تکنیک آرایشی استروبینگ: ترند جدید آرایش از درون نور

تکنیک آرایشی استروبینگ: ترند جدید آرایش از درون نور

تکنیک آرایشی استروبینگ برای برجسته کردن ویژگی های صورت شما بدون کانتورینگ استفاده می شود. به جای استفاده از پودر تیره و مات برای زاویه دارتر نشان دادن صورت از هایلایترها استفاده می کند تا برای ابعاد بیشتر، نور را به صورت اضافه کند.، استروبینگ تمام نقاط بالاترین را برای افزایش ابعاد برجسته می کند. به این ترتیب، حفره ها عمیق تر به نظر می رسند و نقاط بلند ظاهر می شوند، شبیه به ظاهری که با کانتورینگ به دست می آورید. به طور کلی با لایه بندی هایلایترها در فرمولاسیون های مختلف انجام می شود. یک روشن کننده مایع ابتدا در نقاط مرتفع، زیر پایه استفاده می شود. سپس پس از انجام آرایش پایه، صورت با رژگونه درخشان و هایلایتر پودری کامل می شود.

تکنیک آرایشی استروبینگ برای برجسته کردن ویژگی های صورت شما بدون کانتورینگ استفاده می شود

اما برخلاف کانتورینگ، استروبینگ درخشندگی بسیار شاداب و جوانی به پوست می بخشد. در حالی که کانتورینگ باعث می شود فرد بالغ به نظر برسد. علاوه بر این، افزودن سایه ها با محصولی با رنگ سرد بسیار پیچیده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. به راحتی می تواند گل آلود به نظر برسد که گویی روی پوست شما کثیفی است. از سوی دیگر، استروبینگ باعث می شود پوست شما به خوبی مرطوب، هیدراته و سالم به نظر برسد.  استروبینگ پس از الهام گرفتن از هزاران ظاهر ، با محوریت پوست درخشان، به وجود آمد.

در این مطلب می‌خوانید:

چرا باید روتین استاندارد کانتورینگ خود را با تکنیک آرایشی استروبینگ جایگزین کنید؟

  1. پوست را براق جلوه می دهد

چه کسی پوست درخشان را دوست ندارد؟ استروبینگ باید در روزهای تابستانی مورد استفاده شما باشد زیرا می تواند درخشندگی کثیری به پوست شما بیافزاید. این به شما ظاهری روشن می دهد که بسیار طبیعی و غیرقابل تشخیص است. اگر می‌خواهید گونه‌هایتان را برجسته کنید، استروبینگ را جایگزین کانتور کنید.

  1. انجام این کار آسان تر است

هیچ کس نمی تواند این را انکار کند. حتی حرفه‌ای‌ها هم گاهی اوقات در کانتور کردن به مشکل می‌خورند، اما استروبینگ یک تکنیک راحت است. این روش خطاناپذیر را می توان در کوتاه ترین زمان انجام داد، مهم نیست کجا هستید. آیا تا به حال تصور کرده اید که هنگام سفر صورت خود را کانتور کنید؟ غیر ممکن! اما مالیدن یک هایلایتر مایع روی گونه ها در حالی که در حال حرکت هستید چقدر آسان است؟

  1. به خوبی با روندهای سرگرم کننده جفت می شود

پوست براق باورنکردنی به نظر می رسد. تمام آرایش های جذاب مانند خط چشم های گرافیکی، سایه های پاستلی با استروبینگ بسیار خوب است. دلیل آن این است که تمام این مدهای آرایشی به این صورت است که بدون دردسر جذاب به نظر برسند. و استروبینگ دقیقاً همین است! از این رو، این سبک های آرایش جدید با پوست براق خوب به نظر می رسند.

  1. بدون آرایش پایه نیز کار می کند

کانتورینگ برای روزهایی که می خواهید آرایش سنگینی داشته باشید ایده آل است. کانتور کردن به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد و بقیه قسمت های صورت شما باید یکدست و بی عیب به نظر برسند تا کانتور کار کند. بنابراین، چگونه می توان بدون کانتور به صورت عمق داد؟ البته که استروبینگ ! استروبینگ را می توان با و بدون آرایش انجام داد و به همان اندازه خیره کننده به نظر می رسد. هایلایترها نسبت به یک محصول تیره که برای حک کردن ویژگی های شما استفاده می شود بخشنده تر هستند. بنابراین، هنگامی که زمان کمی دارید یا یک روز آرایش کم دارید، به جای آن به سراغ استروبینگ بروید.

ممنوعیت استفاده از لوازم آرایشی در دوران بارداری
مشاهده

کانتورینگ در مقابل استروبینگ

کانتورینگ در مقابل استروبینگ

تفاوت بین استروبینگ و کانتورینگ در این است که استروبینگ بر نقاط بلند صورت شما بدون هیچ گونه سایه یا کانتورینگ تأکید می کند. درست است – استروبینگ فقط از آرایش برجسته استفاده می کند، بنابراین برای مبتدیان بسیار آسان است. کانتورینگ از استروبین پیشرفته‌تر است، زیرا از شما می‌خواهد هم روی گونه‌های خود را برجسته کنید و هم روی گودی گونه‌هایتان سایه بزنید. به تفاوت بین کانتورینگ و استروبینگ در زیر نگاهی بیندازید.

روند کلی تکنیک کانتورینگ و استروبینگ

در تکنیک آرایشی کانتورینگ روی گودی گونه‌ها، کناره‌های بینی، خط فک و خط رویش موها را با برنزر سایه بزنید، سپس قسمت‌های بلند صورتتان، از جمله سیب‌های گونه‌ها و مرکز بینی‌تان را برجسته کنید.

نحوه انجام آرایش استروبینگ مرحله به مرحله

در تکنیک آرایشی استروبینگ با استفاده از هایلایتر زیر چشم و بالای استخوان گونه، به علاوه پل بینی، استخوان ابرو و شقیقه‌ها، بر نقاط بلند صورت خود تأکید کنید.

نحوه انجام تکنیک آرایشی استروبینگ: مرحله به مرحله

نحوه انجام تکنیک آرایشی استروبینگ: مرحله به مرحله

استفاده از محصولات براق می توانند باعث شوند صورت چرب به نظر برسد، بنابراین مهم است که بدانید دقیقاً چگونه از هایلایتر و چه سایه هایی در آرایش استروبینگ استفاده کنید:

۱.قبل از استفاده از هر گونه مواد آرایشی ، از مرطوب کننده استفاده کنید تا پوست شما کاملا هیدراته ، صاف و سالم به نظر برسد و آرایش تکه تکه نشود.اگر پوست چرب دارید، برای جلوگیری از مسدود شدن منافذ پوست، یک مرطوب کننده بدون چربی انتخاب کنید.قبل از استفاده از هر گونه مواد آرایشی دیگر ، حداقل ۵ دقیقه صبر کنید تا مرطوب کننده کاملا جذب شود.

جدیدترین طراحی ناخن پاییز
مشاهده

۲.هنگام استفاده از آرایش استروبینگ پوست شما باید تا حد امکان صاف باشد، بنابراین ابتدا از کرم پودری استفاده کنید تا رنگ پوست خود را یکدست کنید. بهتر است از فرمول مات استفاده کنید زیرا به درخشش محصولات استروبینگ شما اجازه می دهد در برابر آن متمایز شود.اگر پوست شما یکدست وشفاف است، می توانید یک مرطوب کننده سبک وزن یا کرم بی بی را جایگزین کرم پودر کنید.

۳. کرم پودر پوست صورت را یکدست می کند اما ممکن است نواقص صورت مثل آکنه ، جای زخم را نپوشاند با کانسیلر این نواقص را بپوشانید. کانسیلر را بر روی نواحی مورد نظر با استفاده از اسفنج یا انگشتان خود بزنید.

۴.یک هایلایتر کرم را به نقاط برجسته صورت خود بزنید. نقاط برجسته صورت شامل گونه،پل بینی،چانه،کنار ابرو و خط T پیشانی می باشد. می توانید از هایلایتر پودری یا مایع استفاده کنید فقط باید دقت داشته باشید که رنگ هایلایتر شما با پوستتان مطابقت داشته باشد.اگر پوستتان چرب است،از هایلایتر روی پیشانی، بینی و چانه خود صرف نظر کنید زیرا این نواحی به خودی خود براق می شوند.

۵.بعد از اینکه هایلایتر کرم را کاملا بِلند کردید، می توانید با استفاده از هایلایتر پودری، درخشش را شدیدتر کنید. از پودری با رنگ مناسب استفاده کنید و با یک براش بر روی نواحی که هایلایتر کرم رنگ را زده اید ، بزنید.اگر پوست خشکی دارید، برای جلوگیری از خشک یا تکه تکه شدن پوست و آرایشتان می توانید از هایلایتر پودری صرف نظر کنید.

۶.یک رژگونه مات به گونه های خود بزنید. برای اطمینان از اینکه آرایش استروبینگ شما در مرکز توجه قرار می گیرد، بهتر است از محصولات مات در بقیه قسمت های صورت خود استفاده کنید.

  • اگر پوست روشنی دارید، رژگونه سرخابی روشن یا هلویی را انتخاب کنید.
  • پوست های روشن تا متوسط، رژگونه ارغوانی یا هلویی را انتخاب کنید.
  • برای پوست زیتونی، رژگونه مرجانی را انتخاب کنید.
  • برای پوست های تیره، رژگونه پرتقالی را انتخاب کنید.
شناخت ارگونومی صورت
مشاهده

۷.هنگامی که در حال انجام تکنیک آرایشی استروبینگ هستید، معمولاً از هیچ نوع محصول کانتورینگ استفاده نمی کنید. با این حال، اگر احساس می کنید که پوست شما به مقداری گرما نیاز دارد، می توانید مقدار کمی برنزه کننده را به آرامی استفاده کنید. آن را در امتداد شقیقه‌ها، زیر استخوان‌های گونه زیر رژگونه و در امتداد خط فک خود بکشید.درست مانند رژگونه خود، از برنزه کننده مات استفاده کنید. زیرانمی خواهیم هیچ درخششی در رقابت با هایلایتر باشد.

۸.با استفاده از براش کوچک نواحی هایلایت نشده را پودر فیکس بزنید تا به حفظ آرایش شما در طول روز کمک کند و همچنین درخشش نواحی هایلایتر شده بیشتر مورد توجه باشد.

خرید محصولات تکنیک آرایشی استروبینگ

جهت خرید تمامی محصولات آرایشی می توانید از سایت فروشگاهی ایرانوس وارد کننده ی محصولات اورجینال سفارش دهید و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید.

filimo
خرید عطر و لوازم آرایشی بهداشتی
قیمت عالی
فروشگاه اینترنتی ایرانوس کاملترین مرجع تخصصی عطر و ادکلن و لوازم آرایشی بهداشتی در ایران است.