میسلار واتر گارنیه Delicate Skin and Eyes

Garnier Micellar Water Delicate Skin and Eyes

جزییات بیشتر

جدید

برند : Garnier

شاخه: آرایشی بهداشتی

گارانتی طلایی ایرانوس تا آخرین قطره

*** ناموجود ***

موجود شد خبرم کن!

اشتراک‌گذاری

با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 
بررسی تخصصی

معرفی میسلار واتر گارنیه برای پوست و چشم‌های حساس

میسلار واتر گارنیه مدل Delicate Skin and Eyes راهی ساده برای پاک کردن آرایش، پاکسازی و تصفیه پوست برای افرادی است که دارای پوست و چشم‌های لطیف و حساسی هستند. این میسلار واتر به آرامی آرایش و کثیفی پوست را برطرف کرده تا پوست از آلودگی و باقی مانده آرایش رها شود و درخشش طبیعی پوست را برگرداند.
این میسلار واتر مناسب برای آرایش‌های ضد آب بوده و نیاز به آبکشی پوست ندارد. میسلار واتر دلیکت اسکین اند آیز مناسب برای پوست‌های حساس طراحی شده است.
این میسلار واتر فقط در یک مرحله آرایش و آلودگی‌ها را پاک می‌کند در حالی که پوست کدر را نیز را روشن می‌کند. این میسلار واتر متناسب برای استفاده بر روی صورت طراحی شده و دارای حجمی معادل 400 میلی لیتر بوده و در صورتی که برای هر استفاده 2 میلی لیتر از این میسلار واتر استفاده کنید می‌توانید 200 بار از آن استفاده کنید.
این میسلار واتر حاوی مواد تصفیه کننده به جهت مبارزه با ناخالصی‌های پوست است. پس از استفاده این میسلار واتر پوست احساس شادابی کرده و نیازی به مالش جهت تمیزی پوست ندارد.
این میسلار واتر: 1- دارای مواد پاک کننده‌ای بوده که به مانند آهن ربا ناخالصی‌ها و آلودگی‌ها را جذب می‌کند و آنها را از پوست دور می‌کند. این میسلار واتر دارای فرمول ملایم و بدون خشک نگه داشتن پوست بوده و به طور موثر به تمیزی پوست کمک می‌کند. 2- این میسلار واتر معروف به خاصیت روشن کنندگی بوده و دارای فرمولی با رایحه‌ای غیر قابل مقاومت به جهت تقویت و درخشش پوست است. 3- پس از استفاده این محصول پوستی کاملا تمیز خواهید داشت، یادتان باشد این محصول را بدون مالش و شستشو بر روی صورت بزنید تا درخشش و سلامت پوست را برای شما فراهم سازد.
درون میسلار واتر دلیکت اسکین اند آیز از هیچ گونه مواد مضره و رنگ‌های مصنوعی استفاده نشده و بدون ایجاد حساسیت است.
هنگام استفاده باید بعد از پاک کردن آرایش با پنبه این میسلار واتر را بر روی صورت، چشم‌ها و لب‌ها بمالید و ناخالصی‌های این نواحی را پاک کنید، این محصول نیازی به شستشو پس از استفاده ندارد.
میسلار واتر مدل Delicate Skin and Eyes محصولی از برند نامدار گارنیه و ساخت کشور لهستان است.

 
جزئیات فنی
کد محصولISPC-113683
حجم400 میلی لیتر
بافتمایع
مناسب برایبانوان
مبدا برندلهستان
مناسب پوستحساس
ساخت کشورلهستان
مناسب صورت . چشم . لب
سایر توضیحاتپاک کردن آرایش، پاکسازی و تصفیه پوست . مناسب برای پوست و چشم‌های لطیف و حساس . بدون نیاز به آبکشی . درخشندگی پوست . بدون نیاز به مالش بر روی پوست و شستشو
گلیسیریندارد
برچسب میسلار واتر, میسلار واتر گارنیه

نوشتن نظر

میسلار واتر گارنیه Delicate Skin and Eyes

Garnier Micellar Water Delicate Skin and Eyes

نوشتن نظر

30 محصول مشابه