شاخه‌ها

فروشگاه اینترنتی

امروزه با پیشرفت چشم گیر تکنولوژی شاهد تغییرات بسیاری در اطرافمان هستیم از جمله تغییر در سیستم زندگی،ما امروز تنها با لمس کردن چند گزینه روی تلفن همراه هوشمند خود به راحتی میتوانیم عزیزانمان را در دورترین نقاط ببینیم و از حال آنها با خبر شویم

با ارسال چند ایمیل که دقایق کوتاهی از وقتمان را میگیرد به آسانی میتوانیم با شرکتهای مورد نظرمان وارد گفتگو و عقد قراردادهای بزرگ و کوچک کاری شویم.

با کمی جستجو لا به لای صفحات اینترنت از تمام اخبار و رویدادهای اطرافتان مطلع میشویم،اما یکی از کاربردی ترین اتفاقات ایجاد فروشگاه های مجازی در بستر اینترنت بود.

جالب است بدانید اولین بار در سال ۱۹۹۴ پیتزا هات فروش اینترنتی خود را آغاز کرد و در همان سال شرکت آلمانی اینترشاپ سیستم فروش اینترنتی را شروع کرد.

پس از آن شرکتهای بزرگ آمازون در سال ۱۹۹۵ و ای بی در سال ۱۹۹۶ این صنعت را گسترش دادند.

بعد از گذشت سالها از بوجود آمدن این صنعت همچنان هستند کسانی که با داشتن دانش کامل نسبت به اینترنت همچنان مایهتاج خود را به صورت سنتی خریداری میکنند که البته بزرگترین دلیل آن نداشتن اعتماد کامل به فضای فروشگاههای اینترنتی است.که امیدواریم در سالهای آینده با هرچه بیشتر شدن فروشگاههای معتبر این عدم اطمینان از بین برود.

 

درباره ما

ایرانوس در سال ۱۳۹۴ با هدف ایجاد کاملترین بانک اطلاعاتی عطر و ادکلن در ایران اقدام به تشکیل تیمی متخصص در زمینه ساخت و طراحی فروشگاه اینترنتی در کنار کارشناسانی زبده در زمینه شناخت عطریات و آشنا به بازار کشور عزیزمان کرد که حاصل آن بیش از ۳ هزار محصول مرتبط به همراه جزیی ترین اطلاعات در مورد هر محصول با آشنایی در مورد برند و تاریخچه آن است.

در ایرانوس با خیال راحت از بابت اصل بودن محصول ، ببینید و ارزیابی کنید و کاملا در مورد انتخاب خود بدانید چرا که ایرانوس آخرین مقصد شما برای خرید است.

 

چرا ایرانوس؟!

براستی با وجود این همه فروشگاه در فضای اینترنت چرا باید ایرانوس را انتخاب کنید؟

پاسخگویی ۲۴ ساعته

ارسال رایگان در اسرع وفت

بی رقیب بودن در قیمت ها

داشتن آدرس و دفتر مشخص

موجود بودن بیشتر محصولات

فعالیت فروشگاه اختصاصا روی یک شاخه

داشتن کاملترین اطلاعات در مورد محصول

گارانتی مادام العمر اصل بودن تمامی محصولات

 

ارتباط با شرکت

آدرس : تهران خیابان مولوی کوچه جعفر پور اله وردی پلاک ۹۶

کد پستی: 1169645651

مشاوره خرید عطر: 09904010050

مشاوره خرید آرایشی: 09904010060

پشتیبانی سفارشات: 09904010070

همکاری و خرید عمده: 09904010080


منو