خانه » راهنمای خرید » بهترین عطرهای زنانه سال ۲۰۱۹ بر حسب رایحه
بهترین عطرهای زنانه سال 2019

بهترین عطرهای زنانه سال ۲۰۱۹ بر حسب رایحه

بهترین عطرهای زنانه سال ۲۰۱۹ بر حسب رایحه
4.5 (90%) 4 رای

اگر خانم هستید و درصدد مطالعه‌ی این مطلب برآمده‌اید، به احتمال بسیار در زمره‌ی کسانی قرار دارید که به اهمیت عطر و ادکلن در جذابیت، شخصیت، اعتماد به نفس و لاکچری بودن واقف اند. فارغ از این مورد، اگر به دنبال یک راهنمای خوب جهت خرید بهترین عطر زنانه هستید، جای خوبی را برای یافتنِ مقصودتان انتخاب کرده‌اید. در این نوشتار قصد دارم تا به معرفی بهترین عطرهای زنانه سال ۲۰۱۹ بر حسب رایحه بپردازم و به همین سبب در ادامه به معرفی بهترین عطرهای تلخ زنانه و بهترین عطرهای شیرین زنانه خواهم پرداخت. اما پیش از آن که به این مهم بپردازم، اجازه دهید یک خاطره‌ی کوتاه در مورد عطر زنانه برای‌تان تعریف کنم.

چند سال پیش، دقیقاً نمی‌دانم چند سال پیش، من  به همراه همسرم درصدد برآمده بودیم که به محفلی رسمی برویم. همسرم جزو آن کسانی است که به ظاهر خود و هر آن‌چه که به ظاهر مربوط است، از بو گرفته تا رنگ و رخسار، اهمیتی فراوان می‌دهد. از همین رو بود که او دو ساعت پیش از عازم شدن قصد به خود رسیدن کرد و سعی‌اش برآن بود تا با ظاهری عالی و جذاب در محفل حاضر شود. این‌گونه نیز شد و همسرم با ظاهری عالی آماده‌ی عزیمت شد. من نیز با ظاهری نسبتاً ساده در عرض ۲۰ دقیقه حاضر شدم و خلاصه در محفل حضور پیدا کردیم.

اما به هنگام برگشت از آن‌جا متوجه ناراحتی همسرم شدم و هر اندازه هم در مورد علت ناراحتی از او پرسش کردم، جوابی نشنیدم. آخر شب بود و یک ساعتی از برگشتن‌مان می‌گذشت که متوجه شدم برخی از زنانِ محفل مستقیم و غیر مستقیم از رایحه‌ی عطری که همسرم استفاده کرده خوش‌شان نیامده. هنگامی که درصدد برآمدم که ببینم همسرم چه عطری استفاده کرده دیدم عطری ترش با طبعی گرم به کار برده. از همین روی بود که مخاطب قرارش دادم و گفتم عطر ترش و گرم موردی مناسب برای محافل رسمی نیست. برای چنین محافلی بایستی از عطرهای شیرین و یا تلخ استفاده کرد.

این خاطره‌ی کوتاه را ذکر کردم تا به اهمیت استفاده‌ی صحیح از انواع رایحه‌ها برای محافل گوناگون اشاره کرده باشم. حال بیایید، پیش از آن که سخن‌درازی‌ام بیش‌تر شود، با من همراه باشید تا نگاهی به بهترین عطرهای زنانه سال ۲۰۱۹ داشته باشم.

بهترین عطرهای زنانه سال ۲۰۱۹

الف) بهترین عطرهای تلخ زنانه در  سال ۲۰۱۹:

عطرهای تلخ، طعمی تلخ دارند و عموماً نیز طبع‌شان گرم است. عطرهای با طبع گرم را بهتر است در روزهای سرد و خنک سال مورد استفاده قرار داد. اما در عین حال استفاده از چنین عطرهایی در محافل رسمی مناسب است. اگر جزو کسانی هستید که از عطرهای تلخ خوش‌شان می‌آید، به فهرستی که در ادامه می‌آید دقت کنید. این فهرست شامل بهترین عطرهای تلخ زنانه در سال ۲۰۱۹ است.

۱- Mistral Patchouli EDC:

معرفی بهترین عطرهای زنانه سال 2019 بر حسب رایحه
Mistral Patchouli EDC عطری لوکس برای خانم‌های لوکس

Mistral Patchouli EDC از جمله بهترین، خوش‌بوترین و لوکس‌ترین و به همین دلیل بهترین عطرهای زنانه سال ۲۰۱۹ است. جالب آن که این عطر تلخ را هم زنان می‌توانند از آن استفاده کنند و هم مردان. اگر به دنبال یک عطر تلخ لوکس هستید، Mistral Patchouli EDC می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها باشد. نت آغازین بادیان ختایی، نت میانی زنبق و شمعدانی و نت پایانی‌اش نعناع هندی است. این ادکلن تلخ از طبعی خنک برخوردار است و به همین سبب می‌توانید از آن در بهار و تابستان سال ۲۰۱۹ استفاده کنید و در هر محفلی بدرخشید.

خرید عطر Mistral Patchouli EDC

۲- Shalimar EDP:

معرفی بهترین عطرهای زنانه سال 2019 بر حسب رایحه
Shalimar EDP ادوپرفیومی مخصوص فصول گرم سال

عطر شالیمار محصول شرکت گرلن به عنوان یکی از بهترین عطرهای زنانه سال ۲۰۱۹  نیز از جمله عطرهای مناسب برای استفاده‌ی خانم‌های مشکل‌پسند است. این ادو پرفیوم در عین آن که رایحه‌ای شیرین دارد، از اندکی تندی نیز برخوردار است و می‌تواند تأثیری بسیار مثبت بر روی دیگران بگذارد. گرلن شالیمار، طبعی خنک داشته و برای فصول بهار و تابستان سال ۲۰۱۹ از جمله بهترین گزینه‌ها به شمار می‌رود.

نت‌های آن به قرار زیر اند:

  • نت‌های ابتدایی: لیمو، ترنج، سدر، مرکبات، پرتقال ماندارین
  • نت‌های میانی: گل رز، خس خس، یاس، نعناع هندی، رنبق
  • نت‌های پایانی: مشکم زباد، مشک، اپانوکس، چوب صندل،  چرم، دانه‌ی تونکا، وانیل

خرید عطر Shalimar EDP

۳- Hindu GRASS EDP:

معرفی بهترین عطرهای زنانه سال 2019 بر حسب رایحه
Hindu GRASS EDP ادوپرفیومی با رایحه‌ی تنباکو و علف

لوکس‌ترین عطر تلخ زنانه که در این فهرست از بهترین عطرهای زنانه سال ۲۰۱۹ از آن نام می‌بریم، عطر ناسومانو Hindu GRASS EDP است. پخش بوی این عطر فوق‌العاده است و از فاصله‌ی چند متری به خوبی نشان از لوکس بودن عطر دارد. این عطر را هم مردان و هم زنان می‌توانند استفاده کنند و از آن‌جا که طبعی خنک دارد بهتر است در فصول بهار و تابستان مورد استفاده قرار گیرد.

رایحه‌ی تلخ اما در عین حال ملایم این ادو پرفیوم هلندی ناشی از نت‌های نعناع هندی، تنباکو و علف است و می‌تواند هر انسانی را با هر سلیقه‌ای که دارد به خود جذب کند.

خرید عطر Hindu GRASS EDP

۴- Elixir Des Merveilles EDP:

معرفی بهترین عطرهای زنانه سال 2019 بر حسب رایحه
Elixir Des Merveilles EDP ادوپرفیومی تلخ ولی معتدل

ادو پرفیوم هرمس Elixir Des Merveilles EDP رایحه‌ای تلخ دارد ولی طبع‌اش معتدل است. به همین سبب از آن می‌توان در تمامی فصول سال و در اکثر محافل رسمی و غیر رسمی استفاده کرد. رایحه‌ی تلخ این عطر فرانسوی ناشی از نت‌های گل حنا، سدر، چوب بلوط، وانیل، دانه‌ی تونکا و صمغ زرین است. خانم‌های خوش‌پوش که به دنبال عطری تلخ اما معتدل اند می‌توانند بر روی ادو پرفیوم هرمس Elixir Des Merveilles EDP حسابی ویژه باز کنند.

خرید عطر Elixir Des Merveilles EDP

۵- Kuhayan EDP:

معرفی بهترین عطرهای زنانه سال 2019 بر حسب رایحه
Kuhayan EDP عطری لوکس و گران‌قیمت

این عطر تلخ زنانه محصول شرکت فرانسوی دومارلی بوده و هم زنان و هم مردان می‌توانند از آن استفاده کنند. حول و حوش ۵ سال از تولید عطر Kuhayan می‌گذرد اما هم‌چنان آن را می‌توان در زمره‌ی بهترین عطرهای زنانه و مردانه به شمار آورد. رایحه‌های اولیه‌ی آن ناشی از گل یاسمین و پاتچولی و زنبق است و دست‌آخر رایحه‌ی دانه‌ی تونکا و عنبر به مشام می‌رسد.

نکته‌ای که قابل ذکر است این است که این عطر از قیمتی نسبتاً بالا برخوردار است اما قیمت بالای آن با توجه به بوی خاص و ماندگار این عطر فرانسوی، قیمتی مناسب است.

لینک خرید عطر Kuhayan EDP

ج) بهترین عطرهای شیرین زنانه در سال ۲۰۱۹:

برخلاف عطرهای تلخ، به هنگام استفاده از عطرهای شیرین طعمی شیرین در دهان احساس می‌شود. این عطرها را نیز می‌توان در محافل رسمی مورد استفاده قرار داد. در عطرهای شیرین عموماً از شکلات و میوه‌های تابستانی استفاده می‌شود. این‌گونه عطرها به نسبت عطرهای دیگر قابلیت بیش‌تری برای جذب دیگران دارند.

اگر به عطرهای شیرین علاقه‌مند اید، با ما باشید تا نگاهی به بهترین عطرهای شیرین زنانه داشته باشیم.

۱- Jasmin Noir EDP:

معرفی بهترین عطرهای زنانه سال 2019 بر حسب رایحه
Jasmin Noir EDP عطری با رایحه‌ی گلی

به‌شدت استفاده از این عطر بولگاری را به کسانی که خواهان عطری لوکس و خاص اند توصیه می‌کنم. رایحه‌ی گلیِ این عطر فوق‌العاده است و می‌تواند باب میل بسیاری از انسان‌ها باشد. در ترکیب آن از نت‌های یاس، بادام، شیرین بیان، مشک و دانه‌ی تونکا استفاده شده است و به این ترتیب طبعی نسبتاً گرم دارد. این ادوپرفیوم بولگاری را می‌توانید در زمره‌ی بهترین گزینه‌ها برای سال ۲۰۱۹ به حساب آورید.

خرید عطر Jasmin Noir EDP

۲- Lady Million Absolutly Gold P:

معرفی بهترین عطرهای زنانه سال 2019 بر حسب رایحه
Lady Million Absolutly Gold P عطری گرم و شیرین

Lady Million Absolutly Gold P پرفیومی ست از شرکت پاکورابان. این عطر رایحه‌ای شیرین و گلی دارد و می‌تواند باب میل خانم‌هایی باشد که به دنبال عطری شیرین اند که گرمایی بالا داشته باشد. نکته‌ی بسیار مثبت این عطر، طراحی جعبه و بطری آن است که بسیار لوکس و جذاب اند.

خرید عطر Lady Million Absolutly Gold P

۳- Valentina Pink EDP:

معرفی بهترین عطرهای زنانه سال 2019 بر حسب رایحه
Valentina Pink EDP عطری خوراکی

یکی دیگر از بهترین عطرهای زنانه سال ۲۰۱۹ ادوپرفیوم ایتالیایی Valentina Pink EDP، همانطور که از طراحی بطری‌اش مشخص است، عطری ست شیرین و با رایحه‌ی گلی. در ساخت این عطر از توت فرنگی، مشک، تمشک سیاه، گل رز، میخک و چوب کشمیر استفاده شده است تا شاهد یک رایحه‌ی شیرین و خوراکی باشیم.

اگر خواهان عطری خوراکی هستید که در عین حال رایحه‌ای گلی داشته باشد پیشنهاد ما با شما استفاده از عطر شیرین Valentina Pink EDP است.

خرید عطر Valentina Pink EDP

۴- Sunshine EDP:

معرفی بهترین عطرهای زنانه سال 2019 بر حسب رایحه
Sunshine EDP محصولی از برند مشهور آمواژ

Sunshine EDP ساخت کشور عمان بوده که عمانی بودن آن از روی بطری‌اش نیز قابل تشخیص است. این عطر رایحه‌ای گلی دارد و بسیار لاکچری است. در ساخت آن از انگور سیاه، گیاه درمنه، یاس، مگنولیا، وانیل، تنباکوی سفید و پاپیروس استفاده شده است.

اگر به دنبال یک عطر با کلاس و گران قیمت و در عین حال شیرین هستید، این ادو پرفیوم عمانی می‌تواند گزینه‌ای عالی باشد.

خرید عطر Sunshine

۵- Angel Rising Star Refillable EDP:

معرفی بهترین عطرهای زنانه سال 2019 بر حسب رایحه
عطری خنک مخصوص فصول گرم سال

Angel Rising Star Refillable EDP محصولی ست از برند مشهور تیری ماگلر. این ادوپرفیوم رایحه‌ای بسیار شیرین دارد و به سبب طبع خنک‌اش می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای استفاده در بهار و تابستان سال ۲۰۱۹ باشد. نت‌های آغازین این ادوپرفیوم فرانسوی، میوه‌ای هستند و شامل هلو و آلو می‌شوند. در نت‌ میانی از نعناع هندی استفاده شده  نت‌های پایانی نیز چوب صندل و وانیل را شامل می‌شوند. با استفاده از این ادوپرفیوم لوکس و جذاب می‌توانید با اعتماد به نفسی بیش‌تر در هر محفلی حاضر شوید.

لینک خرید عطر Angel Rising Star Refillable EDP

۶- Versace Crystal Noir EDP:

معرفی بهترین عطرهای زنانه سال 2019 بر حسب رایحه
Versace Crystal Noir EDP عطری فوق العاده از برند ورساچه

عطر Versace Crystal Noir EDP که محصول برند معروف ورساچه است، با طراحی و فرمولاسیون عطر ساز مشهور آنتونی لی در سال ۲۰۰۴ تولید و به بازار معرفی شد. رایحه ملایم ادکلن ورساچه Crystal Noir EDP که یکی از بهترین عطرهای زنانه سال ۲۰۱۹ است گرم و شیرین بوده و انتخاب مناسبی برای شبهای پاییز و زمستان و هم چنین مهمانی‌ های رسمی و شبانه می‌ باشد زیرا به دلیل گرم بودن طبع آن در فصول سرد ماندگاری طولانی مدتی خواهد داشت و حس گرما را به شما القا می‌ کند. این عطر به دلیل طرح زیبا رایحه خوش و ماندگار و قیمت مناسبی که دارد گزینه ای مطلوب برای بانوان خوش سلیقه و شیک‌پوش می‌باشد و همچنین عطر زنانه کریستال نوآر می تواند هدیه مناسبی برای کسانی که دوسشان دارید باشد.

نت‌های عطر Versace Crystal Noir EDP به قرار زیر اند :

  • نت های  ابتدایی : انجیر، گل بنفشه، انگورسیاه
  • نت های  میانی : بوته ی یاسمین، گل یاسمین
  • نت های پایانی : چوب صندل، وانیل، چوب کشمیری

خرید عطر Versace Crystal Noir EDP

سخن آخر

بهترین عطرهای زنانه سال ۲۰۱۹ که در بالا به آن‌ها اشاره شد از طریق فروشگاه ایرانوس قابل تهیه هستند. این عطرها، که به نوعی بهترین عطر زنانه سال ۲۰۱۹ به حساب می‌آیند، قیمت‌های متنوعی دارند و شما می‌توانید هر یک از آن‌ها را بر حسب معیارهای‌تان انتخاب نموده و از طریق فروشگاه ایرانوس به صورت آنلاین سفارش دهید.

اگر عطرهای دیگری می‌شناسید و نظرتان بر آن است که می‌توانند در زمره‌ی بهترین عطرهای زنانه سال ۲۰۱۹ قرار گیرند، لطفاً آن‌ها را در قسمت نظرات به ما و سایر کاربران معرفی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

ماگلر

معرفی ادو پرفیوم آورا ماگلر Mugler Aura EDP

بیشتر خانم ها در انتخاب عطر و ادکلن به دنبال رایحه های بسیار دلنشین و …