خانه » راهنمای خرید » ادکلن آمواج : معرفی ۷ ادکلن زنانه آمواج اختصاصی بهار و تابستان
خرید ادکلن زنانه آمواج
خرید ادکلن زنانه آمواج

ادکلن آمواج : معرفی ۷ ادکلن زنانه آمواج اختصاصی بهار و تابستان

محبت+اَمواج! این نام کمپانی است که در سال ۱۹۸۳ و به درخواست سلطان قابوس در مسقط عمان تاسیس شد و اکنون تبدیل به یکی از برترین کمپانی های دنیا در این زمینه شده است. ادکلن زنانه آمواج با وجود اینکه نسبت به بسیاری از دیگر برندها عمر کوتاهی دارد خود را در همین مدت کوتاه به عنوان یک رقیب قوی و یک کمپانی خلاق مطرح کرده است. ادکلن های زنانه آمواج با استفاده از زمینه ای خاورمیانه ای در واقع فرهنگ مردم خاورمیانه را در یک بطری جمع آوری و به نقاط مختلف جهان صادر میکند.

اولین ادلکن آمواج در ۲۵ سال راهی بازار شد و طراح آن «گای رابرت» آن عطر را سمفونی رایحه ها خواند، از آن روز تا به این لحظه ادکلن آمواج طرفداران بسیاری برای خود یافته است.

با وجود اینکه کمپانی آمواج در ابتدای فعالیت خود ادکلن های محدودی را راهی بازار میکرد امروزه این کمپانی تبدیل به یکی از بزرگترین کمپانی های جهان شده و توانایی تولید روزانه ۲۵ هزار بطری ادلکن را دارد و همین مسئله موجب شده که ادکلن آمواج نامی آشنا و محبوب باشد. ادکلن آمواج مورد استفاده بسیاری از افراد مشهور جهان است که در این میان میتوان به افرادی مانند خاندان سلطنتی عمان، نانسی عجرم، جنیفر لوپز و میلا کونیس اشاره کرد، در این میان ادکلن زنانه آمواج به وسیله ی اشخاصی مانند جی جی حدید تبلیغ نیز میشود.

خرید ادکلن آمواج
تبلیغ ادکلن آمواج توسط سلبریتی‌ها : خرید ادکلن آمواج

دیوید کریکمور یکی از مدیران ارشد کمپانی عطر و ادکلن آمواج در مورد کار و فعالیت این شرکت این مطلب را عنوان کرده که: برای ما بسیار مهم بود که ادکلن زنانه آمواج نماینده ای محترم و قدرتمند از خاورمیانه برای تمام جهان باشد، سعی ما در استفاده از این نکته تا جایی پیش رفت که توانستیم ادلکن هایی متفاوت و خاص را که به واقع نمونه ی دیگری ندارند طراحی و راهی بازار کنیم. کمپانی آمواج با توجه به نیاز مصرف کنندگان و اینکه خانم ها از مهم ترین اهداف این شرکت هستند جز معدود برندهای دنیاست که ادلکن هایی با ویژگی های منحصر به فرد برای خانم ها طراحی میکند.

خرید ادکلن آمواج
تبلیغ ادکلن آمواج توسط سلبریتی‌ها : خرید ادکلن آمواج

در میان ادکلن زنانه آمواج چه ادکلنی مناسب بهار و تابستان است؟

با توجه به ورود به فصول گرم سال یافتن عطری که بتواند شما را از دیگران متمایز و یونیک نشان دهد کار آسانی نیست، درهمین زمینه انتخاب یک ادکلن مناسب میتواند یکی از ساده ترین و در عین حال دشوارترین کارها باشد. اگر واقعا قصد دارید که اطرافیان خود را تحت تاثیر قرار دهید هرگز این نکته را فراموش نکنید که در انتخاب ادکلن خود به فصلی که در آن قرار دارید توجه کنید چراکه با تغییر هرفصل دمای هوا و بدن تغییر کرده و در نتیجه باید از ادکلن و عطرهایی استفاده کرد که مناسب همان فصل باشد.

خرید ادکلن آمواج
تبلیغ ادکلن آمواج توسط سلبریتی‌ها : خرید ادکلن آمواج

ویژگی های فصل بهار و اهمیت ان در انتخاب عطر و ادکلن زنانه

سبزی و شکوفه نشانه های بهار هستند. در فصل بهار دمای هوا مقداری افزایش پیدا میکند و درنتیجه دمای بدن نیز افزایش پیدا خواهد کرد، همینطور که زیبایی های بهار بیانگر فصلی جدید از زندگیِ طبیعت هستند عطری جدید برای شما نیز میتواند مانند یک دگرگونی بزرگ باشد و نکته ی جالب اینجاست در عطرسازی چیزی به نام نت های بهاری وجود دارد که مربوط به طراحی ادکلن ها در فصل بهار است. کمپانی آمواج در همین راستا تعدادی از برترین عطرهای بهاری و تابستانی را تولید کرده است که میتواند تاثیر عمیقی بر اطرافیان شما بگذارد چراکه استفاده از عطرهایی با طبع خنک در فصول گرم میتواند بیانگر اهمیت و احساسات شما باشد مسئله‏ ای که به شکل غریزی میتواند موجب ایجاد دیدگاه های مثبت درمورد شما شود.

ویژگی های فصل تابستان و اهمیت ان در انتخاب عطر و ادکلن زنانه

گرم ترین فصل سال و زمانی که بوی میوه های رسیده و انبوه گیاهان فضا را پرمیکند فصلی که در شهرهای شلوغ و آلوده میتواند بسیار کلافه کننده و دلگیر باشد. با توجه به افزایش میزان عرق بدن و پوشش خانم ها استفاده از عطرهایی با رایحه و طبع خنک نه تنها میتواند باعث حس رضایت شما شود بلکه میتواند باعث جلب توجه دیگران و کسب رضایت آنها نیز گردد. کمپانی آمواج یکی از برترین کمپانی های دنیا در طراحی این نوع ادلکن هاست که در آن ادکلن هایی برای فصل بهار و صدالبته تابستان ساخته میشود و سعی بر محو کردن بوی عرق بدن و ایجاد رایحه ای دلنشین و آرامش بخش است، ورود شما با این رایحه های دلپذیر به یک جمع مانند بردن طبیعت خنک و زیبا به یک اتاق است. استفاده از ادکلن آمواج در هوای عمدتا گرم کشورهای خاورمیانه از جهتِ طبع بسیار آرامش بخش و خنک آن میتواند رویایی باشد.

 

چرا ادکلن زنانه آمواج؟

همانگونه که گفته شد کمپانی آمواج در طراحی ادلکن های خود از پس زمینه ای سنتی استفاده میکند، مسئله ای که باعث شده کارشناسان ارزش خاصی برای این برند قائل شوند، رایحه ی ادکلن های زنانه آمواج با توجه به زمینه ی فرهنگی و فکری منطقه خاورمیانه بسیار دلنشین و آرامش بخش است و با وجود اینکه ادکلن زنانه آمواج برای خانم ها طراحی شده است اما تعدادی از برترین ادکلن های این کمپانی برای آقایان نیز مناسب میباشند و انتخاب آنها برای مردان متفاوت و جدید خواهد بود. ادکلن زنانه آمواج این اطمینان را به شما میدهد که در هر جمعی شما خوشبو ترین و مطبوع ترین فرد خواهید بود!. بسیاری از افراد مشهور درجهان ادکلن زنانه آمواج را از ایده آل ترین گزینه ها برای زنان میداند، دلایلی مانند القای حس تعلق خاطر، رایحه ای بسیار ملایم و آرامش بخش، ساختاری سنتی و متفاوت و درنهایت ماندگاری بالا از عوامل اصلی این نظرات است.

خرید ادکلن آمواج
فروشگاه آمواج در شهر مسقط : خرید ادکلن آمواج

معرفی چند ادکلن زنانه از برند عطر و ادکلن آمواج

۱- ادکلن زنانه آمواج مدل Opus VII EDP

خرید ادکلن امواج
خرید ادکلن زنانه امواج
خرید این عطر
 • نت آغازی: فلفل صورتی، جوز هندی، هل، شنبلیله
 • نت میانی: عنبر، عود، گیاه پاتچولی، چرم
 • نت پایانی: کاکتوس، مشک، چوب، صندل

ادکلنی تاثیرگذار با رایحه ی عمیقی از بوی مشک، این ادکلن زنانه دارای ماهیتی تند و خنک است اما این خاصیت به شکلی است که موجب بیدار شدن اطرافیان شما خواهد شد! در طراحی و ساخت این عطر دقت و ظرافت خاصی به کار رفته است و همین مسئله باعث شده استفاده از آن مانند یک فریاد در گوش طرف مقابلتان باشد! در واقع با استفاده از این عطر شما به راحتی توجه دیگران را به خود جلب کرده اید.

۲- ادکلن زنانه آمواج مدل Opus V EDP

خرید ادکلن زنانه آمواج
خرید ادکلن آمواج
قیمت برای شما: ۲٬۵۵۰٬۰۰۰ تومان
مشاهده محصول و خرید
خرید این عطر
 • نت آغازی: ریشه زنبق
 • نت میانی: رز ، زنبق، یاس
 • نت میانی: روایح چوبی، مشک زباد، عود

شاید بهترین انتخابی که میتوانید داشته باشید همین عطر باشد. رایحه ای بسیار آرامش بخش و مناسب که مانند آوردن طبیعت به اتاق است. رایحه ه‏ای قوی از بوی چوب که باعث معطر شدن محیط میشوند و طبع خنک آن بسیار ملایم و خوشایند است. عطری کلاسیک و رویایی برای محیط هایی مانند کافه‏ ها و کنسرت‏ها. استفاده از این عطر در چنین مکان هایی بسیار رومانتیک و خاطره انگیز خواهد بود و خارج از تمام اینها کلاس کاری شما میرساند.

۳- ادکلن زنانه آمواج مدل Myths EDP

خرید ادکلن زنانه آمواج
خرید ادکلن زنانه آمواج
خرید این عطر
 • نت اغازی: نرگس , برگ بنفشه , لابدانیوم
 • نت میانی: میخک صدپر , عنبر , نعناع هندی
 • نت پایانی: خزه درخت بلوط , چرم , مشک

انتخابی رمانتیک برای خانم‏ها، عطری ملایم با رایحه ای قوی از گیاهان معطر مختلف که میتواند شما را برای ساعت ها غرق خود کند. رایحه ی شیرین که طبع خنک آن بسیار آرامش بخش است و بطری حاوی آن نیز واقعا زیباست و در نهایت این اطمینان را به شما میدهد که شما روزی متفاوت و دل انگیز را تجربه خواهید کرد.

۴- ادکلن زنانه آمواج مدل Honour EDP

خرید ادکلن زنانه آمواج
خرید ادکلن زنانه آمواج
خرید این عطر
 • نت آغازی: فلفل، جیر، گشنیز
 • نت میانی: گل برف، میخک صدپر، گل مریم، یاس، گاردنیای یاسمنی
 • نت پایانی: روایح دودی، خس خس، چرم، اوپوپوناکس، کهربا

حاوی ترکیباتی از فلفل تا خس خس، چرم و کهربا که ماهیتی بسیار متفاوت به این عطر داده اند. این عطر رایحه ای ملایم دارد و اگر شما انسانی احساساتی هستید بهترین انتخاب برای شماست. عطری که میتواند لحظاتی پرنشاط و مثبت را به شما هدیه کند و علاوه بر آن شما را بسیار پرانرژی و اکتیو نشان دهد. علاوه بر ماندگاری بالا شما با استفاده از این عطر در محیط ماشینی امروز رایحه ا‏ی طبیعت را به خود هدیه کرده اید.

۵- ادکلن زنانه آمواج مدل Ciel Pour Femme EDP

خرید ادکلن زنانه آمواج
خرید ادکلن زنانه آمواج
قیمت برای شما: ۲٬۱۴۰٬۰۰۰ تومان
مشاهده محصول و خرید
خرید این عطر
 • نت اغازی: بنفشه , گل پنجه مریم , گاردنیای یاسمنی
 • نت میانی: رز , سنبل آبی , شکوفه هلو , یاس
 • نت پایانی: روایح دودی , چوب صندل سفید , مشک , کهربا , سدر

حاوی ترکیباتی بهاری که مانند وارد کردن یک فصل از طبیعت به زندگی شماست، با رایحه ای شیرین و طبعی خنک این ادکلن زنانه تمام نیازهای شما را برای داشتن زمانی خاطره انگیز و لذت بخش تامین خواهد کرد.

۶- ادکلن زنانه آمواژ مدل Lyric EDP

خرید ادکلن زنانه آمواج
خرید ادکلن زنانه آمواج
خرید این عطر
 • نت اغازی: ترنج , زنجبیل , هل
 • نت میانی: رز , ریشه زنبق , شمعدانی , گل یلانگ , یاس , سنبل ختایی
 • نت پایانی: وانیل , دانه تونکا , روایح چوبی , روایح دودی , خزه درخت بلوط , چوب صندل سفید , خس خس , مشک , نعناع هندی

این ادکلن زنانه به طور تخصصی برای فصول گرمی مانند تابستان طراحی شده و تمام بوی عرقی که بدن در طول فعالیت های روزانه تولید میکند را با رایحه ای دلپذیر از گل های ترنج تا یاس و روایح دودی جایگزین میکند، این ادکلن زنانه با ماندگاری بالا و رایحه ای دلپذیر اوقاتی خاطره انگیز و متفاوت را برای شما رقم خواهد زد و میتوانید این اطمینان را حاصل کنید که حتی پس از خروج شما از محل هم رایحه ی دل انگیزتان باقی خواهد ماند!

پیشنهاد به مطالعه: معرفی ۴ تا از بهترین‌های عطر زنانه با پخش بوی بالا و ماندگاری مناسب

ادکلن زنانه آمواژ مدل Library Opus IV EDP

خرید ادکلن زنانه آمواج
خرید ادکلن زنانه آمواج
قیمت برای شما: ۳٬۷۸۰٬۰۰۰ تومان
مشاهده محصول و خرید
خرید این عطر
 • نت آغازی: لیمو، پرتقال ماندارین، گریپ فروت، گشنیز
 • نت میانی: لامی، هل، زیره سیاه، رز هیپ، رز، برگ های بنفشه
 • نت پایانی: روایح دودی، مشک، گل لادن

این ادکلن زنانه دارای رایحه ای چندگانه است که برای نیازهای مختلف طراحی شده است، طبع بسیار خنک و آرامش بخش آن مانند دیگر ادلکن های آمواج برای کسانی که احساس میکنند گرمای هوا آنها را کلافه میکند گزینه ای بسیار ایده آل است و باوجود اینکه برای خانم های طراحی شده است میتواند گزینه ای بسیار متفاوت و مناسب برای اقایان نیز باشد.

۸- ادکلن زنانه آمواژ مدل Reflection Foe EDP

خرید ادکلن زنانه آمواج
خرید ادکلن زنانه آمواج
خرید این عطر
 • نت آغازی: بنفشه، فریزیا، ترکیبات سبز
 • نت میانی: مگنولیا، یاس
 • نت پایانی: چوب صندل سفید، کهربا، سدر

استفاده از ادکلن زنانه آمواج مانند استفاده از وسیله ای است که سال هاست در اعماق ذهن شما وجود داشته و تنها با یک شمه از آن آنرا خواهید شناخت، این ادکلن زنانه با رایحه ای بسیار مطبوع و دلپذیر تمام چیزی که شما به عنوان یک زن از یک عطر انتظار دارید را برای شما به ارمغان خواهد کرد، اگر میخواهید در یک همایش شرکت کنید، اگر احساس میکنید که فعالیت شما و اطرافیانتان باعث میشود محل کار بویی نامطبوع بگیرد انتخابی بهتر از این برای شما وجود ندارد!

جمع بندی

ادکلن زنانه آمواج با طراحی های فوق العاده خود و استفاده از فرهنگی منطقه ای و کهن محصولاتی را عرضه میکند که میتواند نیاز همه اقشار جامعه را مرتفع سازد، رایحه هایی بسیار دلپذیر و آرامش بخش در هوای گرم و خفه میتواند بزرگترین هدیه ای باشد که شما به خود و اطرافیانتان میدهید.

یک نظر

 1. Avatar

  خیلی عالی ، به انتخابم خیلی کمک کرد

  ۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

محصولات پوستی

راهنمای خرید محصولات پوستی

۴.۷ / ۵ ( ۳ امتیاز ) پوست ما یکی از بزرگترین اعضای بدن ماست …