خانه » راهنمای خرید » خوشبوترین عطر مردانه سال ۲۰۱۷
خوشبوترین عطر مردانه سال 2017
خوشبوترین عطر مردانه سال 2017

خوشبوترین عطر مردانه سال ۲۰۱۷

خوشبوترین عطر مردانه

برای بسیاری از مردان، پیدا کردن خوشبوترین عطر مردانه مناسبی که به خوبی با روحیه آن ها هماهنگ باشد می تواند کاری پرزحمت باشد. اگرچه در ابتدا این غیر ممکن به نظر می رسد که بتوانید همه برندها و مدل ها را تست کنید، مخصوصا زمانی که برای این کار نیاز به رفتن به فروشگاه های متفاوت و پراکنده از هم در سراسر شهرتان داشته باشید باشید. درباره این موضوع نگرانی نداشته باشید چرا که بسیاری از مردان مثل شما می باشند و هستند کسانی که از پس این کار برآمده اند و قلق آن را یاد گرفته اند.

هیچ ادکلنی نیست که مشخصا برای همه مردان بهترین باشد. هر مرد متفاوت است و قدرت بویایی هر کس نیز فرق می کند. ترفند انتخاب خوشبوترین عطر مردانه برای شما کشف این است که می خواهید رایحه شما بیانگر چه چیزی در مورد شما باشد. در ادامه با ایرانوس در مورد خوشبوترین عطر مردانه همراه باشید.

رازهای پشت پرده نت‌های بویایی

رایحه هایی هستند که با نوت های چرم و دارچین بیانگر خصلت و خوی اغواگری و تحریک برانگیزی هستند، برخی دیگر نیز با داشتن نوت های گلی و شیرین بیانگر لطافت نسیم جان بخش تابستان هستند. عطر ادکلن های دیگری نیز هستند که به خاطر وجود نوت های چوبی و مشک هیبت و جذابیت مردانه را تداعی می کنند. علاوه بر این مردان و زنان همیشه چیزهای یکسانی را دوست ندارند. برخی از خانم ها نسبت به رایحه های خاصی به شدت هیجان زده می شوند. درحالی که برخی ادکلن های مردانه استفاده می شوند تا هنگامی که در جلسه یا یک میهمانی گام برمی دارید رایحه ای منحصربه فرد و متمایز داشته باشید. با این رایحه می توانید اعتماد به نفس بالای خود را به رخ بکشید.

در این جا چند پیشنهاد آورده ایم که می توانند شما را برای شروع جست و جوی بهترین ادکلن ها کمک کنند! شماره کنار نام عطرها برای مقایسه رتبه بندی بین این عطرهاست.

عطر ادکلن یک میلیون پاکو رابان One Million by Paco Rabanne

خوشبوترین عطر مردانه سال 2017 یک میلیون پاکو رابان One Million by Paco Rabanne
عطر یک میلیون پاکو رابان توسط طراحان برجسته ای چون Christophe Raynaud،  Olivier Pescheux و and Michel Girard طراحی شده است! عطر ۱ Milion عطر وسوسه انگیزی است که خانم ها را به هیجان وامی دارد! این عطر نیز در لیست خوشبوترین عطر مردانه قرار دارد.

نوت های آغازین آن شامل نعناع، گریپ فروت و پرتقال خونی هستند که در ادامه نوت های میانی دارچین، رز و چرم زرد به آن می پیوندند. بسته بندی و بطری این عطر همانند یک شمش طلاست و رایحه ای قاطعانه و اظهارکننده دارد. آخرین بویی که از این عطر به جا می ماند ترکیبی از رایحه چوب سفید، کهربا و نعناع هندگی است که القا کننده ویژگی های جذاب و هیبت مردانه است. عطر ۱Milion بیانگر مردی با جذبه و با کت و شلواری رسمی است. رایحه این عطر به گونه ای است که میان خانم ها از محبوبیت زیادی برخوردار است و به گونه ای طراحی شده که بتواند توجهات را معطوف خود کند.

این برای مردان با اعتماد به نفسی است که زیر فشار هزاران نگاه جمعیت که به او خیره شده اند سست نمی شود.

بوی نعناع و پرتقال خونی این عطر است که آن را جذاب و گیرا کرده است. این ادکلن برای مردان بدون مرز و محدودیت و نیز مردانی که از گوشه گیری فرار می کنند مناسب است. این مردان روحیه ای جوان و پرشور، نترس و مصر دارند و در هر لحظه می توانند صلابت اعتماد به نفس خود را به رخ بکشند.

خرید این عطر

عطر ادکلن مردانه ادکلن ابرکرومبی اند فیچ فیرس مردانه Fierce Abercrombie & Fitch for men

خوشبوترین عطر مردانه سال 2017 ابرکرومبی اند فیچ فیرس مردانه Fierce Abercrombie & Fitch for men
عطر Fierce با نوت های آغازین ترنج، هل، لیمو، پرتقال و صنوبر رایحه شیرین و چوبی دارد در لیست خوشبوترین عطر مردانه قرار دارد. در نوت میانی آروماتیک آن رایحه های یاسمن، رزماری، رز و زنبق وحشی پخش می شود و در نوت پایاینی آن نیز گرما و بوی مردانه خس خس، مشک، خزه بلوط و چوب بلسان بنفش کمک می کند تا با رایحه گلی و مرکبات گره بخورد. بوی پرطراوت و ادویه ای این عطر به گونه ای طراحی شده است که جوانان را مخاطب قرار داده، خوی اغواگری مردان را برمی انگیزد و مناسب مردانی است که از زندگی کردن در حواشی نمی ترسند.

ادکلن مردانه ژان پل گوتیه له میل Jean Paul Gaultier Le Male for men

خوشبوترین عطر مردانه سال 2017 ژان پل گوتیه له میل Jean Paul Gaultier Le Male for men
عطر ادکلن Le Male اولین عطر مردانه تولید شده توسط برند Jean Paul Gaultier می باشد. بوی شیرین نعناع، گل لوندر و نوت های وانیل این عطر غالب ترند. این عطر مناسب هر مردی است که می خواهد با رایحه اش هیچ وقت از خاطره ها پاک نشود. این عطر نیز در لیست خوشبوترین عطر مردانه قرار دارد. بوی قوی آرتمیس، هل، نعناع و ترنج نوت های آغازین این عطر را تشکیل داده اند که در ادامه نوت های گل لوندر، شکوفه پرتقال، دارچین و زیره به آن محلق می شوند. نوت پایه چوب صندل، وانیل، دانه تونکا و کهربا کمک می کنند تا رایحه ای عطر کاریزماتیک و مناسب برای مردان مردن امروزی باشد.

عطر ادکلن دیور هوم اینتنس Dior Homme Intense

خوشبوترین عطر مردانه سال 2017 دیور هوم اینتنس Dior Homme Intense
شاهکار مدرن دیور و متحول کننده جهان طراحان عطر، این ها ویژگی هایی هستند که مردم در مورد عطر دیور اینتنس به زبان می آورند. این بو کیفیت ساخت بسیار خوبی دارد و دارای بویی پیچیده و خوب می باشد. برای استفاده در شب و هوای سرد در رویدادهای غیر رسمی مثل قرار عاشقانه، جشن تولد، جشن عروسی و…مناسب است.

خرید این عطر

عطر ادکلن کرید آوانتوس Creed Aventus

خوشبوترین عطر مردانه سال 2017 کرید آوانتوس Creed Aventus
عطر Aventus قطعا بوی خاص و منحصربه فردی دارد. با بوی دلنشین دودی آناناس و جنگل مطمئنا این جزو یکی از بهترین عطرها دسته بندی می شود. با الهام از میراث و زندگی امپراطور ناپلئون، در عطر آوانتوس از چند ماده تشکیل دهنده که با خاطره او همبستگی دارد استفاده شده است. برای مثال آناناس که میوه مورد علاقه او بود، انگور فرنگی جزیره Corsica که زادگاه او بود و عنبر سائل که ناوگان و کشتی جنگی او را نشان می دهد.

تعادل در این بو به خاطر طراحی درست و ماهرانه واقعا عالی است. ماندگاری آن بسیار بالا و بیشتر از ۱۲ ساعت است و احساس کلی این عطر جذبه و تسلط است. تنها یک مسئله وجود دارد و آن این است که عطر آوانتوس عطر ارزانی نیست اما مانند سایر چیزهای ارزشمند در زندگی، هزینه ای که بابت آن می پردازید ارزشش را دارد. این عطر نیز در لیست خوشبوترین عطر مردانه قرار دارد.

خرید این عطر

ایو سن لورن لا نویت د الهوم Yves Saint Laurent La Nuit De L’homme

خوشبوترین عطر مردانه سال 2017 Yves Saint Laurent La Nuit De L’homme
اگر می خواهید بوی جذابی برای روابط عاشقانه خود داشته باشید این عطر مناسب شماست. عطر YSL La nuit بوی بسیار ملایم و لطیف و شیرین دارد. بوی شیرین این عطر آن قدر نیست که شما را دلزده کند اما برای جذب کردن محبوب تان کافی است. هل در نوت بالا و ترنج و لوندر در نوت میانی واقعا شگفت انگیز هستند و بوی نسبتا پرابهت و گیرایی برای مردان فراهم می کند. پخش بوی این عطر متوسط به بالاست و ماندگاری آن خوب(حداقل ۸ ساعت) است و سیلاژ آن نیز در حد متوسط است.

عطر ادکلن YSL Lanuit عطر خوبی برای یک شام رمانتیک، دیدار عاشقانه ای در پاییز، زمستان بهار یا در آب و هوای سرد است. بعضی عطر ادکلن ها هستند که اینقدر ارزش دارند که حداقل باید یک بار در عمرتان آن ها را امتحان کنید، اما عطر YSL La nuit از آن عطرهایی است که حتما باید در صدر لیست خریدتان قرار بگیرد.

خرید این عطر

عطر ادکلن کرید گرین ایریش تویید Creed Green Irish Tweed

خوشبوترین عطر مردانه سال 2017 Creed Green Irish Tweed
بعضی چیزها هستند که هرگز کهنه نمی شوند، و ظرافت و جذابیت خود را در طول سال ها حفظ می کنند. عطر ادکلن Green Irish Tweed که معمولا با نام GIT نیز خوانده می شود یکی از این چیزهاست. این عطر در سال ۱۹۸۵ تولید شد که عطر امضای خانه عطرسازی Creed بود و در میان سلیبریتی های زیادی از جمله کلینت ایستوود، پیرس برازنان و یا جورج کلونی محبوبیت پیدا کرد. با زدن عطر GIT شما احساس می کنید که در مزارعی در حال قدم زدن هستید که دورتا دورتان را چمن های سرسبز فرا گرفته و نسیم خنکی صورت تان را نوازش می دهد.

این عطر دارای بوی خوب و فراموش نشدنی است و بیانگر غنا، اعتماد به نفس و سادگی یک نجیب زاده است. عطر ادکلن GIT کاملا تطبیق پذیر است و شما می توانید آن را هم در مجالس رسمی و هم در مراسم دوستانه و غیررسمی استفاده کنید. وقتی دو سه اسپری از این عطر را به خودتان بزنید انرژی تان احیا شده و برای حرکت و فعالیت آماده می شوید.

خرید این عطر

توجه: این مطلب در بخش تحریریه سایت ایرانوس گردآوری شده.استفاده از آن برای اهداف غیر تجاری و با قید نام منبع بلامانع است.

۱۴ نظر

 1. Avatar

  من ادکلن لا نویت ایو سن لورنت رو دارم . واقعا بوی فوق العاده ای داره. اما ماندگاری اون خیلی پایینه. نهایتاً نصف روز میمونه. از اطرافیانم هم که سوال میکنم بعد از ۵-۶ ساعت بوی اون رو خیلی سخت تشخیص میدن. اما در عوض پخش بوش فوق العاده است و در ساعت های اول هر جایی که میرم همه اسم ادکلنم رو میپرسن. ممنون میشم یه ادکلن تو همین سبک اما ماندگارتر بهم معرفی کنید

  ۱۶
  ۴
  • Avatar

   توی اون رنج قیمتی من بهتون بولگاری بلک رو پیشنهاد میکنم. ترکیب چرم و چوبی فوق العاده ای داره و جذابه. رایحه اش هم تنده و مانگاریش بالاست. مطمئنن اگه استفاده کنید، پشیمون نمیشید.

   ۱۴
   ۲
 2. Avatar

  سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

  ۵
 3. Avatar

  خیلی عالیه. هم مطالبتون. هم قیمتهاتون.

  ۳
  ۲
 4. Avatar

  سلام. ممنون از مطلب خوبتون. عطر و ادکلن هایی که معرفی کردید بی نظیر هستند. من ۲ سال پیش به توصیه یکی از دوستانم اولین ادکلنم رو به صورت اینترنتی خریدم که همین ادکلن مردانه لا نویت از برند ایو سنت لورانت بود که معرفی کردید. باید بگم که واقعا یکی از خوشبوترین ادکلن های مردانه هست. قیمت هاتون رو بررسی کردم با سایر فروشگاه ها، باید بگم نسبت به تمام فروشگاه هایی که سرچ کرده بودم ارزونتر میدین. من امسال هم قصد خرید ادکلن دارم میخواستم راهنمایی کنید برای فصل گرما یه ادکلن مردانه خنک خریداری کنم. سوال بعدم هم این هستش که آیا خوشبوترین ادکلن مردانه ۲۰۱۸ با سال ۲۰۱۷ خیلی متفاوته و یا رتبه بندی اینها به چه صورته کلا؟ باتشکر

  ۱۱
  ۳
  • مرتضی صادقی

   سلام @صدرای عزیز. خوشحالم ازین بابت که مطالب ما رو میخونی. در مورد سوال اولت که پرسیدی چند ادکلن مردانه خنک معرفی کنیم فکر میکنم این مطلب مفید باشه چون پیشنهادات غربال شده و موثر خوبی توش دادیم. http://bit.ly/coolprfmn در مورد رتبه بندی عطر و ادکلن ها هم باید خدمتت بگم که خیلی متفاوت نمیشه معمولا . معمولا زیاد پیش میاد که عطر یا ادکلنی برای چندین سال متوالی جزو بهترین ها باشه. ولی باز این همه ماجرا نیست. البته که من شخصا این برام زیاد ارزش نیست. شاید عطری رو دوست داشته باشم که تو رنکینگ نباشه و یا اینکه عطری رو خوشم نیاد که جزو ده تای اول باشه. ممنونم از حمایتت. امیدوارم از عطری که میخری راضی باشی 🙂

   ۱۳
 5. Avatar

  من اگه یه میلیون بدن عطر باید تا یک سال ماهی صد هزار تومان قسط بدم…خوش به حالتون از زندگی کردن تون

  ۲۰
  ۱
 6. Avatar

  تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها هستید.

  ۷
 7. Avatar

  نه تنها این مطلب بلکه بقیه مطالب سایت‌ هم خیلی خوب بودند.
  تشکر میکنم به خاطر مطالب خوبتون.

 8. Avatar

  سلام..اولا یه تشکر بابت سایتتون…فوق العاده هستید
  دوما توی این موارد بالا رو چون امتحان نکردم نمیدونم اما من فوق العاده به ادکلن های ورساچ علاقه دارم…
  میخوام بدونم توی مایه های ورساچ و ورساچ پورهم چی وجود داره؟؟؟؟

  ۱
  ۱
 9. Avatar

  سلام مرسی از وبسایت خوبتون عالیتون بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

همه ی راه های درمان سلولیت

۵ / ۵ ( ۱ امتیاز ) درمان سلولیت باید در سن های پایین تر …