خانه » عطر و ادکلن » عطر زنانه و ادکلن زنانه » معرفی ۱۰ عطر خوشبو زنانه
عطر خوشبو زنانه

معرفی ۱۰ عطر خوشبو زنانه

خرید یک عطر خوشبو زنانه میتواند همیشه دغدغه یک بانوی ایرانی باشد . قطعا برای شما هم پیش آمده که برای خرید به فروشگاه های مختلف سطح شهر مراجعه کردید و با دیدن عطر های خیلی زیاد دچار سر درگمی شده باشید . قطعا بعد از تست کردن چند عطر شامه از کار می افتد و دیگر نمیتوانید بو های جدید را احساس کنید . به همین دلیل امروز میخواهیم با معرفی چند عطر خوشبو زنانه و البته معیار هایی که لازم است با آن یک عطر خوشبو زنانه را بسنجید هم بیان خواهیم کرد . پیشنهاد میکنیم تا پایان این مطلب در تحریریه ی ایرانوس همراه ما باشید .

عطر خوشبو زنانه چیست؟

این سوال میتواند برای هر کسی پیش بیاید که اساسا عطر خوشبو زنانه چه معنی ای دارد؟ در اینجا باید بگوییم ، خوشبو بودن یک سفت نسبی است و بر اساس سلیقه انتخاب میشود . اما خیلی از مردم دنیا به مواد و رایحه های خاصی علاقه دارند . این میتواند یک معیار خوب باشد برای اینکه یک عطر خوشبو زنانه را انتخاب کنیم . بر طبق همین تعریف ، لیستی از خوشبو ترین عطرهای زنانه آماده کرده ایم و به بررسی و معرفی آن میپردازیم .

مشخصه های عطر های زنانه خوشبو

کیفیت یک عطر در کنار موادی که در عصاره ی آن به کار رفته است خیلی مهم و حائز اهمیت است ، پس بهتر است بدانید که چه ویژگی هایی را حین انتخاب و خرید یک عطر خوشبو زنانه باید مد نظر قرار دهید .

  • داشتن ماندگاری بالا
  • پخش بو و خط بوی مناسب
  • استفاده از عصاره ی عطر قوی
  • غلظت مناسب عطر
  • طراحی بطری زیبا و شکیل

معرفی و بررسی عطر های زنانه خوشبو

بعد از تمام مطالبی که بیان کردیم ، میخواهیم به سراغ بخش اصلی یعنی معرفی خوشبوترین عطرهای زنانه برویم . این محصولات از بین بهترین های دنیا انتخاب شده اند و البته تا حدودی سلیقه ی ایرانی نیز در آن ها دخالت داده شده تا با اقبال بهتری مواجه شود . در صورت انتخاب و تمایل میتوانید هر کدام از آن ها را از فروشگاه ایرانوس خریداری کنید .

۱- عطر خوشبو زنانه : عطر آمواژ مدل Honour EDP

عطر خوشبو

اولین عطر خوشبو زنانه از محصولات برند آمواج است . این برند عمانی بعنوان یکی از شرکت های مطرح آسیایی توانسته عطر های زنانه خوشبو و با کیفیتی تولید کند . این ادوپرفیوم که با نام افتخار عرضه شده ، هدفش نشان دادن قصه ی زن ژاپنی است که با مردی امریکایی ازدواج کرد و تا مرگش منتظر او ماند ، در واقع آن ها خواسته اند به نوعی عشق های ممنوعه را به تصویر بکشند . به همین جهت از گل های سفید ، نماد عشق ناپاک ، در ترکیب آن استفاده شده است .

خرید این عطر

۲- عطر خوشبو زنانه : عطر آزارو مدل Pour Elle EDP

عطر خوشبو

این عطر خوشبو زنانه نیز از تولیدات آزارو برند آشنای فرانسوی است . یک عطر شرقی که با هدف نشان دادن رایحه ی گل های شرقی ایجاد و ساخته شده است . البته خوراکی ها هم در ترکیب اصلی این ادو پرفیوم نقش اساسی و مهمی ایفا میکنند . آزارو برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ این عطر خوشبو زنانه را وارد بازار کرد . عطر های گرم همیشه طرفداران خاص خود را دارند و در سراسر دنیا به فروش میرسند ، پور اله هم جدا از آن ها نیست .

قیمت برای شما: ۵۴۰٬۰۰۰ تومان
مشاهده محصول و خرید
خرید این عطر

۳- عطر خوشبو زنانه : عطر بولگاری مدل Jasmin Noir EDP

عطر خوشبو

سومین عطر خوشبو زنانه امروز یکی از عطر های برند بولگاری است . جاسمین نویر در واقع  با هدف اولیه ی نشر بوی یاسمین ایجاد شد ، اما آن ها میخواستند به شکل و نحوه ی دیگری این عطر را ایجاد کنند و مدرن تر این کار را انجام دهند . در نهایت ترکیبی ساخته شد که جاسمین نویر نام گرفت . برای اولین بار در ۲۰۰۸ راهی بازار شد و تا کنون تولید آن ادامه داشته است . این عطر در دسته ی عطر های شرقی قرار میگیرد .

خرید این عطر

۴- عطر خوشبو زنانه : عطر کلوین کلاین مدل CK Be EDT

عطر خوشبو

بعنوان چهارمین عطر خوشبو زنانه یکی از محصولات کلوین کلاین را انتخاب کرده ایم . هدف و ساختار این عطر با شعار ” خودتان باشید ” ایجاد شد . البته آن ها یک کمپین تبلیغاتی با شعار ما همه یکی هستیم نیز ایجاد کردند که میخواستند نشان دهند هر شخصی با هر ویژگی ای در نهایت انسان است و به نوعی با شعار های بشر دوستانه ایجاد شد . این عطر در یک مجموعه عطر ایجاد شد و هم مردانه و هم زنانه است . این ادو تویلت میتواند احساسات را به خوبی منتقل کند و ظرافت را به رخ بکشد .

خرید این عطر

۵- عطر خوشبو زنانه : عطر شنل مدل Coco Mademoiselle EDP

عطر خوشبو

پنجمین عطر خوشبو زنانه که به شما معرفی میکنیم یکی از محصولات برند پر فروش و محبوب شنل است . در بازار ایران و به طور کلی در دنیا شنل برای بانوان یک عطر ویژه و صاحب سبک محسوب میشود . عطر هایی با ظرافت و طراحی بطری بسیار زیبا و تا حدودی شبیه به هم ! اگر میخواهید یک عطر شرقی و خوشبو داشته باشید میتوانید روی این عطر حساب کنید . شنل برای این محصول خود در سال ۲۰۰۸ توانست جایزه مخصوص از تلویزیون ملی را دریافت کند .

خرید این عطر

۶- عطر خوشبو زنانه : عطر کرید مدل Imperial Millesime EDP

عطر خوشبو

ششمین انتخاب امروز ، یک عطر خوشبو زنانه از تولیدات کرید است . این ادوپرفیوم در یک مجموعه عطر برای زنان و مردان وارد بازار شد و برای اولین بار در ۱۹۹۵ عرضه شد و نمونه های بعدی آن تا امروز وارد بازار شده اند . یک عطر خنک و شیرین که میتواند در تمام فصول سال همراه شما باشد . در واقع ۴ فصل بودن این عطر یک مزیت محسوب شده و به همین جهت میتواند عطر امضای شما باشد و در مراسم های مهم ، قرار های ملاقات و …. به شما کمک کند .

خرید این عطر

۷- عطر خوشبو زنانه : عطر دولچ اند گابانا مدل The One EDP

عطر خوشبو

این عطر خوشبو زنانه یکی از خاص های بازار عطر و ادکلن است ، از سال ۲۰۰۶ که عرضه شد خیلی زود به فروش بالایی دست پیدا کرد و تا زمانی ادامه داشت که در نهایت آن ها یک کمپین تبلیغاتی جدید در سال ۲۰۱۸ راه اندازی کردند و با استفاده از بازیگران سریال بازی تاج و تخت دوباره به آن قدرت بخشیدند . عطری با شخصیتی ظریف و جذاب که توانسته یک ترکیب مرطوب را ایجاد کند . این عطر همراه خوبی در فصول پاییز و زمستان است .

خرید این عطر

۸- عطر خوشبو زنانه : عطر گوچی مدل OUD EDP

عطر زنانه خوشبو

هشتمین عطر خوشبو زنانه ، یکی از محصولات برند گوچی است . یک رایحه ی مرموز و عجیب که جزو خاص ترین عطر ها به حساب می آید . برای اولین بار در سال ۲۰۰۷ آن را طراحی کردند و ۲۰۱۴ نسخه ی جدید آن رونمایی و عرضه شد . از ویژگی های خاص این عطر میتوان به این موضوع اشاره کرد که بخشی از مواد اولیه این عطر اول مواد کاملا طبیعی! ساخته شده است و کمتر ترکیب مصنوعی در آن دیده میشود . این مدل عطر گوچی را در پاییز و زمستان میتوان استفاده کرد .

قیمت برای شما: ۱٬۱۱۰٬۰۰۰ تومان
مشاهده محصول و خرید
خرید این عطر

۹- عطر خوشبو زنانه : عطر هرمس مدل ۲۴Faubourg EDP

عطر خوشبو

نهمین عطر خوشبو زنانه که میخواهیم معرفی کنیم یکی از محصولات برند هرمس است . این عطر خوشبو زنانه که برای اولین بار در ۱۹۹۵ ارائه شد ، با کیفیت مناسب و همینطور ظاهری کاملا به روز توانسته همچنان با قدرت در بازار باقی بماند و هم اکنون نیز مشتریان بسیاری دارد . آن ها میخواستند با هدف نشان دادن یک نسیم آرام ، افراد را به سفر دعوت کنند و بویی گذرا و خیلی آرام را به این عطر بخشیدند . در چهار فصل سال میتوانید از این عطر خوشبو استفاده کنید .

خرید این عطر

۱۰- عطر خوشبو زنانه : عطر لانکوم مدل La Vie Est Belle EDP

عطر خوشبو

آخرین معرفی عطر خوشبو زنانه برای مطلب امروز ، یکی از محصولات برند لانکوم است . ترکیبی لطیف و آرام از گل ها و میوه ها ، توت سیاه و گل یاسمن از نت های برجسته ی آن هستند . یک عطر گرم که میتوانید در روز های سرد پاییز و زمستان از آن استفاده کنید . لانکوم ماندگاری بسیار بالایی دارد و پخش بوی آن نیز کاملا نرم است . این ادوپرفیوم در بطری های ۷۵ میلی لیتری صورتی رنگ تولید و عرضه شده است .

خرید این عطر

خرید مطمئن

در صورتی که هریک از محصولات معرفی شده در مطلب ” عطر خوشبو زنانه ” را پسندیدید . میتوانید از فروشگاه عطر و ادکلن ایرانوس آن ها را تهیه کنید . برای خرید های بالای ۱۰۰ هزار تومان ارسال رایگان و در صورت تمایل میتوانید عطر خود را کادوپیچ شده تحویل بگیرید . تمامی عطر هایی که در ایرانوس عرضه شده اند ، از نسخه های اصلی بوده و هیچ گونه محصول فیک و یا درجه دو بین عطر ها وجود ندارد و میتوانید با خیالی آسوده از خرید خود لذت ببرید .

این مطلب در تحریریه ی فروشگاه عطر و ادکلن ایرانوس ایجاد شده است ، استفاده از آن تنها برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر نام منبع بلا مانع است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

عطر مردانه ایو سن لورن

معرفی عطر ایو سن لورن Yves saint laurent La Nuit de l Homme

۱.۷ / ۵ ( ۲۷ امتیاز ) عطر ایو سن لورن Yves saint laurent La …