تشخیص عطر اصل از تقلبی

راهنمای کامل تشخیص عطر اصل از تقلبی

هنگام خرید عطر ادکلن های گران قیمت، مطمئنا شما می خواهید تشخیص عطر اصل از تقلبی را بدانید. عطرهای تقلبی به راحتی تولید می شوند اما بدیهی است که همان کیفیت و بوی عطرهای اورجینال را ندارند و بنابراین با خرید آن ها تنها پول تان را دور می ریزید. با ایرانوس همراه باشید تا با تشخیص عطر اصل از تقلبی انتخابی آگاهانه تر داشته باشید.

تشخیص عطر اصل از تقلبی

۱-از فروشنده مطمئن شوید

راهنمای کامل تشخیص عطر اصل از تقلبی

با خرید کردن از یک فروشنده معتبر تا حدود زیادی می توانید از خرید عطرهای تقلبی اجتناب کنید. بازارهای فروش متنوعی برای عطر و ادکلن ها وجود دارد از بوتیک های لوازم آرایشی گرفته تا فروشگاه های اختصاصی عطر و مهم است که مزایا و معایب خرید از هر کدام از آن ها را بدانید. فروشگاه ها همیشه امن ترین جا برای خرید عطر ادکلن ها هستند چرا که قادر هستید از نزدیک بسته بندی بطری ها را بررسی کنید و در صورت نیاز از مغازه دار سوال های تان را بپرسید. مزیت فروشگاه ها این است که مکان ثابتی دارند و اگر متوجه شدید که عطرتان تقلبی است می توانید آن را پس دهید. توجه داشته باشید که اگر از بازارهای روز که مغازه داران جای ثابتی ندارند و نیز از دست فروش ها خرید کنید در پس دادن عطر تقلبی دچار مشکل می شوید.

تشخیص عطر اصل از تقلبی با بطری عطر

همیشه به دقت بطری عطر را قبل از خرید آن بررسی کنید و درصورت امکان اطلاعات تماس فروشنده را بگیرید. در پرسیدن سوالات مستقیمی که در ادامه توضیح داده می شود راحت باشید. برای مثال «می توانید بچ نامبر این عطر را به من بگویید» و «می توانید عکسی از متن پشت جعبه عطر به من نشان دهید» و غیره. اگر می خواهید از فروشگاه های آنلاینی چون eBay یا Amazon عطر ادکلن بخرید باید محصول و نظرات کاربران را بررسی کنید. اطمینان یابید که فروشنده حساب پای پال وریفای شده دارد، چرا که دارندگان حساب پای پال وریفای شده مجبورند اطلاعات تماس دقیق شان را افشا کنند.

معروفترین عطر و ادکلن های زنانه 2019 با قیمت مناسب معرفی و خرید
مشاهده

اگر از فروشگاه های اینترنتی عطر و ادکلن مانند ایرانوس خرید می کنید. ببینید که در سایت آدرس و شماره های مشخص و دقیقی ذکر شده یا نه. آیا فروشنده اطلاعات تماس چندین راه ارتباطی آنلاین خود از جمله ایمیل، تلگرام، یوتیوب، گوگل پلاس و…خود را ذکر کرده است. آیا امکان بازگشت محصول دارد؟ از فروشگاه هایی خرید کنید که حتما نماد اعتماد الکترونیکی داشته باشند. فروشگاه های معتبر عطر و ادکلن همچون ایرانوس دارای سایتی با ظاهر و طراحی شکیلی هستند و قسمت های مختلف سایت به خصوص بخش های اصلی آن بدون هیچ غلط املایی و دستوری هستند. مطمئنا فروشگاه های تقلبی چون می دانند دوامی ندارند روی طراحی و زیبایی سایت خود هزینه ی چندانی نمی کنند.

تشخیص عطر اصل از تقلبی با توجه به قیمت

راهنمای کامل تشخیص عطر اصل از تقلبی

اگرچه این روش همیشه نشان دهنده کیفیت عطر نیست اما اگر عطر ادکلنی را مشاهده کردید که برند معروف ولی قیمت پایین داشت بدانید که به احتمال زیاد تقلبی است. اما استثناهایی نیز مانند هزینه ترخیص کالا از گمرگ وجود دارد که می تواند هزینه عطر ادکلن های تقلبی را بالا ببرد اما در کل قیمت نشانه خوبی برای تشخیص اصل یا تقلبی بودن عطر است.

تشخیص عطر اصل از تقلبی با تحقیق قبل از خرید

راه های تشخیص اورجینال و اصل بودن عطر ادکلن ها

وب سایت تولیدکننده عطر را چک کنید تا ببینید آن ها اطلاعات کافی در زمینه بسته بندی، بطری و جای بارکد عطر ارائه کرده اند یا نه. به علاوه می توانید در فروشگاه های معتبر بطری و نحوه سلفون کشی عطر مورد نظرتان را مشاهده کنید تا وقتی که آن را به صورت اینترنتی از فروشگاه آنلاینی خریداری کردید بدانید با چه نوع بسته بندی مواجه خواهید شد.

تشخیص اصل و اورجینال بودن عطر ادکلن ها هنگام خرید

تشخیص عطر اصل از تقلبی با چک کردن بسته بندی عطر ادکلن 

خصوصیات و نشانه های عطر ادکلن های تقلبی

عطر ادکلن های اصل و معتبر معمولا سلفون محکمی به دورشان پیچیده شده است. ببینید که آیا قسمتی از سلفون در اطراف بسته بندی عطر شل یا آزاد است. سلفون درست نپیچیده شده نشانه ای از عطر تقلبی است.

تشخیص اصالت عطر
مشاهده

سلفون کشی معیوب نشانه تقلبی بودن عطر ادکلن ها

تشخیص عطر اصل از تقلبی با وارسی جعبه عطر را از نزدیک

راهنمای کامل تشخیص عطر اصل از تقلبی

شما اغلب می توانید صحت و اعتبار یک عطر را تنها با وارسی نوشته های جعبه تشخیص دهید. قبل از باز کردن عطر، به دقت جعبه را از نظر وجود نشانه هایی از بسته بندی و طراحی غیرحرفه ای بازبینی کنید. متن روی پشت جعبه عطر را به دقت نگاه کنید. چک کنید که آیا دارای غلط های گرامری، املایی و یا اطلاعات ضعیف هست یا نه، چرا که بسته بندی عطرهای اورجینال و معتبر باید از نظر گرامری صحیح و ایده آل باشند. اشتباهات گرامری یا نوشتاری می تواند علامتی از تقلبی بودن عطر ادکلن باشد. جعبه و بسته بندی عطر ادکلن های اصل از مقواهای با کیفیت ساخته شده اند. جعبه عطرهایی که از مواد نازک و شل وول ساخته شده اند اغلب تقلبی هستند. به دنبال بارکد روی جعبه عطر بگردید. بارکد باید روی پایین ترین بخش پشتی جعبه و نه در جوانب کناری آن باشد.

چک کنید که آیا هیچ چسب یا نوار اضافی رو و داخل جعبه آن وجود دارد یا نه. عطرهای اورجینال نباید هیچ چسب مایع باقی مانده یا نوار چسبی اضافی در بیرون یا درون جعبه خود داشته باشند. از دیگر راه های تشخیص عطر اصل از تقلبی می باشد.

راهکارهای تشخیص عطرهای اصل از تقلبی

شماره سریال، batch نامبر و شماره کنترل عطرها را چک کنید

راه های تشخیص عطر ادکلن های اورجینال از تقلبی

عطرهای اصلی تمام این شماره‌ها را روی بسته بندی شان حک می کنند که بعدا می توانند به طور مجزا برای تشخیص صحت اصالت عطر استفاده شوند.

از تولید کننده سوال کنید تا ببنید که آن اعداد با سیستم شماره گذاری محصولات آن ها همخوانی دارد یا نه.

راهنمای کامل تشخیص عطر اصل از تقلبی

تشخیص عطر اصل از تقلبی با بررسی بطری عطر

راهکارهایی برای تشخیص عطر ادکلن های تقلبی و فیک

عطرهای اورجینال و اصل ظرف های بطری صافی دارند در حالی که بطری عطرهای تقلبی اغلب اندکی خشن است و معمولا ضیف ساخته شده اند و گاهی اوقات جنس آن ها از پلاستیک است. بطری عطرهای با کیفیت درهایشان به خوبی و محکم جا می خورد و ضد نشت هستند.

راه های تشخیص عطر ادکلن های اصل از تقلبی

آگاه باشید که عطرهایی با برچسب  designer perfume بطری را به عنوان بخشی از آزمودگی خود قرار می دهند بنابراین باید بطری آن ها دارای کیفیت برتر باشد.

معرفی عطر پولو مردانه خاص با امکان خرید عطر پولو
مشاهده

راهنمای کامل تشخیص عطر اصل از تقلبی

Product query unexpected return: Internal Server Error

درب عطر ادکلن های اصل ظاهر متقارنی دارند

راه های تشخیص عطر ادکلن اورجینال از تقلبی

رنگ مایع عطر ادکلن های تقلبی چون با آب رقیق می شوند کمتر از نسخه های اصلی شان هستند.

راه های تشخیص عطر ادکلن های تقلبی و فیک

Product query unexpected return: Internal Server Error

بوی متفاوت دادن

۱-درک پیچیدگی های عطر اورجینال

روش هایی برای فهمیدن تقلبی بودن عطر ادکلن ها

بوی عطر ادکلن های اصل، پیچیده و پررمز و راز است در حالی که بو و رایحه به سختی می تواند اعتبار عطر را بسنجد اما آن هایی که بوی عطر مورد نظرشان را می شناسند می توانند با بوییدن آن متوجه تقلبی یا اصل بودن شوند.

۲-از لایه های عطر مطمئن شوید

ترفندهایی برای شناخت عطرهای اورجینال از تقلبی و فیک

عطرهای اورجینال و اصلی سه لایه بویایی دارند که خودشان را با گذشت زمان آشکار می کنند و شامل نوت آغازی، نوت میانی و پایانی می باشند. این پیچیدگی تضمین می کند که رایحه عطر ادکلن شما متنوع و چند بعدی است و اجازه می دهد که از زمان زدن عطر تا زمانی که به طور کامل جذب پوست گردد بوی آن در حال تغییر باشد.

اما عطرهای تقلبی تنها یک لایه بویایی دارند و اغلب نیز بوی آن بعد از گذشت زمان کوتاه محو می شود.

۳-تشخیص مواد تشکیل دهنده طبیعی از مصنوعی

راه هایی برای تشخیص اصالت عطر ادکلن

سازندگان عطر ادکلن های معتبر و اصلی تلاش زیادی برای ساخت عطرهایی با نوت های مختلف می کنند. آن ها از ترکیبی از رایحه های مشتق شده از محصولات طبیعی و مصنوعی استفاده می کنند. عطر ادکلن های ارزان قیمت معمولا به طور کامل مواد تشکیل دهنده مصنوعی دارند و بنابراین فاقد پیچیدگی عطر ادکلن های لایه بندی شده ای که دارای مواد تشکیل دهنده طبیعی می باشند هستند.

۴-توجه به ماندگاری و دوام عطر

شناخت عطر ادکلن های با کیفیت از عطرهای تقلبی

عطر ادکلن های تقلبی در ابتدا بوی مشابهی با نسخه اصلی خود دارد اما به طور معمول متوجه خواهید شد که عطر ادکلن های اصل از نظر ماندگاری و اثربخشی نسبت به نسخه های تقلبی شان دوام بیشتری دارند که ارزش آن را در درازمدت بیشتر نشان می دهد.

بطری های باز شده عطر ادکلن های اورجینال اصل بو و رایحه شان را باید شش تا ۱۸ ماه حفظ کنند. رایحه هایی با پایه مرکبات دوام کمتری دارند و حدود ۶ ماه خراب می شوند، در حالی که رایحه هایی با پایه گل باید تا ۱۸ ماه بتوانند دوام بیاورند. بطری های باز شده مربوط به عطر ادکلن های ارزان قیمت رایحه و بوی شان را در عرض چند هفته یا دو سه ماه از دست می دهند. از دیگر راه های تشخیص عطر اصل از تقلبی می باشد.

کاهش وزن و لاغری با انجام 5 عادت در هنگام خواب
مشاهده

۵-بدانید که چه نوت هایی در عطر ادکلن مورد نظر وجود دارند

راه های تشخیص اصالت عطر ادکلن

زمانی که قبل از خرید در حال تحقیق بر روی عطر ادکلن خود هستید مشخصات عطرها و نوت های آن ها را از سایت های معتبری مثل ایرانوس بخوانید. در سایت ایرانوس در قسمت مشخصات محصول، نوت های هر عطر و ادکلن به دقت درج شده است. باید بدانید که عطرتان رایحه تک نتی یا بوی پیچیده دارد. عطرهای تک نوتی شامل تنها نوت های آغازین می شوند و بنابراین فقدان نوت های میانی و پایانی همیشه نشانگر تقلبی بودن نیست.

هنگام بررسی اعتبار و اصالت عطر ادکلن های تک نوتی توجه کنید که آیا بوی آن غیر عادی و عجیب است یا نه و این که آیا با نوت های نوشته شده در توضیحات محصول لیست شده در سایت های تولید کننده  مطابقت می کند یا نه. برای مثال اگر رایحه یاس را می شناسید و عطر مورد نظرتان دارای رایحه یاس می باشد آیا آن را تشخیص می دهید. از دیگر راه های تشخیص عطر اصل از تقلبی می باشد.

۶-عطر و ادکلن خود را تست کنید

روش های تشخیص عطر ادکلن های اصل از تقلبی
شما باید تنها زمانی عطر و ادکلن را تست کنید که قبل از آن به دقت بسته بندی و مشخصات بوی آن را تجزیه تحلیل کرده اید. هشیار باشید که عطرهای تقلبی اغلب می توانند باعث واکنش های آلرژیک، خارش یا جوش روی پوست تان شوند.

زمانی که به طور کامل عطر ادکلن خود را از جنبه های مختلف بررسی کردید، آن را روی پوست خود اسپری کنید سپس توجه کنید که در طول روز بوی آن چگونه تغییر می کند.

اگر آن یک عطر ادکلن اورجینال و با بوی پیچیده باشد، آن گاه باید متوجه کاهش تدریجی رایحه های آغازین و ظاهر شدن شدن رایحه های میانی و پایانی که به آرامی رایحه های خود را در طول روز آشکار می کنند شوید. عطرهای تقلبی و ارزان قیمت اغلب رایحه شان را تا حداکثر چند ساعت می توانند حفظ کنند(۲-۳ ساعت).

توجه: مطلب تشخیص عطر اصل از تقلبی در بخش تحریریه سایت ایرانوس گردآوری شده.استفاده از آن برای اهداف غیر تجاری و با قید نام منبع بلامانع است.

filimo
خرید عطر و لوازم آرایشی بهداشتی
قیمت عالی
فروشگاه اینترنتی ایرانوس کاملترین مرجع تخصصی عطر و ادکلن و لوازم آرایشی بهداشتی در ایران است.