شاخه‌ها

محصولات Antonio Puig

نمایش 1 - 11 از 11 آیتم
نمایش 1 - 11 از 11 آیتم

معرفی و بررسی برند آنتونیو پوییگ Antonio Puig

آنتونیو پویگ(Antonio Puig) شرکتی با نام خودش در سال 1914 تاسیس کرد. این شرکت اگرچه شرکتی بین المللی است اما هنوز هم کاملا به صورت خویشاوندی اداره می شود. تمرکز اصلی این شرکت روی تولید محصولات آرایشی و عطر و ادکلن است. در سال 1940 یعنی زمانی که عطر Agua Lavanda Puig تولید شد تحول این شرکت آغاز شد. دفتر مرکزی شرکت به پایتخت بارسلون انتقال داده شد و تا به امروز نیز در آن جا مستقر است.  چهار پسر آنتونیو به تجارت پدر مشغول شدند و به تدریج صاحب شرکت پدر شدند. دو تا از آن ها روی ساخت عطر متمرکز بود، یکی دیگر روی کارهای متفرقه و دیگری مسئول روابط نهادی بود.


کیفیت عطرها و محصولات آن ها روز به روز بهتر می شد. این شرکت  همچنین با دیگر آزمایشگاه ها برای تحقیق و به کار بردن طراحی صنعتی در محصولاتشان همکاری کرد. puig به صورت بین المللی فعالیت کرد و اولین شعبه ی خود را در سال 1959 در ایالت متحده ی آمریکا تاسیس کرد. با همکاری شرکت Paco Rabanne یک کارخانه ی عطرسازی در شهر  Chartres فرانسه دایر کرد.


رویداد مهمی در دهه ی 1980 برای این شرکت اتفاق افتاد و آن اخذ مجوز از شرکت  Carolina Herrera برای ساخت و فروش عطرهایش آن شرکت بود. این موفقیت جایگاه شرکت puig  را در صنعت مد و عطرسازی محکم کرد. در اواخر سال 1990 یکی از افراد مشهور(آنتونیو باندارس) که به طور اختصاصی به تولید عطر روی آورده بود قرار داد همکاری با این شرکت بست. بعد از آن تجارت شرکت Puig بیشتر و بیشتر رشد کرد  و آن ها توانستند برندهای بیشتری به دست بیاورند و محصولات شان را افزایش دهند.


این شرکت محصولاتی از قبیل عطر و ادکلن، محصولات آرایشی و مد به بازار عرضه می کرد که به همین خاطر در سال 1999 شرکت مد و زیبایی puig  نامیده شدند. در حال حاضر این شرکت توسط اعضای نسل سوم خانواده ی Puig و نیز برخی از افراد دیگر اداره می شوند.


همکاری موفقیت آمیز دیگر او با یک بازیگر و ستاره ی مشهور جهانی به نام شکیرا آغاز شد. این شرکت محصولات جدید و منحصربه فرد الهام گرفته شده و ساخته شده برای این خواننده را تولید کرد. در سال 2009 این شرکت اسمش را به همین اسمی که امروزه می بینیم یعنی Puig  تغییر داد. یک توافق نامه با شرکت Valentino امضا کرد تا بتواند عطرهای جدید آن ها را تولید کند.


طراح آنتونیو پوییک در کارنامه ی عطرسازی خود 35 عطر ثبت کرده است. این یک شرکت قدیمی ساخت عطر و ادکلن است که اولین عطر آن در سال 1940 تولید شد و جدیدترین آن نیز در سال 2014 طراحی و به بازار عرضه شد. عطرهای برند آنتونیو پویگ با همکاری عطرسازانی چون Marcel Carles، Rosendo Mateu، Jacques Polge، Dominique Preyssas، Jean Guichard،  Alberto Morillas، Harry Fremont،  Pierre Bourdon، Jean-Francois Latty، Max Gavarry، Jean François Latty، Carlos Vinals، Carlos Benaim و Alain Muraour طراحی می شوند.

بیشتر

منو