شاخه‌ها

محصولات Alessandro Dell Acqua

نمایش 1 - 3 از 3 آیتم
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم

معرفی و بررسی برند آلساندرو دل آکوآ Alessandro Dell Acqua

آلساندرو دل آکوآ (Alessandro Dell’Acqua) یک طراح مد ایتالیایی است که در سال 1962 در نپال ایتالیا متولد شده است. او از موسسه ی هنر نپال فارغ التحصیل شد. رشته تخصصی او لباس های بافتنی بود. او کارش را در شرکت Pietro Pianforini که یک طراح بافت مشهور بود آغاز کرد.


در سال 1995 آلساندرو دل آکوآ برند تجاری خود را تاسیس کرد و کلکسیونی از لباس های مردانه و زنانه اش  را در هفته ی مد در شهر میلان در معرض نمایش قرار داد. موفقیت غیرمنتظره ی او با کلکسیون لباس مدریانه ای زنانه ی او در سال 1996 رقم خورد. الکساندرو دل آکوآ از آن به بعد محصولات دیگری نظیر زیور آلات، کیف و کفش، عینک و عطر را به تولیداتش اضافه کرد. او فعالیت بین المللی خودش را با افتتاح نمایشگاهی در خیابان مدیسون نیویورک واقع در ایالات متحده آمریکا گسترش داد. خلاقیت های او بسیار زنانه، با نمک و هیجان انگیز بود که از شخصیت زن سینمای کلاسیک ایتالیا الهام گرفته شده بود.


کالاهای این برند توسط ستاره ها و مدل های مشهوری نظیر Winona Ryder، Gwyneth Paltrow، Padma Lakshmi، Sophie Dahl و Iman مورد استفاده قرار گرفته است.


 این برند در به کار بردن بی قاعدگی در کلکسیون هایش از طریق استفاده از پارچه هایی با تضاد بالا مشهور است و  از این رهگذر در تلاش است تا روح و شخصیت پیچیده و بی قاعده ی زنان را نشان بدهد. این کلکسیون نوعی پارچه ی ظریف شفاف و ترمه و ترکیب لباس های لوکس با اشیاء ساده را نشان می دهد تا نمایی مدرن، زنانه، هیجان انگیز ایجاد کند. همچنین ترکیب غیر معمولی از لباس بافتنی با پارچه ی جیر به کار برده است که برای لباس های رسمی تر به کار می رود. این کلکسیون در وسایل زنانه و مردانه ی خودش با به کار کردن لباس های مدرن، ظریف و استثنایی صراحتاً آزادی را به تصویر کشیده است.


الساندرو بر این باور است که انسان باید زیبا و آراسته باشد اما نه با وسایل لوکس و رسمی. الساندرو معتقد به سبک تعادلی سنت و نوآوری به صورت کامل، مدرن و شخصی است. برند الساندرو دل آکوا تا کنون 3 عطر طراحی کرده است که اولین نسخه آن در سال 2001 ایجاد و معرفی گردید. عطر ساز برجسته ی برند الساندرو دل  آکوآ آقای Olivier Cresp می باشد.

بیشتر

منو