شاخه‌ها

محصولات Paco Rabanne

در صفحه
نمایش 1 - 32 از 127 آیتم
نمایش 1 - 32 از 127 آیتم

معرفی و بررسی برند پاکو رابان Paco Rabanne

یک برند مد فرانسوی که در سال 1966 تاسیس شده است.
فرانچسکو "پاکو" رابان کوارو، طراح مد متولد یافته اسپانیا ، به شکل وسیع تری به عنوان پاکو رابان Paco Rabanne شناخته می شد. او به همراه خانواده اش در جنگ داخلی اسپانیایی‌ها از اسپانیا فرار کرد. در پاریس بزرگ شد. او از طریق کارآموزی مهندس معمار شد اما حرفه مد را در طراحی جواهر فروشی های دیگر برندها پیش از (اولین) تلاشش برای طراحی لباس آغاز کرد.
او به سرعت در زمینه مد های الکتریکی با مشخصه مواد غیر معمول از قبیل کاغذ و فلز شناخته شد.


برند پاکو رابان


عطر اولین برند در حال حاضر رایحه کالاندره زنان افسانه ای است که در سال 1969 معرفی شد. مجموعه ای از رایحه های ابتکاری در شیشه های متمایز برای مردان و زنان طراحی شده است. مد های پاکو رابان و عطرها در راستای برند Piug تهیه شده اند. 


برند پاکو رابان 76 عطر در رایحه پایه دارد. اولین نسخه در سال 1969 و جدیدترین آن در سال 2017 ساخته شد. رایحه های پاکو رابان با همکاری عطر فروشی های مایکل هی رابرت گونون ، اولیور کرسپ ، پیره وارگارنه ، روسندو متئو ، جکیوس کاوالیر ، جین مارتل ، امیلی (بویره) کوپرمن ، فابریسه پلگرین ، مارک بوکستون ، ورونیکه نایبرگ ، انا فیلیپو ، اولیور پولگه ، دومنیکو راپین ، لاک دانگ ، کریستوفه راینارد ، اولیور پسچیوکس ، مایکل جیراد ، بتریکه پکیوئت ، برونو جوواناویک ، کرولاین دومیور و جرارد آنتونی ساخته شده بود.

ادکلن پاکو رابان

پاکو رابان 18 فوریه 1934 درشهر بسکیوی پاساچس ، استان گیپوسکوآ متولد شده بود. پدرش ، سرهنگ جمهوری خواه ، در طول جنگ داخلی اسپانیا توسط فرانکوئیست تراپس اعدام شده بود. او از اسپانیا به فرانسه به همراه خانواده اش پس از پیروز شدن فرانکوئیست در سال 1939 گریخت. تحصیلش در اصل درباره ی معماری بود.او حرفه خود در زمینه ی مد را از طریق افتتاح جواهر فروشی برای گیونسوی ، دیورو بالنسیاگا آغاز کرد و برند مد خودش را در سال 1966 تاسیس کرد. او از مواد غیرمعمول از قبیل کاغذ ، فلز و پلاستیک برای خیاطی های زنانه عجیب وغریب و طرح های زرق و برق دار استفاده می کرد.
پاکو رابان به خاطر صحنه و لباس سبز پوشیده شده توسط جین فوندا ، در فیلم علمی تخیلی باربارلا در سال 1968 شناخته شده است. فرانکویس هاردی یکی از طرفداران بزرگ طرح های پاکو رابان بود. خواننده محبوب فرانسوی "مایلین فارمن کانتینیوس" گزافه گویی هایی از پاکو رابان را در کنسرت های زنده اش می آورد.در سال 1968 ، او شروع به همکاری با شرکت عطر
piug کرد که منجر به بازاریابی شرکت عطرهای رابان شد.
 در سال 1976 این شرکت یک کارگاه عطر در چارترس ، فرانسه ساخت.
در دهه 1980 ، از ثبت نام تجاری عطرهای مردانه در برزیل بخاطر رای دادگاه که نام تجاری هرگز به طور رسمی در برزیل حضور نداشته برخلاف تبلیغات زیاد و اطلاعیه های قوی محلی ، محروم شد. 


پاکو رابان


دادگاه دلیل آورد که چون توزیع کنندگان محلی puig عطر را به داخل برزیل قاچاق می کردند ، شرکت نمی توانست مدرکی را در مورد پرداخت حق گمرگی اجناس وارداتی نشان دهد. 6 تا 7 سال طول کشید تا بتواند نام برند خود را در برزیل بهبود بخشد. 


درسال 2005 ، پاکو رابان Paco Rabanneدر مسکو (روسیه) ، اولین نمایشگاه برندش را افتتاح کرد. دلیلش برای نمایش دادن طراحی هایش این بود که "من 72 سال دارم و می خواهم طراحی هایم را امسال پیش از ناپدید شدن از این جهان نمایش بدهم. من هیچ کدام از آن ها را به هیچ کس جز سالوادر دیلی 30 سال پیش که بهم گفت به کارت ادامه بده نشان ندادم."
یکی از پیش طرح های سفید و سیاه پاکو رابان Paco Rabanne ، بچه ای بود که با شادی در حال دویدن بود و یک بالن سفید در آسمان را ترسیم می کرد که از مراسم یادبود سال 2004 حمله بیسلان ، شمال اوستیا الهام گرفته بود، که 319 گروگان کشته شده بود شامل 186 کودک ، 12 نفرعضو ارتش ، 31 گروگان گیر. پاکو رابان پولی که از طریق فروش طراحی بدست آمده بود را می خواست به زنان بیسلان بدهد.


درسال 2006 ، پاکو رابان Paco Rabanne از کیف اکراین بازدید کرد. او تغییرات از زمان انقلاب نارنجی را مرور کرد " اکراین مرا به یاد گل هایی که گلبرهایشان را پیش از چشمانم دقیقا باز میکنند می اندازد."


این مطلب در بخش تحریریه سایت ایرانوس گردآوری شده.استفاده از آن برای اهداف غیر تجاری و با قید نام منبع بلامانع است.

بیشتر

منو