نحوه زدن ریمل روی مژه های پایینی

استفاده از ریمل روی مژه های پایینی شما واقعا می تواند چشمان شما را زیباتر کند. برای استفاده صحیح از ریمل برای مژه های پایینی ، به سراغ ریمل ضدآب کمی روشن تر از ریمل معمولی خود بروید.

اگر قسمتی از ریمل به پوست شما برخورد کرد می توانید آن را با کانسیلر یا مرطوب کننده پاک کنید.

انتخاب ابزار مناسب

یک ریمل ضد آب انتخاب کنید. اگر از چشمانتان اشک می ریزد می تواند باعث لکه دار شدن ریمل مژه های پایینی شود. برای جلوگیری از ریزش ریمل، ریمل های ضد آب را به جای انواع معمولی جایگزین کنید.

ریمل معمولی با ریمل ضدآب متفاوت است که کاملا خشک می شود بنابراین نباید به صورت روزانه استفاده شود.

یک سایه روشن برای روز انتخاب کنید. سایه روشن تری از ریمل مانند قهوه ای ملایم را برای استفاده ی روزانه انتخاب کنید.

در شب به سراغ یک سایه پررنگ بروید. با این حال، استفاده از یک ریمل مشکی پررنگ روی مژه های بالا و پایین، ظاهری بسیار جسورانه ایجاد می کند که می تواند برای یک شب بیرون از خانه عالی باشد. برای مژه های پایینی خود از ریمل مشکی سبک استفاده کنید و از محصولاتی که حجم دهنده یا بلندتر هستند خودداری کنید.

یک براش ریمل کوچکتر انتخاب کنید. از همان براش برای مژه های بالا و پایین استفاده نکنید. این نه تنها می تواند رنگ ها را با هم ترکیب کند، بلکه مناسب مژه های پایینی که کوچکتر و ظریف تر از مژه های بالایی شما هستند نیست. استفاده منظم از ریمل با یک براش بزرگ و درهم می‌تواند دشوار باشد، بنابراین ابزار کوچک‌تری را برای مژه‌های پایینی خود انتخاب کنید.

چگونه در طی هفت روز پوست شاداب و درخشنده داشته باشیم؟
مشاهده

ترتیب ریمل زدن

مژه های خود را با پرایمر(ریمل سفید) آماده کنید. ریمل سفید می تواند مژه ها را بیشتر برجسته کند. همچنین به شما کمک می کند راحت تر ریمل بزنید، زیرا ریمل به پرایمر می چسبد. این به شما کمک می‌کند تا کار دقیق‌تر و سریع تری روی مژه‌های پایینی خود انجام دهید.

نحوه زدن ریمل روی مژه های پایینی

 

شما همچنین می توانید فقط از نوک برس ریمل خود استفاده کنید و به آرامی ریمل را بر روی مژه بزنید.

قبل از زدن ریمل، نوک براش را روی لبه قوطی ریمل پاک کنید تا محصول زیادی روی آن نباشد.

برس را با زاویه از بین مژه های خود بکشید. هنگام ریمل زدن به مژه های پایینی، برس را روی بن مژه های خود قرار دهید. به آرامی برس را با زاویه ای مورب از روی مژه های خود بکشید که از بینی خود دور شده و به سمت بیرون صورت شما باشد. این کار باعث می شود که چشمان شما درشت تر به نظر برسد.

درست قبل از انتهای مژه هایتان توقف کنید. معمولاً مژه های پایینی نسبت به مژه های بالا باید کم حجم تر به نظر برسند. انتهای مژه های پایینی را طبیعی بگذارید تا چشمانتان گیراتر به نظر برسد.

۳۰ تا ۶۰ ثانیه صبر کنید، سپس به مژه های بالایی خود ریمل بزنید.

مشکلات رایج در هنگام ریمل زدن

اگر مرتباً روی پوست زیر چشم خود ریمل می زنید، از یک قاشق برای محافظت از پوست خود استفاده کنید. قاشق را در امتداد پلک پایینی خود قرار دهید. به این ترتیب، مانع برخورد براش ریمل بر روی گونه یا صورت شما می شود.

بهترین رنگ موهای بدون آمونیاک
مشاهده

 ریمل زدن مژه های پایینی با قاشق

اگر به طور تصادفی ریمل با پوستتان برخورد کرد لکه های آن را با یک گوش پاک کن ، پاک کنید. در صورت لزوم، می توانید گوش پاک کن را به میسلار واتر آغشته کنید

مژه ها را با برس ابرو مرتب کنید. در صورت جمع شدن مژه ها می توان از برس ابرو برای جدا کردن آنها استفاده کرد. برس  ابرو را در اکثر سالن ها و فروشگاه های بزرگ می توانید خریداری کنید. مژه های پایین گاهی اوقات به دلیل طول کوتاه تر بودن مستعد جمع شدن هستند. داشتن یک برس ابرو برای شانه زدن مژه های چسبیده به هم می تواند کمک کننده باشد.

filimo
خرید عطر و لوازم آرایشی بهداشتی
قیمت عالی
فروشگاه اینترنتی ایرانوس کاملترین مرجع تخصصی عطر و ادکلن و لوازم آرایشی بهداشتی در ایران است.