اسپری زنانه مای Classy

ISPC-100856

جدید

MY Classy Body Spray

جزییات بیشتر

گارانتی طلایی ایرانوس تا آخرین قطره
پیشنهاد شگفت انگیز

30,000 تومـان

35,000 تومـان

- +

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 2  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  2,000 تومـان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 5 امتیاز که برابر است با 5,000 تومـان
دریافت مشاوره تلفنی
 
جزئیات فنی
حجم200 میلی لیتر
مناسب برایبانوان
غلظتاسپری
ساختار رایحهگلی . چوبی
طبعخنک
مبدا برندایران
الکلدارد
مناسب پوستمعمولی
 
بررسی تخصصی

معرفی اسپری زنانه مای کلاسی

اسپری زنانه مدل Classy دارای روایح گلی و چوبی بوده و ماندگاری بلند مدتی دارد به گونه‌ای که دارای 24 ساعت ماندگاری بوده و این بدان معناست که بعد از استفاده تا یک روز روایح آن بر روی بدن ماندگار خواهد بود.
این اسپری دارای روایحی خنک بوده و متناسب برای بانوانی طراحی شده است که علاقه مند به روایح خنک هستند. اسپری کلاسی را می‌توان در تمام فصول سال استفاده کرد اما بهترین زمان استفاده از آن فصول گرم بهار و تابستان است.
اسپری کلاسی متناسب برای استفاده بانوانی طراحی شده که دارای فعالیت‌های سنگین هستند و علاقه‌مند به ورزش می‌باشند و یا مشاغلی سخت دارند. حجم اسپری زنانه کلاسی 200 میلی لیتر بوده و قابل استفاده در مدت زمان بالایی است.
در خصوص این اسپری می‌توان گفت از آنجایی که این محصول ماندگاری بالایی دارد برای همین در مدت زمان یک روز بدن شما را به دور از بوی تعریق و بوی بد و نامطبوع نگه می‌دارد.
درون این محصول از الکل استفاده شده است و به همین دلیل قابلیت اشتعال دارد بنابراین هیچ وقت این محصول را در جوار حرارت و شعله آتش قرار ندهید زیرا امکان ترکیدن آن وجود دارد.
بانوانی که علاقه‌مند به روایح خنک هستند و دوست دارند همیشه بوی خوش را به همراه خود داشته باشند می‌توانند از اسپری Classy که روایح بسیار جذابی دارد استفاده کنند.
اسپری زنانه Classy محصولی از برند معتبر مای و ساخت کشور ایران است.

نوشتن نظر

اسپری زنانه مای Classy

MY Classy Body Spray

نوشتن نظر

30 محصول مشابه

65,000 تومـان

60,000 تومـان 65,000 تومـان