان به شما داده میشود که ایرانوس محصول دلخواه شما را با کمترین قیمت ممکن به دست شما میرساند.

تفاوت های ظاهری

با توجه به اینکه کمپانی های تولید کننده هر از گاهی اقدام به ایجاد تغییر در ظاهر محصولات خود میکنند ممکن است محصول ارسالی با عکس مندرج در سایت تفاوت های اندکی داشته باشد.ایرانوس همواره جدید ترین و به روز ترین تولیدات کمپانی ها را تقدیم مشتریان میکند از این رو ممکن است در برخی مواقع تغییراتی در جعبه یا نوع نوشته ی محصول و یا بعضا شکل ظاهری آن دیده شود . ایرانوس این اطمینان را به شما میدهد که در صورتی که در ماهیت و اصل کالا تغییری ایجاد شده بود آنرا به عنوان محصول جدیدی در سایت نمایش دهد که مشتری بتواند خود انتخاب کند

شرایط بازگشت کالا

محصول خریداری شده از فروشگاه ایرانوس بدون در نظر گرفتن تاریخ خرید تا آخرین قطره تحت گارانتی بدون قید و شرط فروشگاه میباشد و در صورت اثبات تقلبی بودن محصول , تمام وجه دریافتی به مشتری عودت داده خواهد شد.در صورتی که محصول ارسالی در کمتر از 7 روز به فروشگاه بازگردانده شود فروشگاه موظف به عودت تمام وجه به مشتری خواهد بود (با توجه به آنکه محصولات آرایشی و بهداشتی ارتباط مستقیمی با سلامتی افراد دارند محصولی که از سلفون یا بسته بندی پلمب خارج شده باشد شامل امکان بازگشت کالا و عودت وجه نخواهد بود)

تستر - مینیاتوری - سمپل و دکانت عطر ها غیر قابل بازگشت هستند


منو