شاخه‌ها

محصولات Aedes De Venustas

نمایش 1 - 12 از 12 آیتم
نمایش 1 - 12 از 12 آیتم

معرفی و بررسی برند ایدیس د ونستز Aedes De Venustas

تاریخچه برند آیدس د ونستز (Aedes De Venustas) 


آیدس د ونستز یکی از تولیدکنندگان عطرهای گران قیمت و لوکس در آمریکا است که محصولات عطر خود را به صورت دست ساز NICHE(نیشه) تولید و عرضه می‌کند. بوتیک این عطرساز در سال 2000 در شهر نیویورک ایجاد شد و اولین محصول این برند آمریکایی به نام AEDES DE VENUSTAS EAU DE PARFUME تولید شد.
عطرهای این برند دست ساز (نیشه) هستند به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردارند. آیدس دونستز عطرهای خود را برای اشخاص خاصی تولید می‌کند و آن را به بازار عرضه نمی‌کند. صاحبان فروشگاه این برندرابرت گرستنر و کارل برادل در زمینه فروش عطرهای دست ساز خود فعالیت می‌کنند.


با وجود این که برند عطر آیدس د ونستز به اعتقادات و تعهداتش پایبند بود اما پس از چند سال نخستین عطر خود را برای بازار تولید کرد. این عطر AEDES DE VENUSTAS EAU DE PARFUMنام دارد که در سال 2012 از آن رونمایی شد. جدیدترین عطر این برند آمریکایی در سال 2017 تولید شد.
برند آیدس د ونستز، برای تولید رایحه عطرهای خود با افراد ماهر و با تجربه زیادی همکاری کرده است. عطرسازان و طراحانی مانند برترند دوشوفور، فابریس پلگرین، آلبرتو موریلاس، رالف شویگیر، رودریگو فلورس-روکس و ناتالی فیستاوئر در برند آیدس د ونوستاس فعالیت داشته‌اند.


این مطلب در بخش تحریریه سایت ایرانوس گردآوری شده است و جهت بازنشر(فقط اهداف غیرتجاری)، ذکر نامایرانوس الزامی است.


ادو پرفیوم آدس د ونوستاس Copal Azurادو پرفیوم آدس د ونوستاس Aedes de Venustas


بیشتر

منو