خانه » عطر و ادکلن » بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ که باید با آن ها آشنا شوید
بهترین عطر های مردانه 2019 که باید با آن ها آشنا شوید

بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ که باید با آن ها آشنا شوید

بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ که باید با آن ها آشنا شوید
5 (100%) 3 رای

دنیای عطر و ادکلن در سال ۲۰۱۹ نیز مانند سایر سال‌ها پر از غوقا و خبرهای جدید بوده است. امسال نیز بسیاری از عطرهای مختلف به چالش کشیده شدند تا بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ از میان هزاران عطر انتخاب شود. انتخاب بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ برای آقایانی که به دنبال بهترین‌ها هستند و طبق مد روز پیش می‌روند بسیار مهم است. از این رو ما سعی کرده‌ایم مجموعه‌ای از انواع بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ را در این مقاله برای شما فراهم کنیم. پس با ایرانوس همراه باشید تا به معرفی بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ بپردازیم.

مطالب قبلی ما نیز می‌تواند برای شما جذاب باشد! از دست ندهید:

معرفی شش عطر مردانه شیک برای آقایان خوش سلیقه

معرفی عطر مردانه بلو شنل

معرفی ۱۱ عطر برتر مردانه در سال ۲۰۱۹

بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ : عطر کنت کول بلک

عطر مردانه کنت کول بلک (Kenneth Cole Black) با رایحه گرم و تلخ دل انگیز خود توانسته جایگاه بسیار خوبی در میان بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ پیدا کند. این عطر برای آقایان خوش سلیقه و شیک پوشی که به دنبال رایحه تلخ هستند، بسیار مناسب است. رایحه شاداب و دلپذیر نعنا و ماندارینی که در آغاز حس می‌شود انرژی بی همتایی در فرد القا می‌کند و به مرور زمان رایحه تلخ آن احساس غرور و مردانگی را در شما پایدار می‌سازد. عطر کنت کول بلک در گروه بویایی چوبی معطر نیز قرار دارد.

نت‌های بویایی عطر مردانه کنت کول بلک :

 • نت آغازی: زنجبیل- ماندارین- نعنا- ریحان
 • نت میانی: جوز- به- چوب سرو- چوب سدر- ترکیبات جنگلی
 • نت پایانی: چرم- جیر- مشک- کهربا

بهترین عطر های مردانه 2019 که باید با آن ها آشنا شوید

خرید این عطر

بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ : عطر جان وارواتوس آرتیسن وینتج

یکی از بهترین عطرهای مردانه با رایحه چوبی و مدیترانه‌ای که برای آقایان خوش سلیقه‌ای که به دنبال یک عطر ماندگار و جذاب مردانه هستند، عطر مردانه آرتسین وینتج است. از یک سو طراحی ظاهری بسیار شیک و خوش دست و مردانه این عطر و از سوی دیگر رایحه گرم و چوبی این عطر، گرمای دلپذیری را در وجود آقایان شعله‌ور می‌کند و یکی از بهترین عطرها برای شب‌های سرد پاییز و زمستان است.

نت‌های بویایی عطر مردانه وارواتوس آرتسین وینتج :

 • نت آغازی: ریحان- ریواس- برسنجاف کوهی- به- رازیانه- فلفل
 • نت میانی: گل بنفشه- دارچین- برگ سبز- گل یاسمن- میوه سرو کوهی- ریشه زنبق
 • نت پایانی: تنباکو- جیر- نعنا- حنا- چوب- لوبیا تونکا

بهترین عطر های مردانه 2019 که باید با آن ها آشنا شوید

خرید این عطر

بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ : عطر کلوین کلاین ایفوریا

اگر جز دوستداران عطر و ادکلن هستید حتما با برند کلوین کلاین و عطر معروف آن ایفوریا آشنا هستید. درست است که ایفوریا یکی از قدیمی‌ترین محصولات کمپانی کلوین کلاین است و تاریخ تولید آن به سال ۲۰۰۶ باز می‌گردد، اما امسال نیز این عطر بسیار خوش رایحه و ماندگار که پخش بو بسیار عالی دارد توانست جز بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ انتخاب شود. عطر مردانه ایفوریا ترکیبی از روایح معطر و چوبی را دارد که می‌توان آن را جز عطرهای لوکس مردانه نیز به حساب آورد. رایحه تلخ و تند بی نظیر این عطر حس آزادی و آرامش را در هر مردی ایجاد می‌کند و جز عطرهای شیک برای آقایان خوش سلیقه و جذاب است.

نت‌های بویایی عطر مردانه کلوین کلاین ایفوریا :

 • نت آغازی: زنجفیل- فلفل سیاه
 • نت میانی: ریحان- سدر- مریم گلی
 • نت پایانی: چرم- جیر- عنبر- نعناع هندی- ماهگونی

بهترین عطر های مردانه 2019 که باید با آن ها آشنا شوید

خرید این عطر

بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ : عطر کنت کول وینتیج بلک

سال ۲۰۱۹ یک سال بسیار خوب برای برند کنت کول به شمار می‌رود زیرا بسیاری از عطرهای این برند توانست رتبه خوبی به عنوان بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ بگیرد. عطر وینتیج بلک از این برند نیز یکی دیگر از عطرهای بسیار خوش رایحه تلخ با طبعی خنک است که ترکیب بسیار خوب روایح مختلف آن می‌تواند بهترین گزینه برای روزهای گرم باشد تا عطش درون وجود آقایان را سیراب کند. اگر شما هم جز آن دسته از آقایانی هستید که در طول روز فعالیت کاری شما بسیار زیاد است و نیاز به رایحه‌ای خنک و خستگی ناپذیر دارید تا وجود شما را سیراب کند، این عطر می‌تواند یک گزینه ایده‌آل برای شما باشد.

نت‌های بویایی عطر مردانه کنت کول وینتیج بلک :

 • نت آغازی: لیمو- گریپ فروت- نت‌های سبز تازه
 • نت میانی: تکیلا- فلفل- اسطخودوس
 • نت پایانی: چوب صندل- چوب بلوط

بهترین عطر های مردانه 2019 که باید با آن ها آشنا شوید

خرید این عطر

بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ : عطر دارک آبسشن کلوین کلاین

همانطور که تاکنون متوجه شده‌اید رایحه تند و چوبی جز یکی از اصولی‌ترین رایحه‌ها برای بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ بوده است. عطر دارک آبسشن نیز یکی از عطرهای بسیار معروف و پرطرفدار برند کلوین کلاین است که امسال نیز توانسته با رایحه تند و گرم بسیار دلپذیر و هوس انگیز خود جز بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ شود. رایحه این عطر ترکیبی از روایح شرقی و معطری است که حس و حال بسیار دلپذیر و گرمی را در وجود شما تداعی می‌کند. به جرات می‌توان عطر دارک آبسشن را برای آقایانی که متانت و وقار بسیاری دارند و می‌توانند همگان را به خود جذب کنند مناسب دانست.همچنین به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای شب‌های بارانی در پاییز و بهار از این عطر فوق‌العاده با رایحه هوش انگیز و سحر آمیز استفاده کنید تا حس خوبی در شما جریان یابد.

نت‌های بویایی عطر مردانه دارک آبسشن کلوین کلاین :

 • نت آغازی: ماندارین- پیچک- گوارنا
 • نت میانی: مریم گلی- شاه درخت- خس خس
 • نت پایانی: چرم- جیر- وانیل- لادن

بهترین عطر های مردانه 2019 که باید با آن ها آشنا شوید

خرید این عطر

بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ : عطر لاگوست بلنک وایت

اگر جز آن دسته از آقایانی هستید که در میان بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ به دنبال نمونه اسپرت و جوان پسندی هستید، باید بگوییم که عطر مردانه لاگوست بلنک وایت یک انتخاب بسیار عالی برای شا می‌باشد. این عطر جز عطرهای اسپرت با رایحه خنک است که می‌تواند برای روزهای پاییزی بسیار مناسب باشد. عطر مردانه لاگوست بلنک وایت که به لاگوست سفید معروف است یک عطر ایده‌آل برای آقایانی است که روحیه ورزشکاری دارند.

نت‌های بویایی عطر مردانه لاگوست بلنک وایت :

 • نت آغازی: هل- گریپ فروت- رزماری
 • نت میانی: گل مریم
 • نت پایانی: چرم- سدر- جیر- غلات هندی

بهترین عطر های مردانه 2019 که باید با آن ها آشنا شوید

خرید این عطر

بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ : عطر باربری لندن

عطر مردانه لندن از برند معروف بابری یکی از عطرهای ویژه و بسیار خوش رایحه‌ای است که می‌توان از آن برای در انواع مجالس خاص استفاده کرد و خوش درخشید. همانطور که از نام این عطر پیدا است، رایحه این عطر از شلوغی‌های شهر لندن و فضا و فرهنگ و سنت این شهر الهام گرفته شده است. این عطر در گروه بویایی رایحه‌های تند شرقی قرار دارد و رایحه آن خنک و ترش است و می‌تواند برای میهمانی‌های شبانه یک گزینه بسیار عالی و جذاب باشد.

نت‌های بویایی عطر باربری لندن :

 • نت آغازی: ترنج- دارچین- اسطوخودوس
 • نت میانی: تنباکو- چرم- اقاقیا
 • نت پایانی: گل آذین زرد- روایح چوبی- دانه بلوط

بهترین عطر های مردانه 2019 که باید با آن ها آشنا شوید

قیمت برای شما: ۴۲۵٬۰۰۰ تومان
مشاهده محصول و خرید
خرید این عطر

بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ : عطر جیمی چو من

جیمی چو یکی از برندهای معروف در دنیای مد و فشن می‌باشد که در حوزه طراحی لباس و عطر برای آقایان بسیار عالی کار کرده است. سبک طراحی عطرهای مردانه این برند بسیار خاص و منحصر به فرد است و آقایانی که سلیقه خاصی دارند و به دنبال عطرهای جذاب و خوش رایحه منحصر به فرد هستند بسیار مناسب است. رایحه دلنشین این عطر خوشبو که به صورت ویژه‌ای برای آقایان طراحی شده بسیار فربنده و سحر آمیز است و می‌تواند شما را در خاطره‌ها ثبت کند. اگر جز آن دسته از آقایانی هستید که به دنبال عطری خاص و کلاسیک هستید که جذابیت شما را دو چندان کند، می‌توانید یکی از بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ یعنی عطر جیمی چو من را خریداری کنید و نهایت جذابیت را در خود حس کنید.

نت‌های بویایی عطر مردانه جیمی چو من :

 • نت آغازی: آناناس- طالبی- فلفل صورتی
 • نت میانی و پایاینی: نعناع هندی- جیر- اسطخودوس

بهترین عطر های مردانه 2019 که باید با آن ها آشنا شوید

قیمت برای شما: ۵۵۱٬۰۰۰ تومان
مشاهده محصول و خرید
خرید این عطر

بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ : عطر مونت بلنک لجند

رایحه خنک و شیرین ملایم عطر لجند مونت بلنک زبانزد بسیاری از آقایان کلاسیک پوش و با اتیکت است. این عطر با رایحه خوش و ماندگاری بسیار بالایی که دارد مورد استقبال بسیاری از آقایان جوان قرار گرفته است.شادی و سرزندگی از جمله احساسات بسیار قوی است که شما با رایحه معطر سرخسی این عطر  که در لیست بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ قرار دارد، می‌توانید تجربه کنید. اگر جز آن دسه از آقایانی هستید که به دنبال ماندگاری بالا هستید، عطر لجند از برند مونت بلنک بهترین گزینه برای شما می‌باشد.

نت‌های بویایی عطر مردانه مونت بلنک لجند :

 • نت آغازی: ترنج- اسطخودوس
 • نت میانی: سرو سفید
 • نت پایانی: خزه- سرخس

بهترین عطر های مردانه 2019 که باید با آن ها آشنا شوید

قیمت برای شما: ۳۸۷٬۰۰۰ تومان
مشاهده محصول و خرید
خرید این عطر

بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ : عطر بلو شنل

برند شنل یکی از برندهای بسیار عالی در زمنیه عطر و ادکلن است که همیشه سعی کرده با استفاده از بهترین مواد اولیه و ظراحان بی نظیر، بهترین عطر و ادکلن را خلق کند. عطر مردانه بلو شنل با رایحه بی نظیر و بسیار خاصی که ترکیبی از گل‌ها و گیاهان معطر است یک انتخاب ایده‌آل برای تمام آقایان خوش سلیقه و جذاب است که ماندگاری و پخش بو برایشان بسیار اهمیت دارد. اگر جز آن دسته از آقایانی هستید که در طول روز قرارهای ملاقت بسیار مهمی دارید و به مهمانی‌های خاص زیادی می‌روید، به شما پیشنهاد می‌کنیم ساده از کنار این عطر جادویی و شگفت انگیز که در لیست بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ قرار دارد، نگذرید.

نت‌های بویایی عطر مردانه بلو شنل :

 • نت آغازی: گریپ فروت- لیمو- پرتقال- نعناع- جوز- فلفل قرمز
 • نت میانی: گل یاس- زنجبیل- درخت سدر- درخت خس خس
 • نت پایانی: رزین لبدانوم-نعناع هندی- درخت پچولی- چوب صندل

بهترین عطر های مردانه 2019 که باید با آن ها آشنا شوید

خرید این عطر

 

بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ : عطر ایو سن لورن ال هوم لیبر

این عطر مردانه در سال ۲۰۱۱ توسط برند ایو سن لورن که در کشور فرانسه قرار دارد به بازار عطر و ادکلن عرضه شد و با وجود گذشت ۸ سال هنوز هم جزو محبوب ترین عطر های دنیا می باشد و در لیست بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹ نیز قرار گرفته است. این عطر با رایحه  خنک و تلخی که دارد می تواند در فصول گرم سال حس تازگی و خنکی را به شما منتقل کند . رایحه تلخ عطر ایو سن لورن ال هوم لیبر حاصل ترکیب رایحه هایی همچون بادیان ختایی، برگ بنفشه، ترنج، فلفل صورتی، نعناع هندی، چوز و وتیور است . ما به آقایان خوش پوش پیشنهاد می کنیم در فصول گرم سال و در محافل رسمی استفاده از این عطر خوشایند و مطبوع را فراموش نکنند.

نت‌های بویایی عطر مردانه ایو سن لورن ال هوم لیبر :

 • نت آغازی: ترنج- بادیان ختایی- ریحان- برگ بنفشه
 • نت میانی: جوز- فلفل صورتی
 • نت پایانی: خس خس- نعناع هندی

مطلب “معرفی بهترین عطر های مردانه ۲۰۱۹: ۱۱ عطر برتر مردانه ” در بخش تحریریه سایت ایرانوس تهیه و گردآوری شده است و هر گونه کپی برداری یا استفاده کردن از آن تنها با ذکر منبع مجاز می‌باشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

هوگو باس وومن

معرفی عطر و ادکلن هوگو باس وومن hugo boss woman edp

یکی از خواسته های زنان شیک پوش و مدرن امروزی داشتن یک ادکلن زنانه لوکس …