خانه » راهنمای خرید » ۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبو که نمیتوان از آن ها گذشت!
15 ادکلن زنانه معروف و خوشبو که نمیتوان از آن ها گذشت!
15 ادکلن زنانه معروف و خوشبو که نمیتوان از آن ها گذشت!

۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبو که نمیتوان از آن ها گذشت!

خرید یک ادکلن زنانه که بتوان بعنوان عطر امضا از آن استفاده کرد و یا در مهمانی ها و محل کار ویا هر جای دیگری از آن استفاده کرد یک دردسر بزرگ شناخته میشود . شاید شما هم بخواهید یک ادکلن زنانه با ویژگی های شاخص داشته باشید ، عطری که نتوان از آن گذشت و به چشم یک همراه همیشگی به آن نگاه کرد . امروز در تحریریه ی مجله ایرانوس میخواهیم با همراهی شما ، به معرفی ۱۵ ادکلن زنانه بپردازیم که از بهترین های دنیای عطر انتخاب شده اند . همچنین در کنار آن نکات جالبی در انتخاب عطر مناسب و نحوه استفاده از آن را باهم مرور می‌کنیم . با ما همراه باشید.

پی نوشت : ترتیب عطر ها بر اساس برتری آن ها نیست ، ممکن است آخرین عطر مناسب شما باشد . 

۱- خرید ادکلن زنانه کریستال نویر برند ورساچه

Versace Crystal Noir EDP

 خرید ادکلن زنانه کریستال نویر برند ورساچه Versace Crystal Noir EDP

یکی از فاکتور هایی که در خرید عطر و ادکلن زنانه خیلی اهمیت دارد داشتن ماندگاری بالا برای یک عطر است . فرض کنید عطری را اسپری میکنید و بعد از نیم ساعت تمام بوی آن خشک شده و دوباره مجبور به استفاده از آن هستید . قطعا هیچکس چنین عطری را دوست نخواهد داشت . در مهمانی ها نمیتوانید مدام سراغ کیفتان رفته و عطر اسپری کنید . پس بهتر است عطری را انتخاب کنید که ماندگاری خوبی داشته باشد و در یک کلام نا امیدتان نکند . این عطر ورساچه به جرئت یکی از ماندگار ترین عطر های زنانه است . یک ادوپرفیوم گرم و شیرین که توسط تولید کننده ایتالیایی عطر و ادکلن ساخته شده است . کریستال نویر یک عطر با عصاره ی نادر ، حساس و و ظریف است . نت های پایه که شامل انجیر و انگور سیاه میشود با تکنولوژی سرپوش تولید شده اند . انگور سیاه در این عطر خود را خیلی متمایز و برتر جلوه میدهد . شما میتوانید از این عطر در فصل های  پاییز و زمستان استفاده کنید . طبع گرم این عطر میتواند در روز های سرد زمستانی به گرمای وجودی شما بیافزاید . نظر یکی از خریداران این عطر را باهم مطالعه می‌کنیم :

من این عطر را دوست دارم ، رایحه ی نارگیل خیلی غافلگیر کننده و ظریف ظاهر میشود . بنظرم کریستال نویر یکی از معدود عطر های با کیفیت و پتانسیل بالا است . هر بار که آن را استفاده میکنم همه از آن تعریف می‌کنند و خب من هم قطعا آن را دوست دارم.

ادکلن زنانه کریستال نویر ورساچه با ماندگاری و پخش بوی فوق العاده قطعا شما را شگفت زده می‌کند .

خرید این عطر

۲- خرید ادکلن زنانه Gucci EDP

 ۱۵ ادکلن زنانه معروف و خوشبو که نمیتوان از آن ها گذشت!Parfum GUCCI EDP

از ویژگی های دیگر داشتن یک عطر با ماندگاری بالا ، کاهش هزینه های مربوط به خرید عطر است . یک ادکلن زنانه حتی اگر رایحه ی خوبی داشته باشد ، در صورتی که ماندگاری پایینی داشته باشد خیلی زود باید برای خرید یک شیشه ی دیگر اقدام کنید . قطعا خرید یک عطر با شیشه ی کوچک اما ماندگاری بالا بهتر از این است که عطری با شیشه ی بزرگ داشته باشید اما با مدام اسپری کردن آن به اتمام برسد . علاوه بر همه ی این موارد ، عطری که ماندگاری پایین تری دارد خیلی زود زمان پخش نت های آن تمام میشود و نه تنها نمیتوان رایحه های آن را به خوبی حس کرد ، ممکن است شما را کلافه کرده و یا منجر به سر درد گرفتن شما شود . میخواهیم یک ادکلن زنانه با ماندگاری بالا به شما معرفی کنیم که قطعا وقتی آن را اسپری میکنید ، تا مدت ها باقی خواهد ماند . این ادوپرفیوم گوچی با طبع معتدل خود میتواند گزینه ی خوبی برای هوای گرم یا نسبتا خنک باشد . نت های پایه ی این عطر گل آفتاب گردان و شکوفه پرتقال ، بعنوان برجسته ترین نت های آن خود نشان میدهند . با ترکیبی از وانیل که در نت پایانی نمایان میشود میتوانید شیرینی کامل این ادکلن را حس کنید. بهار و زمستان میتوانند بهترین زمان برای انتخاب این عطر و اسپری کردن آن باشند. همانطور که گفتیم ، ماندگاری بالای این عطر یکی از مهم ترین ویژگی های آن است که میتواند دلیل محکمی برای انتخابش باشد . یکی از خریداران این عطر نظر جالبی در مورد آن داده است :

من خیلی خوش شناس هستم که با این عطر آشنا شده ام . برای اولین بار  ۱۳ سال پیش آن را خریدم ، از آن زمان تا اکنون این عطر امضای من بوده است . من فکر میکنم یک عطر شرقی درجه یک است و هنوز هم به آن علاقه دارم.

خرید این عطر

۳- خرید ادکلن زنانه لانکوم مدل پوئم

Lancome Poeme EDP
خرید ادکلن زنانه لانکوم مدل پوئم Lancome Poeme EDP
خرید ادکلن زنانه لانکوم مدل پوئم Lancome Poeme EDP

یکی دیگر از ویژگی هایی که حین خرید ادکلن زنانه باید به آن توجه کرد ، پخش بوی هر عطر است . خیلی مهم است که وقتی وارد یک محیط میشوید تمام افراد حاضر در آنجا با حس کردن بوی عطر شما متوجه رسیدنتان بشوند ! به نوعی میتوانیم بگوییم پخش بوی هر عطر میتواند به استقبال بهتر دیگران از شما کمک کند . خصوصا اگر عطر امضای شما باشد . عطر ها بر اساس میزان پخش بویی که دارند و نوع رایحه ی آن ها میتوانند خوشایند باشند و یا اینکه پخش بوی آن ها شما را آزار دهد . پس اینکه عطری خوش بو و با پخش بوی مناسب انتخاب کنیم خیلی حائز اهمیت است . ادکلن زنانه لانکوم پوئم یکی از عطر های خوشبو و با پخش بوی بالاست که امروز به آن میپردازیم . الگوبرداری این عطر از زندگی یکی از شاعران فرانسوی انجام شده و سعی کرده تا ظرافت و لطافت مورد نیاز شخص را تامین کند . ترکیبات نت های این عطر مثل بقیه به صورت زمان مشخص ظاهر نمیشود بلکه در دوره های مختلف هر کدام خود را نشان میدهند و با کمرنگ شدن آن ها رایحه ی بعدی به میدان می آید . شقایق آبی ، شکوفه پرتقال و وانیل نت های برجسته ی این ادکلن زنانه لانکوم حساب میشوند . موج تغییرات تلخ و شیرین یک ترکیب احساسی را برای شما به ارمغان می آورد که به نوعی در طراحی شیشه هم از آن استفاده شده است . یکی از خریداران این عطر اصیل نظر خود را اینگونه بیان کرده :

مادر من این عطر را داشت . هنوز هم برای من یادآور مادرم است ، هر زمان که بوی گرم و دلچسب آن را احساس میکنم به خاطراتم میرسم . من فکر میکنم بهترین زمان استفاده از آن در فصل زمستان است اما مادرم همیشه آن را اسپری میکرد . هلو و کهربا بنظرم بهترین نت های آن هستند .

قیمت برای شما: ۱٬۹۴۰٬۰۰۰ تومان
مشاهده محصول و خرید
خرید این عطر

۴- خرید ادکلن زنانه توباکو وانیل برند تام فورد

Tom Ford Tobacco Vanille EDP
خرید ادکلن زنانه توباکو وانیل برند تام فورد Tom Ford Tobacco Vanille EDP
خرید ادکلن زنانه توباکو وانیل برند تام فورد
Tom Ford Tobacco Vanille EDP

اگر عطری که به شما معرفی کردند ، از تمام فیلتر های ماندگاری و پخش بو گذشت . هنوز هم مانده تا بتوانیم بگوییم به یک ادکلن زنانه ایده آل رسیده ایم! خط بو پس از دو مورد قبلی از مهم ترین فاکتور هاست . اما خط بو چیست و چه تفاوتی با پخش بو دارد ؟  خط بو به معنای واقعی یعنی مدت زمانی که یک عطر در محیط باقی میماند . دقت کنید که منظور دقیقا محیط اطراف شماست و نه بدن شما ! فرض کنید که در خودرو شریک زندگیتان نشسته اید و وقتی پیاده میشوید تا مدت زمان طولانی ای بو و یاد شما آنجا باقی میماند ، خب این خیلی ایده آل و رمانتیک بنظر میرسد . البته در صورتی که درست انتخاب کرده باشید . توجه کنید که این انتخاب شماست که تعیین میکند دیگران درباره ی سلیقه ی شما چه فکری میکنند . یک عطر بی کیفیت هرچقدر هم خط بوی طولانی داشته باشد فقط باعث اذیت شدن بقیه میشود . رایحه ی مناسب در کنار همه ی این ها میتواند لحظاتی رویایی برای شما بسازد .عطر تنباکو وانیل از محصولات تام فورد است که میتوانیم آن را در دسته ی عطر های شرقی قرار دهیم . برگ توتون و وانیل از نت های برجسته ی این عطر هستند که نوید یک عطر کلاسیک را به شما میدهند . این ادکلن تام فورد از معدود عطر هایی است که چنین ماندگاری زیاد و پخش بوی سنگینی دارد . نظر یکی از خریداران این عطر را باهم مطالعه میکنیم :

این عطر برای من شبیه به یک جاذبه است . بعد از اینکه این عطر را خریدم و از آن استفاده کردم ، تصمیم گرفتم که شمع ها و خوشبو کننده ی هوای خانه را عوض کنم و مانند این بو یکی بخرم . من واقعا با همه ی عطر های تام فورد تحت تاثیر قرار نمیگیرم ولی این یکی منحصر به فرد است .

خرید این عطر

۵- خرید ادکلن زنانه سان شاین برند آمواژ (آمواج)

Amouage Sunshine EDP
خرید ادکلن زنانه سان شاین برند آمواژ (آمواج) Amouage Sunshine EDP
خرید ادکلن زنانه سان شاین برند آمواژ (آمواج)
Amouage Sunshine EDP

ممکن است یک رایحه را دوست داشته باشید ولی نتوانید از آن عطر استفاده کنید . سر درد و یا حساسیت های مختلف ممکن است باعث آزار شما بشوند . قطعا در نگاه اول متوجه این نمیشوید که این عطر برای شما مناسب است یا نه ! عطر ها مانند خوراکی هایی که در زندگی روزمره میخوریم ، دارای طبع مختص خود هستند . عطری میتواند گرم ، خنک و یا معتدل باشد . اینکه بدن شما چه طبعی را قبول میکند نکته ی مهمی است . افت فشار ، احساس گرما و یا سردرد میتوانند از عوارض انتخاب عطری با طبع اشتباه باشند ، علاوه بر همه ی این ها دیگر نمیتوانید از آن عطر استفاده کنید و عملا هزینه ی شما بی نتیجه بوده ، میخواهیم شما را با یکی از عطر های خنک آشنا کنیم . آمواج میتواند یک انتخاب خوب برای عطری خنک باشد ، این ادکلن زنانه عمانی با گذشت کمتر از چهار سال از عرضه توانسته خریداران زیادی را به خود جذب کند . سان شاین یک عطر زنانه شرقی است که طراحان آن در ساخت شیشه خیلی دقت کرده اند تا آن حس اصیل را به فرد منتقل کنند ، سادگی و اصالت همیشه باهم عجین بوده و هستند . نت های برجسته آن بادام و توت سیاه اند . پیشنهاد ایرانوس برای استفاده از این ادکلن زنانه فصل های تابستان و بهار است . نظر یکی از خریداران را باهم مطالعه میکنیم :

بعنوان کسی که از عطر های شیرین خوشش نمی آید میگویم که این فوق العاده است . توانست نظر من را جلب کند و اکنون من از آن استفاده میکنم . به من اعتماد کنید ، چیزی جز این نیست . واقعا یک رایحه ی شیرین آسمانی را در آن احساس میکنم .

خرید این عطر

۶- خرید ادکلن زنانه سی برند جورجیو آرمانی

Giorgio Armani Si Intense EDP
خرید ادکلن زنانه سی برند جورجیو آرمانی Giorgio Armani Si Intense EDP
خرید ادکلن زنانه سی برند جورجیو آرمانی
Giorgio Armani Si Intense EDP

اصولا اینکه چه شخصی کدام رایحه را بپسندد بستگی به سلیقه ی هر فرد دارد و نمیتوانیم برای آن قائده و قانونی تعیین کنیم . اما بعضی از عطر ها هستند که علاوه بر داشتن تمام فاکتور هایی که گفتیم ، فروش خیلی بالایی داشتند و این نشان دهنده ی کیفیت آن ها بوده . بعضی مواقع شما نمیدانید که دقیقا چه چیزی در ذهنتان است و فقط میخواهید یک ادکلن زنانه درجه یک بخرید ، دقیقا همان جاست که این نکاتی که گفتیم به کار می آید . میتوانید بهترین را تهیه کنید و انتظار کیفیت مناسبی را هم داشته باشید ، این حق طبیعی شماست ! این ادکلن زنانه جورجیو آرمانی بعنوان یک معرف رایحه های شیرین و وانیل و گل رز ساخته شد . آن ها میخواستند برای زنان پر شور و قوی که نیاز به انرژی بیشتر و استحکام دارند یک عطر خوب معرفی کنند و موفق هم شدند . یک عطر کاریزماتیک که اعتماد به نفس زیادی به شخص میدهد . بعنوان یک عطر مدرن میتوانیم از این ادکلن زنانه نام ببریم ، بعد از اسپری کردن آن با شروع پر هیجانی از توت سیاه و قهوه مواجه میشوید ، بعد هم گل رز و بقیه ی نت های آن خودشان را در یک ردیف مشخص به میدان میفرستند . یک عطر مناسب برای فصل های پاییز و زمستان که با ماندگاری بالا و پخش بوی سنگین شما را شگفت زده خواهد کرد . نظر یکی از خریداران این عطر را  باهم میخوانیم :

من واقعا آن را دوست دارم ، نمیتوانم بگویم که آن خیلی شیرین است . برای من آن یک ترکیب متعادل از میوه هاست که لذت بخش است ، بنظرم این ترکیب خیلی خوب روی پوست خودش را باز میکند و جای میگیرد . خیلی عطر ها ارزشش را ندارند اما این یکی اینچنین نیست .

خرید این عطر

۷- خرید ادکلن زنانه Coco EDP

شاید اینکه یک ادکلن زنانه چه ظاهری داشته باشد برای خیلی از افراد اهمیت نداشته باشد ، اما خب شما میخواهید هرروز از آن استفاده کنید ، یا حتی آن را برای مراسم های خاص همراه خود ببرید . طراحی شیشه ی جذاب برای یک عطر میتواند حس خوبی به شما بدهد ، البته به شرطی که آن عطر به اندازه ی کافی دوست داشتنی باشد! به جز این باید بدنه‌ی آن طوری ساخته شده باشد که خیلی راحت داخل دست جای بگیرد و بتوان راحت از آن استفاده کرد . ادکلنی که میخواهیم معرفی کنیم یکی از عطر های پرفروش و بسیار قوی برند دیور است . یک عطر شرقی که با ظرافت خاص خود شما را به اوج میبرد و بهترین احساس را از آن دریافت خواهید کرد . نت هایی از میوه هایی مثل نارگیل و رز که میتواند لحظات خوشی در فصول پاییز و زمستان برای شما رقم بزند . شیشه ی این عطر با استفاده از رنگ قرمز و مشکی توانسته عشق را به بهترین نحو ممکن منتقل کند و ارگونومی آن به نحوی طراحی شده که در دست بسیار راحت قرار میگیرد . نظر یکی از خریداران این عطر را باهم میخوانیم :

بنظرم برای قرار های رمانتیک فوق العاده است . خصوصا اگر خانمی با مو های بلند مشکی و کفش پاشنه بلند و رژ قرمز هستید ، قطعا خیلی با ظاهر شما همخوانی دارد . شیرینی گرمی داخل آن نهفته است که به مرور تبدیل به یک گرمای لذت بخش شده و احساس آن تقویت میشود .

قیمت برای شما: ۴٬۴۷۰٬۰۰۰ تومان
مشاهده محصول و خرید
خرید این عطر

۸- خرید ادکلن زنانه Lady Million Absolutely Gold P

عطر ها دارای دسته بندی های مختلفی هستند ، اما یکی از مهم ترین آن ها میزان غلظت عطر است . ممکن است شما عطری گران قیمت خریداری کنید اما حس کنید عطر خیلی سبک به نظر میرسد ، ممکن است این موضوع بخاطر نوع فرمول و نت های آن عطر باشد اما دلیل اصلی ، میزان غلظت عصاره ی اصلی ادکلن زنانه شماست . از این رو عطر ها از نظر میزان غلظت عصاره ی اصلی عطر به دسته های مختلفی تقسیم شده اند . عطر هایی که بیشترین میزان غلظت عصاره ی اصلی را دارند در شاخه ی پرفیوم قرار میگیرند ، به طور متوسط ممکن است غلظت عصاره ی آن ها تا ۴۰ درصد هم باشد ! ادکلن زنانه پاکورابان که آن را معرفی میکنیم یکی از پرفیوم های زنانه است که در فروشگاه عطر و ادکلن ایرانوس هم موجود میباشد . این ادکلن چهار فصل ، در اسپانیا تولید و عرضه میشود.  درکی که از نت ها میتوانیم داشته باشیم در نهایت ما را به یک ترکیب شیرین از خوراکی ها و گل ها میرساند . ترکیبی وسوسه انگیز که با تمشک شروع میشود و با گل های یاس شکوفا میشود . در کنار طراحی زیبا ، ماندگاری خوب و پخش بوی مناسب میتوانیم ظرافت خیلی زیبایی را در آن حس کنیم . نظر یکی از خریداران این عطر را باهم مطالعه میکنیم :

این عطر با یک بوی بسیار جذاب است که مردم همیشه از من میپرسند که عطری که اسپری کردی اسمش چیست! بنظرم این عطر خیلی زنانه است . ترکیبی از بهار و تازگی .

خرید این عطر

۹- خرید ادکلن زنانه Rock’n Rose Couture P

یکی از مسائلی که همیشه مردم را حین خرید عطر و ادکلن نگران میکند ، اصل نبودن محصولات برخی از فروشگاه هاست . متاسفانه به حدی اندازه ی این محصولات فیک و بی ارزش افزایش پیدا کرده که به دغدغه ی بسیار مهمی برای تولید کننده ها تبدیل شده ولی در این بین کسی که بیشتر از همه ضرر میکند خریدار آن عطر هاست ! ماندگاری پایین ، رایحه ی غیر واقعی ، تاثیر منفی روی پوست از عوارض عطر و ادکلن هایی هستند که به صورت غیر اورجینال تولید میشوند . در همچین شرایطی قطعا تنها راه خرید مطمئن ، پیدا کردن فروشگاهی است که سابقه مناسبی در زمینه فروش عطر و ادکلن داشته باشد . فروشگاه عطر و ادکلن ایرانوس ، مفتخر است که بدون داشتن هیچگونه عطر و ادکلن درجه دو و یا فیک پذیرای مشتریان خود باشد . عطری که میخواهیم معرفی کنیم یکی از محصولات ولنتینو است . عطری با ظاهر شیک و بسیار مناسب برای مهمانی های رسمی است ، یک خانم شیک پوش که میخواهد در مراسم عروسی و یا ملاقات های رسمی شرکت کند میتواند از این ادکلن زنانه خوشبو استفاده کند . رایحه ی این عطر با ترکیب رز سفید و مشکی خود را به زیبایی نشان میدهد ، البته نمیتوان از احساس زیبایی که از رز و ترنج در نت های پایه به فرد منتقل میکند صرف نظر کرد . به هیچ وجه نگران این نباشید که کدام فصل میتوانید از آن استفاده کنید ، چون این یک عطر چهار فصل است و میتوانید به عنوان عطر امضا هم از آن استفاده کنید ! نظر یکی از خریداران این عطر را باهم میخوانیم :

یک دکور گیاهی باهوش و متمایز ، شیرین و نرم ! درست است من دقیقا یک ترکیب نرم در آن احساس میکنم . خب به هر حال هرکسی میتواند از آن نتیجه ای بگیرد و من همچین احساسی داشتم . بطری شکل توپ با توری اسکابر و یک گل رز مشکی ، بنظرم خیلی زیباست !

قیمت برای شما: ۲٬۳۳۰٬۰۰۰ تومان
مشاهده محصول و خرید
خرید این عطر

۱۰-خرید ادکلن زنانه Rock’n Rose Couture P

اما قدم بعد از خرید چیست؟ چطور باید از عطر استفاده کنیم که بهترین کارایی را داشته باشد؟ جواب مشخص و البته طولانی ای وجود دارد که به آن هم میپردازیم . ابتدا باید توجه کنید که بهترین زمان عطر زدن بعد از استحمام است . وقتی که دوش گرفتید و رطوبت بدن را تا حد زیادی با حوله گرفتید زمان عطر زدن فرا رسیده است . میتوانید آن را اسپری کنید و بعد از آن لباس بپوشید . اصولا اینکه عطر را روی لباس بزنید میتواند برای یک بانو فاجعه بار باشد . عطر و ادکلن باید دقیقا رو پوست اسپری شوند تا واکنش بهتری با استفاده از گرمای بدن بدهند و لباس هم بوی نامطبوعی به خود نگیرد . چیزی که باید رایحه ی مناسب داشته باشد بدن شما و شما هستید نه لباس هایتان! به این نکته توجه کنید که استفاده از لوسیون ها و مرطوب کننده های بدون بو میتواند خیلی به شما کمک کند ! منافذ پوست با مرطوب کننده بسته میشود و عطر کاملا روی پوست جای میگیرد ، خیلی مراقب باشید که لوسیون و مرطوب کننده بدون بو باشد چون ممکن است ترکیب دو رایحه ی عطر و لوسیون خیلی خوشآیند نباشد . یکی از عطر هایی که میتوانید از آن استفاده کنید و لذت ببرید این محصول بولگاری است . این عطر پرطرفدار یکی از ترکیبات جالب گل و چوب است ، به نوعی تداعی کننده ی یک طبیعت پر احساس و سنگین . البته این عطر بیشتر برای آب و هوای خنک پاییز و سرمای زمستان مناسب است ولی در فصول گرم هم میتوانید از آن استفاده کنید . نظر یکی از کاربران را باهم میخوانیم :

عمیق ، تاریک ، حساس و مرموز است ، این یک رایحه ی معمولی نیست . من هنوز میتوانم تصور کنم که یک لباس راه راه سیاه و سفید پر زرق و برق پوشیده ام و همه چشم ها به من خیره است . پخش بو و طول عمر عطر بسیار زیاد است و بنظرم به بهترین حالت ممکن روی پوست میماند .

قیمت برای شما: ۲٬۳۳۰٬۰۰۰ تومان
مشاهده محصول و خرید
خرید این عطر

۱۱- خرید ادکلن زنانه Chance Eau Tendre EDT

موضوع دیگری که باید به آن توجه کنید محل استفاده از عطر و ادکلن است . اینکه عطر را روی چه نقاطی از بدن اسپری کنید میتواند به کلی روند آن را تغییر دهد . فقط باید روی نقاطی از بدن عطر را اسپری کنید که به رگ های اصلی بدن نزدیک تر هستند . گرمای خون در حال گردش در بدن شما باعث میشود عطر خیلی بهتر تبخیر شود و نت های آن دقیقا به همان گونه که باید خود را نشان دهند . نقاطی که گفتیم به نقاط پالس معروف هستند ، این بخش ها از بدن شامل پشت گوش ، زیر گردن ، روی نبض ها. البته باید توجه کنید که به هیچ وجه بعد از اینکه آن ها را اسپری کردید دو دستتان را به هم نزنید چون عطر اصطلاحا میشکند و دیگر پخش بوی رضایت بخشی نخواهد داشت . اما ادکلن زنانه ای که میخواهیم معرفی کنیم و خب استفاده از آن خالی از لطف نیست . این عطر تفسیر لطیفی از گل ها و میوه هاست که خواسته به ترکیبی صورتی و رمانتیک از عطر برسد . چیزی که باید به آن توجه کنیم ماندگاری خیلی خوب و پخش بوی نرم این عطر است . نظر یکی از خریداران این ادکلن زنانه شنل را باهم میخوانیم :

من فکر میکنم این عطر واقعا زیبا و ماندگار است . همسرم خیلی این را دوست دارد ، او از بیشتر عطر های من متنفر است اما این یکی توانست او را هم راضی کند . این زیبایی خاص با هیچ یک از عطر های دیگر شنل قابل مقایسه نیست . اما بنظرم لازم است که عطر دیگری هم داشته باشید چون همه ی سال نمیتوان از آن استفاده کرد .

خرید این عطر

۱۲- خرید ادکلن زنانه Eau De Lacoste Sensuelle EDP

خیلی از خریداران عطر و ادکلن از این شکایت دارند که بر خلاف میزانی که از عطر استفاده کرده اند خیلی زود بطری عطر به آخر رسیده است ! اما این موضوع بی دلیل نیست و عطر های اورجینال هم ممکن است این مشکل را داشته باشند . اینکه شیشه ی عطر را در چه فضا و شرایطی نگهداری میکنید خیلی اهمیت دارد . شیشه ی عطر نباید در تابش نور آفتاب و جای گرم باشد ، این موضوع قطعا باعث تبخیر عطر میشود و ممکن است رنگ و کیفیت عطر را نیز تحت تاثیر قرار دهد . شما به هیچ وجه علاقه ندارید که عطری که با قیمت بالایی تهیه  کرده اید به زودی تمام شود ! پس بهتر است در محلی که برای عطر در نظر میگیرید دقت بیشتری داشته باشید . به غیر از این ها عطر نباید در تغییر دمایی زیاد قرار بگیرد یعنی در ساعتی از روز نقطه ای گرم و در شب سرد است ، اینجا اصلا جای خوبی برای عطر شما نیست چون تغییر دمایی به شیشه ی عطر آسبی زیادی میرساند . آشپزخانه و یا نزدیک به حمام بدترین مکان برای قرار دادن عطر هاهستند . موقع آشپزی فضای آشپزخانه به شدت گرم و زمان استحمام هم فضای نزدیک به آنجا گرم و مرطوب میشود . عطری که میخواهیم معرفی کنیم یکی از محصولات لاگوست است .  جدا از ویژگی های شاخصی که این عطر دارد داشتن آن در میان عطر هایتان میتواند زیبایی فراوانی به میز آرایشتان ببخشد . این عطر ظاهرا ظریف اما با پیچ و تاب نرم که یک شب لذت بخش را تداعی میکند . علاوه بر داشتن نت های شیرینی مثل گل رز و نخودچی ، هنگامی که خورشید غروب میکند و شب میشود میتوانید منتظر یک رایحه ی منحصر به فرد باشید ، ترکیبی نرم و آرامش بخش از بامبو که راضی کننده بنظر میرسد! با توجه به ترکیبات این عطر میتوانید در فصول بهار و تابستان و زمستان از آن استفاده کنید ، البته توجه کنید که شب ها تاثیر خیلی بهتری از آن حس خواهید کرد . نظر یکی از خریداران این عطر را باهم میخوانیم :

عطر بسیار جالبی است ، یک شیرینی الهی در آن احساس میکنم و بنظرم خیلی خوب مخلوط شده است . در واقع شما میتوانید نمونه ای از بهترین موادی که میتوان باهم برای ساخت یک عطر ترکیب کرد را ببینید . بعد از ۴ ساعت هنوز هم میتوانم بوی آن را روی مچ دستم حس کنم و فکر میکنم این درست است .

خرید این عطر

۱۳- خرید ادکلن زنانه Eros EDP

واقعا چه محلی بهترین مکان برای نگهداری عطر است؟ در چه شرایطی ریسک تبخیر شدن و تحت تاثیر قرار گرفتن ادکلن کمتر میشود؟ همانطور که گفتیم مکان هایی که کمترین میزان تغییر دما را دارند بهترین محل برای نگهداری عطر هستند اما برخی موارد هم تصمیمات عجیب نتیجه ی بهتری به ما خواهند داد! برخی میگویند این کار خیلی عجیبی است که عطر را داخل یخچال بگذاریم اما بخاطر دمای نسبتا ثابت و همینطور گرمای پایین محل مناسبی برای قرار دادن عطر است ، البته توجه کنید که در صورتی این موضوع قابل انجام است که یخچال شما دمای خیلی پایین و سرد نداشته باشد چون یخ زدن و حتی نزدیک شدن به یخ زدگی هم عطر شما را تقریبا از بین میبرد . کمدی در آشپزخانه و یا حمام بدترین جایی است که ممکن است بتوانید برای نگهداری عطر انتخاب کنید . توصیه میکنیم بعد از مصرف عطر حتما درب آن را بگذارید و بهتر است شیشه ی عطر را داخل جعبه قرار دهید . ادکلن زنانه ورساچه که میخواهیم معرفی کنیم یکی از عطر های پرفروش این برند است . این عطر برای اولین بار بعنوان خدای معطر عشق عروسی وارد بازار شد . یک عطر پر زرق و برق طلایی که به نوعی برای استفاده عروس ساخته شده است . ابتدا این عطر را با نت های یاسمن و گل صد تومانی احساس خواهید کرد . در مورد بسته بندی این عطر هم علامت های یونانی معمول در برند ورساچه دور آن وجود دارد و جنس بطری آن هم از شیشه است و با فلز های طلایی به آن جلا داده اند . نظر یکی از خریداران این عطر را باهم میخوانیم :

من برای اولین بار امروز این عطر را خریدم و بو کردم ، بالافاصله به دنبال عطر یاس در آن بودم ، واقعا تشنه ی آن عطر بودم و بهش رسیدم . بگذارید یک چیز را صریح بگویم ، من واقعا عاشق آن شدم . یاس به اندازه ی کافی قوی است اما به دلیل وجود مرکبات تا حدودی رایحه تقسیم میشود . البته نت های گل صد تومانی و چوب هم  جذابیت خاص خود را دارد .

خرید این عطر

۱۴- خرید ادکلن زنانه Bamboo EDP

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که همراه بردن عطر در مسافرت ممکن است دردسر داشته باشد؟ بله درست است ، در مرحله اول اگر بدشانس باشید مامور بازرسی فرودگاه ممکن است مجبورتان کند تا همانجا عطر را از چمدانتان خارج کنید و احتمالا هم نمیتوانید به منزل بازگردید و باید با ادکلن خود خداحافظی کنید . اما این تازه غول اول است! استرس اینکه حین باربری شیشه ی عطر بکشند هم واقعا موضوع خوبی نیست ! از طرفی خرید یک عطر در مقصد هم به صرفه نیست چون نمیتوانید با خود به خانه بازگردانید پس بهترین راهکار چیست؟ پیشنهاد ما این است که شیشه های پلاستیکی خالی عطر را تهیه کنید و مقداری از عطر را داخل آن بریزید . هم کوچک و قابل حمل است و هم خطر خاصی برای وسیله های دیگری که داخل چمدان حمل میکنید ندارد . البته به این موضوع توجه کنید که اگر عطر را داخل یک جعبه بگذارید میزان تبخیر پایین تری هم خواهد داشت و میتوانید با خیال راحت به سفر بروید . اما واقعا هر عطری را میتوان با این ترفند با خود حمل کرد؟ قطعا نه! نمیتوانید از خیر مقدار زیادی از عطری که با هزینه زیاد خریده اید بگذرید . میخواهیم یک عطر رایگان با ویژگی های مناسب به شما معرفی کنیم که خیلی راحت هم بتوانید آن را تهیه کنید . عطر فرانک اویلر بامبو بعنوان یک عطر خوب و البته نسبتا ارزان قیمت چهاردهمین موردی است که به بررسی آن میپردازیم . رایحه ی این عطر بعنوان معرف یکی از مهم ترین گیاهان شرقی یعنی بامبو انتخاب شده است . عطری حساس و ظریف که با ترکیبی از برگ عناب و برگ های بنفش و توت سیاه خود را نشان میدهد . البته نباید نت های پایه را فراموش کنیم که از ترکیب خس خس ، مشک و سدر ایجاد شده است . این عطر میتواند یک پیشنهاد وسوسه انگیز برای سفر های فصل بهار و تابستان باشد . یک عطر خنک و شیرین در تعطیلات تابستانی میتواند جذابیت بسیار بالایی داشته باشد . نظر یکی از خریداران این عطر را میخوانیم :

یک نوع گل خطی که بنظرم تا یک ساعت ماندگاری خیلی خوبی داشت . همانطور که در نت های عطر ذکر شده خود را نشان میدهد و شما چیز غیر عادی ای احساس نمیکنید . عطری از گل که در نزدیکی پوست قرار میگیرد و خود را نشان میدهد . بنظرم میتوانید از این عطر در یک پیک نیک و یا حین بازی با بچه ها استفاده کنید و البته این عطر بنظرم یک عطر غیر روزمره است .

خرید این عطر

۱۵- خرید ادکلن زنانه Guilty Diamond EDT

آخرین مطلبی که میخواهیم به آن بپردازیم ، از بین بردن بوی عطر های قبلی است که روی لباس مانده اند . اصولا ماندگاری خیلی مهم است و هرچه ماندگاری عطر بیشتر باشد بهتر است ، اما ممکن است متوجه شوید که بوی عطر روی لباس مانده است و نمیتوانید از عطر دیگری استفاده کنید . چند راهکار برای این موضوع وجود دارد که برخی از آن ها را باهم مرور میکنیم . اولین کاری که میتوانید انجام دهید چند ساعت لباس را از کمد در  بیاورید و در فضای باز قرار دهید ، به علت اینکه بیشتر ترکیب همه ی عطر ها از الکل تشکیل شده است به اصطلاح عطر میپرد و تقریبا چیزی از رایحه ی آن روی لباستان باقی نمیماند اما اگر باز هم نتیجه ی دلخواهتان را دریافت نکردید میتوانید لباس را بشویید اما توجه کنید که به مقداری سرکه حین شست و شو نیاز دارید ، سرکه بوی نرمی دارد و باعث میشود که رایحه ی باقی مانده از عطر قبلی از بین برود . اگر باز هم عطر روی لباس باقی مانده بود و راضی نشدید بهتر است لباس را داخل ظرفی از آب قرار دهید و مقداری پودر لباسشویی داخل آن بریزید ، اجازه دهید تا صبح داخل آب باقی بماند و صبح آن را با آب و پودر جدیدی شست و شو دهید . به احتمال خیلی زیاد دیگر اثری از عطر روی لباس شما باقی نخواهد ماند و با خیال راحت میتوانید از عطر جدیدتان استفاده کنید . در انتها میخواهیم یکی از عطر های گوچی را به شما معرفی کنیم . این ادوتویلت که مناسب فصل های پاییز و زمستان است ، با طراحی جدید توانسته ظاهر جالبی با مفهومی از الماس کسب کند و به فروش برسد . ترکیبی جدید ، متمایز و وسوسه انگیز  است که با نت های فلفل صورتی ظاهر میشود ، پانچولی و عنبر را به خوبی میتوانید در آن احساس کنید . این عطر در دسته ی عطر های با ماندگاری بالا قرار گرفته و پخش بوی نرمی داشته است . نظر یکی از خریداران آن را باهم میخوانیم :

وقتی اسمش را خواندم احساس کردم که من باید آن را دوست داشته باشم ، چیزی که در سری جدید آن دیدم صرفا بطری جدیدی بود ولی با همان رایحه ی قبلی ، فلفل صورتی و پانچولی برای من قابل احساس است اما چیز دیگری متوجه نشدم. من مطمئنا آن را دوست دارم اما هرگز متوجه نشدم که چرا آن ها همیشه به یک بطری جدید نیاز دارند ، ظاهرش برای من مهم نیست من از عطر آن استفاده میکنم!

خرید این عطر

سخن آخر

در بین این ۱۵ عطر که معرفی و بررسی کردیم سعی بر این داشتیم تا از بهترین ادکلن زنانه هایی که معرفی شده اند استفاده کنیم . ویژگی های عطر از ماندگاری و پخش بو گرفته تا طراحی بسته بندی هم سعی شد تا لحاظ شود و نتیجه ی نهایی بهترین باشد . ماندگاری ، پخش بو ، خط بو ، ظاهر عطر از مواردی هستند که با چک کردن آن ها هنگام خرید میتوانید عطر دلخواهتان را انتخاب کنید و از خرید آن پشیمان نشوید . فروشگاه ایرانوس تمامی عطر و ادکلن هایی که معرفی شد را عرضه کرده و میتوانید با انتخاب هرکدام از آن ها ، خریدی لذت بخش داشته باشید .

یک نظر

  1. Avatar

    مطلبتون واقعا فوق العاده بود، با کلی نکته آموزنده که نمیدونستم. ممنونم ازتون که این متن رو تهیه کردین. من عطر لانکوم پویم رو همین امشب با خوندن متن خرید کردم ، ممنون از شما و قیمت های خوب و مقرون به صرفه ادکلن هاتون. قطعا در خرید های دوستانم هم شما رو معرفی میکنم. راهنمایی های شما برای خرید بهترین عطر و ادکلن های زنانه خیلی کمک کننده است.

    ۲۹
    ۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

محصولات پوستی

راهنمای خرید محصولات پوستی

۴.۷ / ۵ ( ۳ امتیاز ) پوست ما یکی از بزرگترین اعضای بدن ماست …