خانه » آموزشی » در خرید عطر ادکلن دوست خود را همراهی کنید
در خرید عطر ادکلن دوست خود را همراهی کنید

در خرید عطر ادکلن دوست خود را همراهی کنید

آیا تابه‌حال برای شما پیش‌آمده است که دوستی درخواست کند تا در خرید عطر ادکلن برای خودش یا فرد دیگری او را همراهی کنید؟ شاید این اتفاق زیاد برای شما رخ‌داده باشد و اگر این‌طور است باید به شما تبریک بگوییم. چون این درخواست یعنی او سلیقه‌ی شمارا در انتخاب عطر می‌پسندد و حتماً در این زمینه شمارا صاحب‌نظر، باقدرت تشخیص و انتخاب  می‌داند.

اما این کار مسئولیت زا و کمی سخت هم هست. عطر و اودکلن کالاهای لوکسی هستند که خرید نوع اصل و اورجینال آن یعنی پرداخت پول زیاد و درصورتی‌که دوستتان یا کسی که برای او عطر انتخاب کرده‌اید از رایحه‌ی آن خوشش نیاید، حتماً کمی احساس ناخوشایند و شرمساری به شما دست خواهد داد.

خرید این عطر

خرید عطر ادکلن

به‌هرحال اگر در انتخاب عطر فرد موفقی هستید و می‌توانید بادانش و مشام قدرتمند خود برای دیگران هم عطر مناسب انتخاب کنید، بد نیست این مقاله را بخوانید تا ما هم چند نکته در این خصوص به شما بگوییم و توانایی شمارا در این زمینه بیشتر کنیم.

ابتدا در مورد سلیقه‌ی عطری او سؤال کنید

همه‌ی افراد یک سلیقه‌ی عطر دارند. مثلاً بعضی از افراد به‌هیچ‌عنوان از رایحه‌های تلخ لذت نمی‌برند. افرادی هستند که بوی خیلی شیرین و شکلات مانند عطرها منجر به سردرد در آن‌ها می‌شود. کسانی هستند که دوست ندارند اودکلنی بزنند که بوی آن برای مدت‌زمانی مد می‌شود  و برای افرادی که رایحه‌ی عطرهای پودری را نمی‌پسندند نباید چنین اودکلن‌هایی انتخاب کرد.

بنابراین اولین قدم برای راهنمایی یک دوست در مورد خرید عطر ادکلن مناسب این است که چه نوع رایحه‌ای را اصلانمی پسندد. اگر همین اطلاعات را در نظر بگیریم کلی از اودکلن‌های درون قفسه‌ها سرند و از لیست انتخاب خارج می‌شود.

خرید این عطر

شدت غلظت موردنظر او از رایحه‌ی عطر چقدر است؟

در خرید عطر ادکلن دوست خود را همراهی کنید

باید از دوست خود بخواهید در این مورد به شما توضیح دهد که آیا دوست دارد از اودکلن‌های غلیظ استفاده کند و در بوی آن‌ها غوطه‌ور شود یا ترجیح می‌دهد عطر او فقط یک رد ساده‌روی لباسش داشته باشد تا بتوانید یک خرید عطر ادکلن موفق داشته باشید.

همچنین آیا او دوست دارد اودکلن را درون کیفش نگه دارد و هرازگاهی در طول روز آن را مجدد روی لباسش اسپری کند یا این کار برای او زحمت دارد و ترجیح می‌دهد یک عطر با ماندگاری طولانی داشته باشد که نخواهد مدام آن را تجدید کند.

این دو موضوع انتخاب را برای شما ساده‌تر خواهد کرد و حتماً با درک بهتری سراغ قفسه‌ها خواهید رفت.

قیمت برای شما: ۳۶۵٬۰۰۰ تومان
مشاهده محصول و خرید
خرید این عطر

آیا چرب بودن بوی عطر برای او مهم است یا قدرت پخش‌کنندگی آن؟

همان‌طور که میدانید خرید عطر ادکلن های چرب‌تر که در ساخت آن‌ها از روغن‌های طبیعی استفاده‌شده است، معمولاً ماندگارتر هستند اما در برخی موارد قدرت پخش‌کنندگی خیلی بالایی ندارند. برای استشمام کردن این قبیل عطرها باید نزدیک به فردی که آن را استفاده کرده است قرار بگیریم. اما عطرهایی هستند که سبک بوده و باقدرت پخش‌کنندگی بالا فضا را پر می‌کنند.

انتخاب این‌که کدام‌یک از این حالات برای دوست شما خوشایندتر است محدوده‌ی انتخاب و توصیه را برای شما کوچک‌تر می‌کند و همین موضوع اطمینان از نتیجه نهایی خرید عطر ادکلن را بیشتر خواهد کرد.

قیمت برای شما: ۴۶۵٬۰۰۰ تومان
مشاهده محصول و خرید
خرید این عطر

این قرار است یک عطر لوکس و ویژه باشد یا نوع روزمره‌ی آن؟

همه‌ی ما میدانیم که عطرها برای مقاصد، فصل‌ها و با طعم و رایحه‌های مختلفی ساخته می‌شوند. این خصوصیات باعث می‌شود کسانی که خیلی اودکلن دوست هستند  همیشه چند شیشه‌ی مختلف از این کالا داشته باشند که هرکدام را در مکان، زمان یا حتی رویدادهای خاصی استفاده کنند. همین موضوع می‌تواند شیوه‌ی خوبی برای انتخاب عطر موردنظر باشد. این‌که دوست شما این عطر را برای استفاده در محل کار و به‌صورت روزانه می‌خواهد یا دوست دارد عطری داشته باشد که فقط مناسب جشن‌های عروسی و تولدها است راهنمای خوبی برای شما به‌عنوان کسی است که می‌تواند از میان هزاران هزار انتخاب مختلف، بهترین و مناسب‌ترین  گزینه را برای دوست خود برگزیند.

خرید این عطر
خرید این عطر

آیا دوست شما رایحه‌های پیچیده را می‌پسندد یا عطرهای ساده را هم دوست دارد؟

همه‌ی اودکلن‌ها از سه نت اصلی، میانه و پائین تشکیل‌شده‌اند که مواد تشکیل‌دهنده‌ی هرکدام متفاوت است. ترکیب این سه لایه از عطر می‌تواند یک رایحه‌ی ساده ایجاد کند یا یک بو با پیچیدگی که ممکن است لازم باشد برای تشخیص هرکدام از نت‌ها مدتی اودکلن استشمام شود. مثلاً عطرهایی که بعدازآن که آن‌ها را بو می‌کنید رایحه‌ی تمیزی به مشامتان می‌رسد عطرهایی هستند که پیچیدگی کمتری دارند.

به‌هرحال این‌یک نشانه‌ی خوب برای ساده‌تر یافتن بهترین عطر برای کسی است که در این زمینه قدرت تصمیم‌گیری خوبی ندارد.

خرید این عطر

او عطری می‌خواهد که خودش بپسندد یا عطری که جذاب باشد؟

عطرها، چه انواع مردانه‌ی آن‌ها و چه زنانه ها، یک دسته‌بندی دیگر هم دارند. عطرهایی که برای هم‌جنس‌ها و غیر هم‌جنس‌ها خوشایند است و عطرهایی که بیشتر برای جنس مخالف جذاب است. به‌هرحال این نوعی تصمیم و انتخاب در میان عطرها است و حتماً نقش بزرگی در برگزیدن رایحه‌ی موردنظر دارد.

قیمت برای شما: ۶۴۰٬۰۰۰ تومان
مشاهده محصول و خرید
خرید این عطر

برای این اودکلن چقدر می‌تواند هزینه کند؟

این هم نکته‌ی بسیار مهمی است که باید در انتخاب عطر حتماً آن را در نظر گرفت. حتماً در خصوص حداکثر بودجه‌ای که او به این کار اختصاص داده است به‌طور شفاف از او سؤال کنید.

آیا اودکلنی که انتخاب کرده‌اید به او می‌آید؟

در خرید عطر ادکلن دوست خود را همراهی کنید

و درنهایت این سؤالی است که شما به‌عنوان یک دوست باید به آن پاسخ دهید. عطرها علاوه بر عطروطعم، شخصیت هم دارند و استفاده از آن‌ها برای کسانی که در کنار شما قرارگرفته یا معاشرت می‌کنند حاوی پیغام‌های مختلفی است.

برخی از عطرها شخصیت غیرقابل دسترسی از فرد را نشان می‌دهند و بعضی دیگر مهربان و منعطف و دوست‌داشتنی هستند. عطرهایی داریم که بوی آن‌ها پر از زرق‌وبرق است و اودکلن‌هایی که شیک بودن صفت اصلی آن‌ها است.

به‌هرحال این مهم است که دوست شما دلش می‌خواهد با استفاده از یک اودکلن خود واقعی‌اش باشد یا جلوه‌ای متفاوت از شخصیت همیشگی‌اش را نشان دهد. بنابراین این شما هستید که با شناختی که از او، اخلاق و سلیقه‌اش دارید می‌توانید با توجه به هر آنچه در موارد قبلی به آن‌ها اشاره شد، عطر مناسب دوست خود را انتخاب کرده و به او پیشنهاد بدهید.

خرید این عطر

توجه این مطلب در بخش تحریریه سایت ایرانوس تهیه شده است؛ کپی با ذکر منبع بلا مانع می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

مراقبت از پوست مردان

راه های مراقبت از پوست مردان

۵ / ۵ ( ۱ امتیاز ) امروزه داشتن پوستی شفاف و جذاب نه تنها …