خانه » راهنمای خرید » معرفی بهترین عطر های زنانه سال ۲۰۱۹
معرفی بهترین عطر های زنانه سال 2019
معرفی بهترین عطر های زنانه سال 2019

معرفی بهترین عطر های زنانه سال ۲۰۱۹

معرفی بهترین عطر های زنانه سال ۲۰۱۹
2.3 (45.71%) 7 رای

عطر رایحه ای خوشبو است که برای خوشبو کردن بدن و محیط از آن استفاده می شود. تاریخچه استفاده از عطر به تمدن های اولیه می رسد و آغاز عطرسازی از زمان رومیان باستان از رودان و مصر بوده است و سپس به روم و ایران رسیده است. اما عطرسازی مدرن در قرن نوزدهم تجاری شده است. به طور کلی واژه عطر به معنای هر رایحه ای برای زنان و واژه ادکلن به معنای هر رایحه ای برای مردان بکار می رود. در ادامه این مطلب از ایرانوس به معرفی بهترین عطر های زنانه سال ۲۰۱۹ خواهیم پرداخت.

عموما عطرها متفاوت هستند و به عنوان عطرهای جنسیتی شناخته می شوند و در دو گروه عطر زنانه و مردانه دسته بندی می شوند. اصولا عطرهای اصلی قابل تفکیک به جنسیت نمی باشند  و فقط رایحه خاصی مانند نسیم اقیانوس، ادویه ای خاص یا یک گل خاص را ایجاد می کنند. اما ترکیب این رایحه ها با رایحه های دیگر باعث تولید عطرهای منحصر بفرد می شود که تفکیک جنسیتی ایجاد می کنند. رایحه های تلخ و تند مانند رایحه های چوبی، تنباکو، مشک، آروماتیک، چرمی معمولا به عنوان عطرهای مردانه هستند و رایحه های گیاهی، میوه ای و شیرین به عنوان عطر زنانه شناخته شده اند. تمایل سبک عطرهای زنانه بیشتر به سمت رایحه های سبک تر و شیرین تر است و اغلب از خانواده گل و گیاهان است. رایحه مرکبات نیز برای زنان استفاده می شود.

به طور کلی عطرها را بر اساس رایحه به چنیدین دسته تقسیم می کنیم:

عطرهای سرد: رایحه این عطرها رایحه اقیانوس است. این نوع عطر بیشتر برای زنان تولید می شود.

عطرهای میوه ای: پایه این عطر رایحه خنکی است اما رایحه شیرینی نیز در آن به مشام می رسد. پایه این گونه عطرها اغلب مرکباتی از قبیل لیمو و پرتقال است. برخی شرکت های عطرسازی از رایحه سیب و تمشک و انگور نیز برای تولید این عطر استفاده می کنند. این عطرها نیز در رده عطرهای زنانه قرار دارند. هرچند عطرهایی با رایحه مرکبات برای مردان نیز قابل استفاده اند.

عطرهای گل: رایحه اصلی این عطرها گل هایی از قبیل گل های رز، یاس و مریم و یاسمن است. این عطرها عطرهای مخصوص زنان است. چون از رایحه گل ها در عطر مردانه استفاده نمی شود.

عطرهای خوراکی: این عطرها از محصولات جدید صنعت عطر سازی به شمار می روند  و در حال حاضر با رایحه شکلات و یا وانیل عرضه می گردند  و زنانه می باشند.

عطرهای شرقی: پایه این عطرها رایحه دارچین و عنبر و بوهای گرم و تند است. این عطر نیز جزء عطرهای زنانه است.

 

بهترین عطر های زنانه ویژه سال ۲۰۱۹

عطر زنانه شیرین

عطرهای شیرین جز عطرهایی حساب می شوند که برای مراسم و محافل رسمی از آن ها استفاده می شود. به طور کلی برای مراسم رسمی از عطرهای تند، شیرین، گرم و تلخ استفاده می شود. بانوان عزیر نیز برای انتخاب عطر زنانه به این نکات توجه کنند. عطرهایی با برندهای معروفی چون ایربا، اسکادا و بولگاری نیز مناسب هستند. عطر زنانه شیرین برای فصول سرد بهتر هستند و برای ساخت این عطرها از بو و طعم میوه های تابستانی و شکلات استفاده می کنند.

عطر بولگاری مدل Zahira EDP

معرفی بهترین عطر های زنانه سال 2019

عطر بولگاری جز برندهای بسیار معروف و محبوب در میان عطر زنانه محسوب می شود. عطر بوگاری Zahira EDP برای دختران جوان پیشنهاد بسیار خوبی است. طبعی گرم دارد و رایحه ای شیرین دارد و برای جلسات مهم و رسمی بسیار مناسب است و انتخاب خوبی است. این عطر از رایحه های چون دارچین، لوبان و گل یلانگ استفاده می کند و بسیار خوش بو می باشد. این عطر نیز در لیست بهترین عطر های زنانه سال ۲۰۱۹ قرار می گیرد.

خرید این عطر خوشبو

عطر بولگاری مدل Lazulia EDP

معرفی بهترین عطر های زنانه سال 2019

همان طور که گفتیم عطر بولگاری جز برندهای خوب در زمینه عطر و ادکلن است. این عطر رایجه ای شیرین و طبعی سرد دارد و از لحاظ سردی می توان آن را در تابستان نیز استفاده کرد و چون رایحه ای شیرین دارد برای فصول سرد سال نیز مناسب است پس اگر به دنبال عطری هستید که در تمامی فصول سال بتوانید از آن استفاده نمایید این عطر زنانه را به شما پیشنهاد می دهیم. نت های این عطر یاس، عود و روایح دودی می باشد. این عطر نیز در لیست بهترین عطر های زنانه سال ۲۰۱۹ قرار می گیرد.

خرید این عطر خوشبو

 عطر ولنتینو مدل Valentina Acqua Floreale EDP

معرفی بهترین عطر های زنانه سال 2019

این عطر ساخت کشور ایتالیا می باشد که در زمینه عطرسازی بسیار خوب عمل کرده است. رایحه های این عطر شامل شکوفه پرتقال، کهربا، بهارنارنج، گل مریم، نعناع هندی، یاس و گل ابریشم است و طبعی خنک دارد و برای تابستان و بهار مناسب است و رایحه ای شیرین برای شما بانوان عزیز می باشد. این عطر را می توان در تمامی سنین استفاده نمود. این عطر نیز در لیست بهترین عطر های زنانه سال ۲۰۱۹ قرار می گیرد.

خرید این عطر خوشبو

عطر زنانه تند

عطرهای تند عطرهایی هستند که معمولا از چرم و مواد تندی مانند زیره سبز، رزماری، اسطوخودوس برای تولید این عطرها استفاده می شود. بیشتر عطرهای تند برای مردان استفاده می شود ولی در این میان عطرهای زنانه تند ویژه ای نیز وجود دارند که طرفداران خاص خود را دارا می باشند. در ادامه به معرفی چندین عطر تند زنانه می پردازیم.

عطر بالنسیاگا مدل Rosabotanica EDP

معرفی بهترین عطر های زنانه سال 2019

همانطور که از نامش مشخص است این عطر زنانه ساخت کشور اسپانیا می باشد. رایحه ای تند و طبعی خنک دارد و ویژه بانوان خاص پسند است که در مورد عطر سلیقه خاصی دارند. از رایحه هایی که در تولید این عطر استفاده شده است می توان رایحه گریپ فروت، درخت نارنج، رز، هل، برگ تنجیر، خس خس، نعناع هندی، سدر و فلفل صورتی را نام برد که رایحه و بویی بی نظیر را در این عطر ایجاد کرده اند. این عطر را به دختران و بانوان جوان پیشنهاد می دهیم. این عطر نیز در لیست بهترین عطر های زنانه سال ۲۰۱۹ قرار می گیرد.

خرید این عطر خوشبو

عطر بوتگا ونتا مدل Bottega Veneta EDP

معرفی بهترین عطر های زنانه سال 2019

 این عطر ایتالیایی و خوش بو بسیار برای محافل و جلسات رسمی مناسب است زیرا تند و گرم است. برای فصل زمستان و پاییز این عطر بی نظیر است و ما آن را به شما پیشنهاد می دهیم.  رایحه های این عطر شامل یاس، ترنج، نعناع هندی، فلفل صورتی، چرم، خزه درخت بلوط می باشند. این عطر نیز در لیست بهترین عطر های زنانه سال ۲۰۱۹ قرار می گیرد.

خرید این عطر خوشبو

عطر زنانه خنک

عطرهای خنک حس تازگی را در بدن ایجاد می کنند و با رفتن به سوی روزهای گرم سال همه به فکر انتخاب عطر مناسبی برای این فصل هستند که بتواند آن ها راخنک و با انرژی کند. در ادامه به معرفی چنیدن عطر خنک می پردازیم که می تواند انتخاب خوبی برای فصول گرم سال باشد.

عطر لانکوم مدل La Vie Est Belle EDP

معرفی بهترین عطر های زنانه سال 2019

این عطر فرانسوی رایحه ای گرم و شیرین دارد و طبعی خنک و برای فصل بهار و تابستان بسیار مناسب است. این عطر حس تازگی و شوق به شما می دهد. در ساخت این عطر از رایحه های چون گلابی، زنبق، شکوفه پرتقال، انگور سیاه فرنگی، وانیل، یاسمن بزرگ گیا و نعناع هندی استفاده شده است. البته این عطر را به علت شیرین و گرم بودنش می توان در فصل های سرد سال مانند زمستان نیز استفاده کرد و عطری ویژه همه فصول می باشد. این عطر نیز در لیست بهترین عطر های زنانه سال ۲۰۱۹ قرار می گیرد.

خرید این عطر خوشبو

عطر شنل مدل Chance EDP

معرفی بهترین عطر های زنانه سال 2019

عطر شنل مدل Chance EDP طبعی خنک دارد ورایحه ای شیرین و خوراکی و از گل و طبیعت دارا می باشد. رایحه هایی که در این عطر استفاده شده اند شامل وانیل، مشک، فلفل صورتی، یاس و نعناع هندی می باشد و برای فصول گرم سال انتخاب مناسبی برای بانوان عزیز می باشد به ویژه بانوان جوان و شیک پوش. این عطر نیز در لیست بهترین عطر های زنانه سال ۲۰۱۹ قرار می گیرد.

خرید این عطر خوشبو

عطر کلوین کلاین مدل Eternity Aqua EDP

معرفی بهترین عطر های زنانه سال 2019

این عطر خنک که محصول آمریکا می باشد با دیزاین خاصی که برای طراحی شیشه عطر خود استفاده کرده است کاملا هوشمندی خود را به رخ می کشد و با دیدن این عطر خنکی آن را بیشتر احساس می کنید. رایحه ای شیرین و خوراکی و طبیعی از گل ها دارد و طبعی خنک ویژه فصول گرم سال که ما آن را به شما پیشنهاد  می دهیم. نت های این عطر زنانه شامل زردآلو، خیار، یاس، سدر، مشک، گل صدتومانی، سیب سرخ، گاردنیا می باشد و بویی فوق العاده دارد و ایرانوس آن را به شما به صورت ویژه پیشنهاد می دهد. این عطر نیز در لیست بهترین عطر های زنانه سال ۲۰۱۹ قرار می گیرد.

خرید این عطر خوشبو

عطر فر مدل In The Mood For Love Tender EDT

معرفی بهترین عطر های زنانه سال 2019

این عطر ساخت کشور ایتالیاست و رایحه ای شیرین و خوراکی دارد و طبعی خنک. اگر به دنبال عطری بار ایحه خنک هستید که برای محافل رسمی و هم محافل دوستانه و خانوادگی مناسب می باشد این عطر انتخاب خوبی است و از آن می توانید در همه مکان ها و جمع ها استفاده کنید. نت های این عطر شامل برگ درخت انگور، گل رز، نارنگی، نیلوفر آبی، سرو، مشک می باشد. بوی این عطر ماندگاری بالایی دارد و دیزاین بسیار مناسبی دارد و برای فصول گرم سال عطری فوق العاده است. این عطر نیز در لیست بهترین عطر های زنانه سال ۲۰۱۹ قرار می گیرد.

خرید این عطر خوشبو

عطر ادو تویلت بولگاری مدل Omnia Crystalline

معرفی بهترین عطر های زنانه سال 2019

 

عطر ادو تویلت بولگاری مدل Omnia Crystalline که در سال ۲۰۰۵ توسط عطر ساز برجسته، آلبرت موریلاس( Alberto Morillas ) طراحی و تولید گردیده است یکی از خوش رایحه ترین و بهترین عطرهای زنانه سال ۲۰۱۹ است که با دارا بودن رایحه های شیرین، خوراکی، طبیعت و گل و هم چنین با طبع خنکی که دارد پیشنهاد مناسبی برای بانوان خوش سلیقه می باشد.  رایحه ی این عطر همانند لمس گلبرگ ها احساس ظریف و لطیفی القا می کند. علاوه بر این در ساخت عطر امنیای کریستالی از جلوه ی کمال کریستال الهام گرفته شده است. این عطر نت آغازی چوب خیزران و گلابی دارد  و در نت میانی از برگ و جوانه انگور فرنگی، لاله مردابی و چای استفاده شده است و در نت پایانی هم  خزه درخت بلوط، چوب گایاک و مشک به کار رفته است.این عطر نیز در لیست بهترین عطر های زنانه سال ۲۰۱۹ قرار می گیرد.

خرید این عطر خوشبو

در دوران زندگی می کنیم که تنوع عطر و ادکلون به ویژه برای بانوان بسیار زیاد است و تنوعی بی نظیر دارد که ممکن است شما را برای انتخاب دچار مشکل کند و با سعی کردیم در این مطلب در مورد انواع عطر زنانه و بهترین آن ها که انتخاب خوبی برای سال ۲۰۱۹ می باشد را به شما معرفی کنی. لطفا با نظرات خود ما را در این راه راهنمایی و همراهی نمایید.

این مطلب در بخش تحریریه سایت ایرانوس گردآوری شده.استفاده از آن برای اهداف غیر تجاری و با قید نام منبع بلامانع است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

شیفون

معرفی عطر امپر شیفون Emper chiffon

اگر به دنبال خرید یک عطر شگفت انگیز زنانه می باشید ما امروز برایتان خبر …