شاخه‌ها

محصولات Avon

در صفحه
نمایش 1 - 32 از 40 آیتم
نمایش 1 - 32 از 40 آیتم

معرفی و بررسی برند آون Avon

تاریخچه برند آون


کشور: ایالات متحده آمریکا


فعالیت اصلی: لوازم آرایشی


محصولات آوون در ابتدا به عنوان محصولات شرکت عطر کالیفرنیا که در سال 1886 تاسیس شده بود به بازار عرضه می شد که بعدها این شرکت نام خود را به شرکت آون تغییر داد و محصولات خود را نیز به عطرها و لوازم آرایشی گسترش داد.


امروزه مدل فروش مستقیم هنوز هم توسط شرکت avon استفاده می شود که در ابتدا با اولین نماینده ی شرکت عطر کالیفرنیا یعنی خانم P.F.E. Albee آغاز شده بود.


اولین بروشور محصولات این شرکت در سال 1896 منتشر شد. در سال 1902 این شرکت بیش از 10000 نماینده ی فروش داشت و در ایجاد فرصت های شغلی برای بانوان پیش قدم بود آن هم درست زمانی که اغلب خانم ها در خارج از منزل کار نمی کردند و محدود به فرصت های شغلی خانگی بودند.


این شرکت در سال 1939 به طور رسمی نام خود را به آون avon تغییر داد. آوون به یک شرکت سهام داد و ستد عمومی در سال 1946 تبدیل شد و فعالیت های تجاری خود را در سراسر جهان در نیمه ی دوم قرن بیستم گسترش داد.


در سال 2011 این شرکت صد و بیست و پنجمین سالگرد تاسیسش را جشن گرفت که در آن بیش از شش میلیون از نمایندگان فروش فعال از بیش از 100 کشور جهان دورهم جمع شده بودند. این شرکت به خاطر استفاده از شیوه های نوین تکنولوژی و سیستم بازاریابی قوی اش اعتبارش را تا کنون حفظ کرده است و با به خدمت گرفتن مدل های مشهوری چون Reese Witherspoon، Courtney Cox ، Patrick Dempsey برای تبلیغات محصولاتش طرفداران بسیاری در میان نسل جوان و امروزی پیدا کرده است. آوون فعالیت های خود را با معرفی یک برند جدید در سال 2003 گسترش داد. 


عطریات اقلامی بودند که از دیرباز در این شرکت تولید می شدند حتی در شرکت قدیمی آن یعنی شرکت عطر کالیفرنیا و در واقع برند آوون یک برند قدیمی در حوزه ی عطر و ادکلن به شمار می رود. طراح آوون تا کنون 621 در کارنامه عطرسازی خود به ثبت رسانیده که اولین نسخه ی آن در سال 1934 تولید شده و آخرین آن نیز در سال 2016 به بازار عرضه کرده است.


عطرهایی که تحت برند آوون ساخته می شوند با همکاری عطرسازان برجسته ای چون Frank Vöelkl, Adilson Rato, Nathalie Feisthauer, Honorine Blanc, Olivier Cresp, Harry Fremont, Firmenich, Jean-Pierre Subrenat, Bruno Jovanovic, Calice Becker, Ellen Molner, Ilias Ermenidis, Ann Gottlieb, Rodrigo Flores-Roux, Annie Buzantian, Carmita Magalhães, Sonia Constant, Christian Truck, Reese Witherspoon, Stephen Nilsen, Yann Vasnier, Yves Cassar, Steve Demercado, IFF, Jean-Marc Chaillan, Corinne Cachen, Jean-Louis Grauby, Alberto Morillas, Frank Voelkl, Pascal Gaurin, Laurent Le Guernec, Pierre Negrin, Pascal Guarin, Adriana Medina, David Apel, Carlos Benaim, Marc Chaillant, Loc Dong, Richard Herpin, Delphine Jelk, Cleber Bozzi, Maurice Roucel, Isaac Sinclair, Johannes Feser, Didier Gaffet, Martin Koh, Nathalie Lorson, Vera Vanori, Christopher Sheldrake ، Domitille Bertier طراحی و تولید می شوند.

بیشتر

منو