شاخه‌ها

محصولات Alfred Sung

نمایش 1 - 9 از 9 آیتم
نمایش 1 - 9 از 9 آیتم

معرفی و بررسی برند آلفرد سانگ Alfred Sung

کشور: کانادا
فعالیت اصلی: مد و فشن


آلفرد سونگ طراح بین المللی شناخته شده و قابل احترام از کانادا است. او جایزه های متعددی برای کارهای هنری خود در زمینه مد و عطر دریافت کرده است. یک طرح هنری پیچیده با اندازه معین کلاسیک در اثار خلق شده او می توان دید. او میگوید: من زیبایی را دوست دارم و چه چیزی زیبا تر از یک زن در لباس عروسی اوست. به عنوان یک هنرمند برجسته او لباس های عروسی را در قالب ها و اشکال مختلف از شکل های عاشقانه کلاسیک تا گران قیمت و ظریف طراحی میکند.


آلفرد سانگ در آثارش به تمام نکات و ظاهر عروس توجه می کند با طلا و جواهر عروس همه چیز را تطبیق می دهد. عطرها با امضای او به شیوه ای خاص وارد می شوند به سادگی شکلی طبیعی و زیبا به چشم می آیند او یک راپسودی (وزن و موسیقی) ایجاد می کند که کاملا با هارمونی و تصویر تطبیق میابد. بعضی از عطرهای او یک روز عروسی را با نام و ترکیب خود به یادها می آورد. فواور جول پیور و ترکیب همه عطرهای خانگی اش الهام شده از انرژی هستند و این برای ایجاد تعادل در هارمونی ها توانایی درونی است.


برند الفرد سونگ دارای 19 مدل عطر است. اولین نسخه آن در سال 1986 و اخرین نسخه در سال 2009 ساخته شد. الفرد سونگ با همکاری کلمنت گاواری ، درکوگو دیوید ، اپل جیمز کریدوا و لیاس ارمنیدیس ساخته شد.

بیشتر

منو