خانه » عطر و ادکلن » عطر زنانه و ادکلن زنانه » عطر گس زنانه ارزان قیمت با رایحه فوق العاده

عطر گس زنانه ارزان قیمت با رایحه فوق العاده

به این مطلب امتیاز دهید

برند گس (Guess) یکی از عطرسازهای معروف و خوب کشور آمریکا است که تعداد زیادی عطر وارد بازار عطر و ادکلن کرده است. در این مقاله از سایت ایرانوس می خواهیم به نقد و بررسی ۵ نوع عطر گس زنانه بپردازیم. اگر علاقمند خرید عطر از این برند آمریکایی هستید حتما این مقاله را مطالعه کنید و از دست ندهید. با ما همراه شوید.

مقالاتی که نباید از دست بدهید.

معرفی ۵ عطر گس مردانه پیشنهادی طلایی برای شما
۸ عطر گوچی گیلتی مردانه و زنانه خوشبو
عطر گوچی فلورا عطری استثنایی برای خانوم های جوان

معرفی ۵ نوع عطر گس زنانه

 • ادو تویلت زنانه گس مدل Dare
 • ادو پرفیوم زنانه گس مدل Pink
 • ادو پرفیوم زنانه گس مدل by Marciano
 • ادو تویلت زنانه گس مدل Seductive
 • ادو تویلت زنانه گس مدل Girl

ادو تویلت زنانه گس مدل Dare

عطر دیر (Dare) یکی از بهترین عطرهای برند آمریکایی گس (Guess) می باشد که در سال ۲۰۱۴ توسط عطرساز کاربلد و معروف به نام برونو ایوانوویچ (Bruno Jovanovic) طراحی و وارد بازار عطر و ادکلن شده است. بطری عطر گس زنانه دیر بسیار زیبا و شیک طراحی شده است. مایع درون بطری از روی شیشه شفاف بطری کاملا قابل مشاهده است و همچنین درپوش بطری عطر گس زنانه به شکل هندسی است که به خوبی روی بطری قرار گرفته است. دور بطری یک زنجیر قرار گرفته است که روی آن یک پلاک با نشان تجاری (Guess) وجود دارد و این موضوع موجب افزایش زیبایی بطری شده است. این ادوتویلت دارای حجم ۱۰۰ میلی لیتر است و این امکان را به شما می دهد که از آن برای مدت طولانی استفاده کنید و نیاز به خرید عطر جدید نداشته باشید.

عطر گس زنانه

معرفی نت های عطر گس زنانه دیر

ساختار اصلی عطر گس زنانه دیر از ترکیب میوه، چوب، مرکبات، گیاهان معطر و گل تشکیل شده است. هنگامی که این عطر را روی پوست و محل نبضتان اسپری می کنید در ابتدا متوجه بوی پرتقال کامکوات و شکوفه ی لیمو ترش خواهید شد که این ترکیب به شما حس شادی و طراوت را هدیه می دهد. بعد از اینکه مدتی را سپری کردید نوبت به نت های میانی با بوی گل های رز، یاس و کاکتوس می رسد که از راه برسند و جایگزین نت های اولیه شوند. این ترکیب طبیعی موجب ایجاد حس نشاط و انرژی مثبت در شما می شود. در انتها هم نت های پایانی با بوی روایح چوبی، نارگیل و مشک جایگزین نت های میانی می شوند که حاصل این ترکیب موجب برقراری تعادل روحی و جسمی و همچنین زمینه ایجاد شادابی در شما را فراهم می کند.

نکته:

عطر گس زنانه دیر دارای رایحه شیرین با طبع خنک است و رایحه های که در آن بکار رفته است مناسب فصول گرم سال می باشد. این عطر از قدرت ماندگاری و پخش بوی خوبی برخوردار است و از آن می توانید برای مصرف روزانه استفاده کنید. همچنین عطر گس زنانه دیر گزینه بسیار مناسبی برای هدیه دادن به عزیزانتان می باشد.

 • ساختار رایحه: میوه، چوب، مرکبات، گیاهان معطر و گل
 • نت آغازی: شکوفه لیمو ترش , پرتقال کامکوات
 • نت میانی: رز , یاس , کاکتوس
 • نت پایانی: روایح چوبی , نارگیل , مشک
خرید این عطر

ادو پرفیوم زنانه گس مدل Pink

عطر زنانه پینک (PINK) یکی از محصولات باکیفیت و لوکس برند معروف آمریکایی گس (Guess) می باشد که در سال ۲۰۰۶ توسط عطرساز کاربلد و مشهور موریس راسل (Maurice Roucel) طراحی و فرمولاسیون شده است. با وجود این عطرساز معروف دیگر هیچ جای شکی در کیفیت بوی این عطر گس زنانه باقی نمی ماند. بطری این عطر بسیار زیبا و خاص طراحی شده است. روی شیشه حرف انگلیسی G که نماد برند گس است با یک شیشه ی صورتی رنگ کار شده است. این بطری به شکل یک سیلندر فلزی طراحی شده است که به خوبی در دستان زنان قرار می گیرد. این موضوع زیبایی بطری عطر گس زنانه را چندین برابر کرده است. عطر گس زنانه پینک که معروف به عطر گس صورتی است دارای حجم ۷۵ میلی لیتر است و از آن می توانید برای مدت طولانی استفاده کنید.

عطر گس زنانه

معرفی نت های عطر گس زنانه پینک

ساختار اصلی عطر گس زنانه پینک از ترکیب میوه، مرکبات، گیاهان معطر و گل تشکیل شده است. هنگامی که این عطر زنانه را روی پوستتان اسپری می کنید در ابتدا متوجه بوی نت های ترنج، سیب و نارنگی خواهید شد. این ترکیب میوه ای موجب ایجاد انرژی و طراوت در شما می شود. بعد از اینکه مدتی را سپری کردید نت های میانی با بوی هلو، یاس و گل برف از راه می رسند و جای نت های اولیه را می گیرند. این ترکیب باعث چندین برابرشدن تاثیر نت های قبلی می شود. در آخرهم نت های پایانی با بوی گلسنک، مشک و سرو به آرامی از راه می رسند و جایگزین نت های میانی شوند. این ترکیب موجب ایجاد هیجان و طراوت در شما و اطرافیانتان می شود.

نکته:

عطر گس صورتی دارای رایحه ی شیرین با طبع گرم است و رایحه های که در آن بکار رفته است مناسب فصول سرد سال می باشد. عطر گس زنانه پینک قدرت ماندگاری و پخش بوی خوبی است و از آن می توانید برای مصرف روزانه استفاده کنید.

 • ساختار اصلی: میوه، مرکبات، گیاهان معطر و گل
 • نت آغازی: ترنج , سیب , نارنگی
 • نت میانی: هلو , یاس , گل برف
 • نت پایانی: گلسنک , مشک , سرو

ادو پرفیوم زنانه گس مدل by Marciano

عطر بای مارسیانو زنانه (By Marciano) یکی از محصولات خوب و لوکس برند آمریکایی گس (Guess) می باشد که در سال ۲۰۰۷ توسط عطرساز کاربلد و معروف به نام باربارا زوبلین (Barbara Zoebelein) طراحی و وارد بازار عطر و ادکلن شده است. بطری عطر گس زنانه بای مارسیانو دارای طراحی شیک و لوکس می باشد. درپوش بطری به شکل استوانه با رنگ طلایی است که به خوبی روی بطری قرار گرفته است. نام Guess by Marciano به خوبی روی بطری نقش بسته است و از روی شیشه شفاف بطری مایع طلایی رنگ درون آن دیده می شود. این موضوع موجب افزایش زیبایی بطری عطر گس زنانه بای مارسیانو شده است. این عطر زنانه دارای حجم ۵۰ میلی لیتر است و از آن می توانید برای مدتی استفاده کنید.

عطر گس زنانه

معرفی نت های عطر گس زنانه بای مارسیانو

هنگامی که این عطر گس زنانه را روی پوستتان اسپری می کنید در ابتدا بوی نت های هل، گریپ فروت و کوراکائو را استشمام خواهید کرد. این ترکیب شیرین موجب افزایش انرژی و هیجان در شما می شود. بعد از اینکه مدتی را سپری کردید نت های میانی با بوی پیچ امین الدوله، یاس و گل صدتومانی از راه می رسند و جای نت های اولیه را می گیرند. این ترکیب سه گانه باعث ایجاد انرژی مثبت و اعتماد به نفس در شما و اطرافیانتان می شود. در آخر هم نت های پایانی با بوی وانیل، نت های چوبی و مشک جایگزین نت های میانی می شوند که ترکیب آن ها باعث حضور شما در طبیعت می شود.

نکته:

عطر گس زنانه بای مارسیانو دارای رایحه ی شیرین با طبع گرم است و رایحه های که در آن بکار رفته است مناسب فصل های زمستان و پاییز می باشد. این عطر زنانه قدرت ماندگاری و پخش بوی بسیار خوبی دارد و گزینه بسیار جذابی برای هدیه دادن به همسران و عزیزانتان می باشد.

 • نت آغازی: هل , گریپ فروت , کوراکائو
 • نت میانی: پیچ امین الدوله , یاس , گل صدتومانی
 • نت پایانی: وانیل ,نت های چوبی , مشک

ادو تویلت زنانه گس مدل Seductive

عطر سداکتیو (Seductive) یکی از بهترین ادوتویلت های خوب و باکیفیت برند آمریکایی گس (Guess) است که در سال ۲۰۱۰ توسط عطرساز کاربلد و معروف به نام ورونیک نایبرگ (Veronique Nyberg) طراحی و وارد بازار عطر و ادکلن شده است. بطری عطر گس زنانه سداکتیو بسیار شیک طراحی شده است و مایع طلایی رنگ درون آن از روی شیشه شفاف بطری قابل مشاهده است. همچنین درپوش شیشه ای و بی رنگ آن به خوبی روی بطری سوار شده است و تراز خوبی میان بطری و درپوش آن به وجود آورده است. نشان تجاری Guess با رنگ سفید روی یک کادر مشکی رنگ در وسط بطری حک شده است و همینطور یک زنجیر روی بدنه آویزان است که موجب افزایش زیبایی بطری شده است. عطر گس زنانه سداکتیو دارای حجم ۷۵ میلی لیتر است و این امکان را به شما می دهد که تا مدت ها از آن استفاده کنید و نیاز به خرید عطر جدید نداشته باشید.

عطر گس زنانه

معرفی نت های عطر گس زنانه سداکتیو

هنگامی که عطر گس زنانه را روی پوست و محل نبضتان اسپری می کنید در ابتدا متوجه بوی گلابی، انگور فرنگی سیاه و برگاموت خواهید شد. بعد از اینکه مدتی را سپری کردید نوبت به نت های میانی با بوی ریشه زنبق، یاس و شکوفه پرتقال می رسد که از راه برسند و جای نت های اولیه را بگیرند. بعد از اینکه مدت طولانی را سپری کردید نوبت به نت های پایانی با بوی کاشمران، کندر هندی و وانیل می رسد که از راه بیایند و جایگزین نت های میانی شوند.

نکته:

عطر Seductive دارای رایحه ی شیرین با طبع ملایم است و رایحه های که در آن بکار رفته است مناسب تمام فصول سال می باشد. این عطر گس زنانه دارای قدرت ماندگاری و پخش بوی نسبتا خوبی است و از آن می توانید برای مصرف روزانه استفاده کنید و تبدیل به یک فرد خوشبو شوید.

 • نت آغازی: گلابی , انگور فرنگی سیاه , برگاموت
 • نت میانی: ریشه زنبق , یاس , شکوفه پرتقال
 • نت پایانی: کاشمران , کندر هندی , وانیل
خرید این عطر

ادو تویلت زنانه گس مدل Girl

ادوتویلت گرل (Girl) یکی از بهترین عطرهای زنانه برند معروف گس (Guess) می باشد که در سال ۲۰۱۳ توسط عطرساز کاربلد و مشهور لوران لگرنک با رایحه شیرین و ملایم طراحی و فرمولاسیون شده است. بطری عطر گس زنانه گرل بسیار زیبا است و از روی شیشه بی رنگ بطری مایع صورتی رنگ درون آن دیده می شود که این رنگ بیانگر ظرافت و احساسی بودن خانم ها می باشد. درپوش بطری به شکل یک گل صورتی رنگ است که به خوبی بر روی بطری سوار شده است. دور گردن بطری یک ربان مشکی مانند آویزان شده است که موجب ایجاد زیبایی بیشتر شده است. همچنین نشان تجاری Guess با رنگ مشکی به خوبی روی بدنه حک شده است. این عطر گس زنانه دارای حجم ۱۰۰ میلی لیتر است و این اجازه را به شما می دهد که تا مدت ها از آن استفاده کنید و نیاز به خرید عطر جدید نداشته باشید.

عطر گس زنانه

معرفی نت های عطر گس زنانه گرل

ساختار اصلی این عطر از ترکیب رایحه های میوه و گل تشکیل شده است. هنگامی که عطر گس زنانه گرل را روی پوست و محل نبضتان اسپری می کنید در ابتدا بوی نت های برگاموت، طالبی و تشمک را استشمام خواهید کرد. بعد از اینکه مدتی را سپری کردید نوبت به نت های میانی با بوی ملخ سیاه، زنبق و گل ارکید می رسد که از راه بیایند و جایگزین نت های اولیه شوند. در آخر هم نت های پایانی با بوی وانیل و چوب صندل از راه می رسند و جای نت های میانی را می گیرند.

نکته:

ادوتویلت Guess Girl دارای رایحه ی شیرین با طبع گرم است و رایحه های که در آن بکار رفته است مناسب فصول سرد سال می باشد. این عطر زنانه قدرت ماندگاری و پخش بوی خوبی دارد و از آن می توانید در مجالس و مهمانی های شبانه استفاده کنید. عطر گس زنانه گزینه بسیار مناسبی برای خانم های جوان می باشد.

 • ساختار رایحه: میوه و گل
 • نت آغازی: برگاموت , طالبی , تمشک
 • نت میانی: ملخ سیاه , زنبق , ارکید
 • نت پایانی: وانیل, چوب صندل
خرید این عطر

مطلب ” عطر گس زنانه ارزان قیمت با رایحه فوق العاده ” در بخش تحریریه سایت ایرانوس تهیه و گرد آوری شده است و هر گونه کپی برداری و یا استفاده کردن از آن، تنها با ذکر نام منبع مجاز می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

عطر جیبی زنانه

معرفی عطرهای جیبی زنانه

در کنار سایر وسایل آرایشی مانند رژ و ریمل و کرم پودر، عطر و ادکلن …