خانه » آرایشی » صورت پف آلود را چگونه آرایش کنیم؟

صورت پف آلود را چگونه آرایش کنیم؟

صورت پف آلود بدون شک یکی از مشکلاتی است که اکثر افراد در ساعات ابتدایی صبح و پس از خواب بیدار شدن با آن جلوی آینه روبرو می شوند. این موضوع باعث تاثیر منفی بر روی حالت کلی ظاهر یک فرد و القای انرژی منفی در همان ابتدای صبح می شود.

نکته ای که قابل توجه است این می باشد که این موضوع امروزه با رعایت چند سری نکات کلی و انجام چند سری آرایش های خاص حل شدنی است. در این مقاله به بررسی چگونگی آرایش صورت های پف آلود و رفع این مشکل می پردازیم.

  • دلیل اصلی صورت پف آلود چیست؟
  • چگونگی آرایش چشم ها و صورت پف آلود
  • آرایش لب در صورت پف آلود

دلیل اصلی صورت پف آلود چیست؟

این موضوع بسیار حیاتی و یا خطرناک نیست. می توان به راحتی و انجام چند سری نکات آرایشی مشکل موردنظر را حل کرده و به فرم ظاهری دلخواه صورت و یا پلک های خود رسید. بسیاری از بانوان به طور طبیعی صورت پف آلود دارند و این پف را می توان به راحتی بر روی پلک ها حس کرد.

از طرفی افرادی خاص نیز پس از خواب برخاستن با صورت پف آلود خود در آینه روبرو می شوند که این موضوعات به راحتی قابل حل است. با رعایت چند سری نکات آرایش چشم، صبر و حوصله می توانند به راحتی از سر صورت پف آلود که ظاهری نامناسب برای آن ها به ارمغان می اورد را راحت شد.

چگونگی آرایش صورت پف آلود

نحوه و چگونگی آرایش چشم ها و صورت پف آلود:

همان طور که در بالا به آن اشاره شد بسیاری از مشکلات مربوط به صورت پف آلود و وجود گودی دور چشم و یا پف پلک چشم با انجام چند سری اقدامات آرایشی به راحتی قابل حل است. این اقدام به طور کل وقت بسیار زیادی را از شما نمی گیرد و به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. آرایش چشم یکی از مواردی است که به راحتی می توانید این مشکل را حل کرده و به صورت خود ظاهری زیبا و آراسته هدیه دهید.

نکته ای که قابل توجه است این می باشد که می بایست سعی کنید نکات مهم و اساسی در این مورد را یاد بگیرید تا بتوانید به درستی و نحو احسن از آن استفاده کنید. به طور کل زمانی ک پشت چشم شما کمی ورم و یا به عبارتی پف دارد، می بایست از ابزاری استفاده نمود تا این پف را به راحتی و بدون هیچ مشکل یا خطری خاص برای پوست رفع کند. استفاده از سایه تیره پشت پلک بالا می تواند به شما در این زمینه کمک کند و به صورت پف آلود شما ظاهری زیبا و بدون پف یا ورم در ناحیه ی پلک هدیه دهد. با این کار می توانید گوشه های خارجی چشم را به بیرون محو کنید و به شکلی صورت پف آلود خود را به شکلی صاف و مناسب نشان دهید.

چگونگی آرایش صورت پف آلود

چگونه برای صورت پف آلود خط چشم بکشیم؟

این کار می تواند به سرعت و به آسانی هرچه تمام تر صورت پذیرد. اولین اقدام، انتخاب خط چشمی پهن است. به وسیله ی این خط چشم قسمت بالای پلک را کشیدهو گوشه های خارجی را کمی پهن تر کنید. برای زیباتر نشان دادن چشم بهتر است داخل چشم را هم نیز خط چشم بکشید تا به خوبی خوب چشم ها خود را در صورت نشان دهند. اما درمورد کشیدن خط چشم در قسمت پایینی آن، دو گونه وجود دارد.

خرید این عطر

اولین روش کشیدن کامل خط چشم و سپس پخش کردن رنگ مشکی آن به وسیله ی دست است. روشی دیگر نیز این است که کشیدن خط چشم به گونه ای باشد که چشم ها را کمی درشت تر و بزرگ تر نشان دهد. با کشیدن خط چشم از گوشه ی داخلی چشم وبا فاصله ی کم از مژه و سپس کشیدن آن به سمت قسمت بیرونی چشم، این موضوع شدنی است.

چگونگی آرایش صورت پف آلود

سایه آرایش صورت های پف آلود:

به وسیله ی استفاده از سایه هایی که قرمزی چشم را کم تر نشان می دهند، می توان به راحتی پف صورت را مخفی کرد. صورت پف آلود امروزه مشکل جدی ای نیست و به راحتی می توان با استفاده از سایه آرایش های گوناگون این مشکل را حل کرد. استفاده از سایه هایی با رنگ های سرد چاره ساز این مشکل است.این کار باعث از بین رفتن پف صورت و براق تر به نظر رسیدن چشم ها می گردد.

چگونگی آرایش صورت پف آلود

راه های دیگری نیز برای از رهایی از صورت پف آلود وجود دارد. استفاده از رژ گونه یکی دیگر از این راه ها می باشد. استفاده از پودر برنزه که چند درجه تیره تر از پنکیک شما می باشد، راهی است که به راحتی پف صورت را از بین می برد و شما را با صورتی زیبا و جذاب  روبرو می سازد. برای این کار می بایست استخوان زیر گونه را تیره کنید. سپس به آرایش فک و شقیقه ها بپردازید. تیره کردن این قسمت ها را نیز فراموش نکنید. سپس رنگ پوست صورت را با استفاده از برس یا اسفنج آرایشی مخصوص یکسان سازید. مرز بین رنگ ها را برای آرایش صورت پف آلود فراموش نکنید زیرا عدم رعایت این موضوع باعث مصنوعی به نظر رسیدن صورت شما می شود.

خرید این عطر

آرایش لب در صورت پف آلود:

به طور به گفته ی اکثر آرتیست ها و افراد حرفه ای در زمینه ی آرایش و گریم، برای بانوان پس از چشم، لب ها دومین بخش بسیار مهم و قابل توجه است که در صورت عدم توجه و رعایت نکات صحیح برای آرایش آن ها، می تواند به تنهایی کل ظاهر زیبا و موردنظر فرد را برای یک چهره خراب کند. درمورد صورت پف آلود و افرادی که با این مشکل نیز روبرو هستند، رعایت این نکته بسیار مهم است.

چگونگی آرایش صورت پف آلود

برای آرایش لب ها در صورت پف آلود می بایست از رژلب با رنگ های روشن بروید. در صورتی که قصد دارید آرایش بیش تری داشته باشید و به مهمانی بروید بهتر است تنها از برق لب و یا براق کننده برای آن قناعت کنید. در این شرایط بهتر است از خط لب استفاده نکنید زیرا این موضوع باعث حجیم تر شدن لب و بیش تر شدن پف صورت شما شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

آرایش مناسب شاغلین و دانشجویان

۴ / ۵ ( ۱ امتیاز ) معمولا محیط کار با تمام محیط های که …