خانه » راهنمای خرید » عطر عروس : ۷ نکته برای خرید بهترین عطر برای جشن عروسی خانم‌ها
7 نکته برای یافتن بهترین عطر برای جشن ازدواج مخصوص عروس خانم ها
7 نکته برای یافتن بهترین عطر برای جشن ازدواج مخصوص عروس خانم ها

عطر عروس : ۷ نکته برای خرید بهترین عطر برای جشن عروسی خانم‌ها

هنگامی که برای روز عروسی خود آماده می‌شوید، هر روز و هر لحظه خودتان را در لباس با شکوه عروسی تصور می‌کنید و قطعاً دلتان می‌خواهد همه ی جزئیات به شکل ایدئال و بدون نقصی اجرا شوند. یکی از این جزئیات که اتفاقاً بسیار هم مهم است عطری است که به عنوان یک عروس خانم جذاب برای خودتان انتخاب می کنید. این مقاله را بخوانید تا به کمک ۷ نکته بهترین عطر برای جشن ازدواج که به آن اشاره شده است دریابید چه نوع اودکلنی را باید برای خود انتخاب کنید تا همان‌طور که دوست دارید همه چیز در نهایت دقت و ظرافت، عالی و بی نقص باشد.

بهترین عطر برای جشن ازدواج

۱)     برای انتخاب عطر محل برگزاری مراسم عروسی خود را در نظر بگیرید

محل برگزاری مراسم عروسی،تزئینات، جزئیات و حتی تمی که برای جشن خود انتخاب کرده اید بهترین راهنما برای خرید بهترین عطر برای جشن ازدواج است.

مثلاً اگر جشن عروسی شما در یک شهر ساحلی برگزار می شود، عطر شما باید بویی از تازگی و تمیزی داشته باشد.یا اگر برای تزئینات و گل آرایی از گل های رز استفاده کرده اید، عطر شما باید نت شیرین و بوی خوش طعمی داشته باشد. همچنین عطرهایی که رایحه ی آن ها از چوب صندل، سدر،توت یا انجیر سیاه باشد برای جشن هایی که در باغ تالارهای بزرگ برگزار می شوند بسیار مناسب است. و در نهایت برای عروسی های خیلی خصوصی و خودمانی و با تعداد پائین مهمان، اودکلنی را انتخاب کنید که رایحه ی آن سبک، نرم، شیرین و شیک باشد، چراکه این درست عطری است که هم مسیر با ظرافت یک مهمانی ساده و دوستانه است.

۲)     امضای عطری خود را فراموش کنید

7 نکته برای یافتن بهترین عطر برای جشن ازدواج مخصوص عروس خانم ها

حتی اگر همیشه از یک اودکلن خاص استفاده می‌کنید و رایحه ی آن در حقیقت امضای عطری شما است، در خاص ترین روز زندگی‌تان، که همان جشن عروسی باشد، آن را فراموش کنید و از یک رایحه ی تازه و یک اودکلن جدید استفاده کنید.

البته عطری که انتخاب می‌کنید نباید خیلی هم با روحیه و ویژگی های شخصیتی شما متفاوت باشد و قرار نیست در شب عروسی خود کسی باشید که هیچ وقت نبوده اید، ولو به‌اندازه‌ی تغییر یک عطر، ولی اودکلن جدیدی که انتخاب می کنید باید خوش بو و جذاب و جدید باشد. از دیگر نکات بهترین عطر برای جشن ازدواج می باشد.

در نهایت اگر نمی‌خواهید طبق توصیه ی شماره یک از عطری استفاده کنید که با تم عروسی و فضای جشن شما هماهنگ باشد، حداقل اودکلنی را بخرید که بوی آن به قدری خاص باشد که در خاطر مهمانان بماند و خود شما و آن ها را به یاد عروسی شما بی اندازید.

خرید این عطر

۳)     عطری را انتخاب کنید که نسبت روغن آن به آبش بیشتر باشد

به دو دلیل این بار که میخواهید بهترین عطر برای جشن ازدواج بخرید به این موضوع دقت ویژه داشته باشید.

اول آن که عطرهای روغنی تر ماندگاری بالاتری دارند و در شبی مثل شب عروسی که شما فرصت تجدید اودکلن خود را ندارید بهتر است از عطری استفاده کنید که  مدت طولانی تری روی بدن مانده و رایحه ی آن ماندگار تر باشد.

دلیل دوم این است که اودپرفیوم ها چون چرب تر از عطر های معمولی هستند، در حرکت خاصیت پخش کنندگی بیشتری دارند و این یعنی شما در زمانی که می‌رقصید و حرکت بیشتری دارید، رایحه ی بیشتری هم از شما منتشر خواهد شد و این می‌تواند یک انتخاب عالی برای اودکلن مخصوص شب عروسی شما باشد.

خرید این عطر

۴)     حتماً عطر خود را در نقاط پالس بدن اسپری کنید

یکی از دلایل مهمی که عطرها، با وجود قوی بودن رایحه، چندان هم قدرت پخش کنندگی ندارند و اطرافیان متوجه رایحه ی آن  نمی شوند این است که مولکول های اودکلن به خوبی به پوست نفوذ نمی کنند. بنابراین اگر عطری را که برای شب عروسی خود می‌خرید، قبلاً از این نظر تست نکرده اید، حتماً آن را روی نقاط پالس بدن همچون مچ هر دودست، آرنج ها، پشت ساق پا ، پشت زانو  و پشت گوش های خود اسپری کنید تا از قدرت نبض های بدن برای پخش کردن عطر خود استفاده کنید.

همچنین برای جلوگیری از فرسودگی بویایی عطر خود در شب عروسی بهتر است یک شیشه ی کم میل تهیه کنید تا بتوانید آن را به راحتی با خود حمل کنید و در صورت نیاز دوباره آن را اسپری کنید. نکته دیگر خرید بهترین عطر برای جشن ازدواج میباشد.

خرید این عطر

۵)     برای انتخاب عطر مناسب به‌اندازه‌ی کافی وقت بگذارید

برای خریدن بهترین عطر برای جشن ازدواج خود به‌اندازه‌ی کافی وقت بگذارید. بسیاری از عطر ها بعد از گذشت نیم ساعت که به طور کامل خشک شدند تازه نت های اصلی رایحه ی خود را منتشر می کنند. بنابراین باید آن ها را روی بدن خود اسپری کنید و مدتی را برای درک آن که دقیقاً چه رایحه ای دارند و آیا این رایحه ی مناسب است یا نه صبر کنید.

بنابراین اصلاً عجله نکنید و چندین و چند اودکلن مختلف را بیازمائید تا دقیقاً دریابید کدام یک برای مهم ترین ساعات تمام زندگی شما مناسب تر است.

خرید این عطر

۶)     شیوه ی درست اسپری کردن عطر برای آزمودن بوی آن را بدانید

7 نکته برای یافتن بهترین عطر برای جشن ازدواج مخصوص عروس خانم ها

هرگز برای آن که رایحه ی عطری را درک کنید نباید آن را روی هوا امتحان کنید. ترکیب مولکول های عطر با بوی عرق بدن تولید رایحه ی دیگری را می‌کند که می‌تواند بسیار متفاوت از چیزی باشد که دقیقاً مد نظر شما است.

همان‌طور که در مورد چهارم به این موضوع اشاره شد بهترین نقاط بدن برای اسپری کردن عطر برای درک درست نت‌های رایحه ی آن مچ دست، روی ران ها، پشت گردن، پشت زانو، آرنج و مچ پا است. از مهمترین نکات خرید بهترین عطر برای جشن ازدواج است.

۷)     عطرهای ترکیبی را امتحان کنید

اگر نتوانستید در میان اودکلن های موجود در بازار یکی را انتخاب کنید که دقیقاً ویژگی‌های موردنظر شمارا داشته باشد میتوانید از ترکیب روغن عطر های استفاده کنید. آنچه اینجا مطرح است در ایران اشانتیون عطر نام دارد و در حقیقت روغن مخصوصی آغشته به رایحه ی عطرهای مختلف است که می‌توانید از میان آن ها یکی را انتخاب کنید یا حتی چند مورد را با هم ترکیب کنید تا بوی دلخواه خود را ایجاد کنید. به این ترتیب می‌توانید با پرداخت هزینه ای بسیار پائین تر از خرید یک اودکلن خاص و تازه، یک رایحه ی ویژه مخصوص شب عروسی خود در یک شیشه ی کوچک و قابل حمل بسازید که اتفاقاً چون چرب تر است، برای مدت طولانی جشن عروسی شما مناسب تر نیز هست.

خرید این عطر

توجه این مطلب در بخش تحریریه سایت ایرانوس تهیه شده است؛ کپی با ذکر منبع بلا مانع می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

محصولات پوستی

راهنمای خرید محصولات پوستی

۴.۷ / ۵ ( ۳ امتیاز ) پوست ما یکی از بزرگترین اعضای بدن ماست …