خانه » راهنمای خرید » بهترین ادکلن تلخ مردانه
ادکلن تلخ مردانه ادکلن مردانه تلخ

بهترین ادکلن تلخ مردانه

بهترین ادکلن تلخ مردانه
3.5 (70%) 2 رای

عطر و ادکلن ها هر کدام دارای رایحه و طعم متفاوتی می باشند که یکی از آن ها ادکلن تلخ می باشد. در این مقاله قصد داریم ادکلن تلخ مردانه را مورد بررسی قرار دهیم و تمامی نکات و ویژگی هایی که یک ادکلن تلخ مردانه می تواند داشته باشد را مورد بررسی قرار دهیم.

ادکلن تلخ مردانه چیست؟

شاید بخواهید بدانید که ادکلن تلخ مردانه چیست و به چه دلیلی به آن تلخ می گویند، به طور کلی عطر ها دارای رایحه های متفاوتی می باشند و هر کدام از آن ها بخاطر اسانسی می باشد که در ساخت آن ها به کار رفته است رایحه سرد و گرم یا … را به خود می گیرند. اما رایحه تلخ به دلیل استفاده از اسانس ریشه درختان و همچنین ادویه های تند شرقی می باشد که در ساخت آن ها مورد استفاده قرار گرفته است.

ادکلن تلخ مردانه

ارتباط رایحه با فصول مختلف

برخی از افراد همیشه از یک نوع رایحه و عطر استفاده می کنند اما شاید بهتر باشد که از این کار خود داری کنند و در هر فصل عطر و ادکلنی را انتخاب کنند که رایحه آن ها با آن فصل ارتباط خوبی داشته باشد. برای مثال بهتر است در فصل سرما و زمانی که هوا سرد می باشد از عطر هایی استفاده شود که دارای رایحه گرم و تند و تلخ می باشد؛ و همچنین برای فصل گرما نیز از عطر هایی استفاده شود که دارای رایحه سرد و شیرین می باشند. انتخاب عطر و ادکلن مناسب در فصل مرتبط می تواند بوی عطر را بهتر منتقل کرده و فرد را جذاب تر نشان دهد. پس بهتر است از ادکلن تلخ مردانه در فصلی استفاده شود که سرمای هوا در آن وجود دارد!

ویژگی های ادکلن تلخ مردانه

عطر های تلخ معمولا طبیعتی گرم دارند و بهتر است از آن ها در فصل پاییز و علی الخصوص زمستان استفاده شود. عطر تلخ به دلیل طبع گرمی که دارد برای افرادی که دارای طبیعت گرم هستند قابل توصیه نیستند چرا که در استفاده دراز مدت از آن ها احتمال به وجود آمدن مشکل هایی برای آن ها وجود دارد؛ البته این موضوع فقط برای عطر های گرم نمی باشد و عطر های سرد نیز از همین قانون پیروی می کنند. از دیگر ویژگی هایی که رایحه تلخ دارد این است که دمای بدن را افزایش می دهند.

ادکلن تلخ مردانه

اطلاعاتی از عطر مردانه تلخ

نگهداری عطر مردانه تلخ

عطر ها پس از مدتی کم کم رایحه خود را از دست داده و یا کیفیت آن ها کم می شود از این رو برای جلو گیری از آن ها باید عطر مورد نظر را به دور از گرما و تابش نور آفتاب و همچنین به دور از سرما در محلی که هوای متعادلی داشته و ترجیا تاریک نیز می باشد نگهداری کرد.

تشخیص عطر اصل از عطر تقلبی

برای تشخیص عطر های تقلبی راه های متفاوتی وجود دارد برای مثال عطر هایی که تقلبی می باشند دارای شیشه های نامرغوب و کدری می باشند و همچنین چاپ روی شیشه آن ها کمرنگ و بی کیفیت می باشد. اما برای خرید عطر اصل و اورجینال بهترین کار خرید از مرکز خرید معتبر و قابل اطمینان می باشد. فروشگاه ایرانوس یکی از معدود فروشگاه هایی می باشد که از عطر های تقلبی دوری کرده و به هیچوجه در میان سیل عظیمی از عطر و ادکلن های خود جایی برای عطر های تقلبی جای نداده است؛ از این رو ۱۰ تا از بهترین ادکلن های مردانه تلخ اصل را که در فروشگاه ایرانوس نیز موجود می باشد را برای شما معرفی خواهیم کرد.

۱۰ ادکلن تلخ مردانه اصل فروشگاه ایرانوس

در فروشگاه ایرانوس صد ها ادکلن و عطر های مختلف وجود دارد اما ما در این مقاله به معرفی ۱۰ ادکلن تلخ مردانه که در میان مردم جایگاه ویژه ای دارد را به شما معرفی خواهیم کرد. این ادکلن ها عبارتند از:

  • عطر مردانه تلخ دیسکوارد
  • عطر مردانه تلخ آنتونیو باندراس
  • عطر مردانه تلخ لالیک
  • عطر مردانه تلخ پرادا
  • عطر مردانه تلخ جورجیو آرمانی
  • عطر مردانه تلخ سالواتور فراگامو
  • عطر مردانه تلخ ایو سن لورن
  • عطر تلخ مردانه آرماف
  • عطر تلخ مردانه کارولینا هررا
  • عطر تلخ مردانه لاگوست

حال ادکلن تلخ مردانه هایی که در بالا عنوان کردیم را در ادامه به صورت حرفه ای معرفی کرده و به آن ها خواهیم پرداخت.

 ادکلن تلخ مردانه

عطر تلخ مردانه دیسکوارد

برند کانادایی دیسکوارد در سال ۲۰۰۹ میلادی یکی از عطر های با کیفیت خود را که با سرعت زیادی برای خود طرفداران زیادی پیدا کرد را روانه بازار کرد. این عطر فوق العاده دیسکوارد با نام He Wood Rocky Mountain Wood نام دارد که از کوهستان های کانادا الهام گرفت است، این ادو تویلت مردانه رایحه چوبی خوبی دارد به طوری که زمانی که روی نبض خود این عطر را اسپره نمایید بوی فلفل، بخار و گل بنفشه را استشمام خواهید کرد و پس مدتی در نت میانی عطر رایحه شیرینی از خود بروز خواهد داد و شما را سرشار از انرژی خواهد کرد. نت میانی این عطر ترکیبی از گیاه و گل زنبق خواهد بود.

در ادامه و نت پایانی این ادکلن تلخ مردانه رایحه چوب سدر و مشک و عنبر را خواهد داشت. با داشتن این ادکلن مردانه خوش بو شما به فردی جذاب تبدیل خواهید شد که انرژی خوبی را از استشمام عطر خود دریافت می کند.

خرید این عطر خوشبو

ادکلن تلخ مردانه

عطر مردانه تلخ آنتونیو باندراس

یکی دیگر از ادکلن های تلخ مردانه که محبوبیت و طرفداران بسیاری دارد برای برند آنتونیو باندراس با نام The Secret می باشد. این عطر خوب و پر طرفدار طبع گرمی دارد برای استفاده در فصول زمستان که هوای سردی دارد بسیار مناسب می باشد و انرژی خوبی را منتقل می نماید. این عطر فوق العاده در نت آغازی خود رایحه ترکیبی فلفل و نعنا را پخش خواهد کرد که ترکیبی بسیار فریبنده و جذاب خواهد بود. اما در نت بعدی خود بوی دارچین و چرم به مشام استفاده کننده خواهد رسید که با رایحه قبلی خود تناسب بسیار جالبی خواهد داشت.

پس از رایحه ای که نت میانی خواهد داشت در نت سوم یعنی پایانی این عطر رایحه مشک و چوب پخش خواهد شد که هر دارنده ای را به خود مجذوب و فرد را نسبت به خود علاقه مند خواهد کرد!

خرید این عطر خوشبو

ادکلن تلخ مردانه

عطر تلخ مردانه لالیک

عطر تلخ مردانه لالیک با این که مدت زیادی از اولین روز رونمایی از آن گذشته است اما همچنان طرفداران خود را داشته و بسیاری از مردم هنوز به دنبال خرید این عطر خوش بو می باشند. عطر لالیک مدل Encre Noire EDT از ادکلن های مردانه تلخ می باشد عطر بوی خوبی دارد و بین ۱۰ عطر پر فروش تاریخ نیز قرار دارد!

این عطر خوش بو در نت آغازی خودش رایحه سرو را پخش می کند و بسیار جذب کننده می باشد و پس از نت آغازی خود در نت دوم رایحه وتیور را پخش می کند که با توجه به تناسب آن ها با یکدیگر بوی خوبی به مشام خواهد رسید و در نت پایانی نیز رایحه چوب کشمیری استشمام خواهد شد. این عطر برای مردانی که در مجالس شرکت می کنند می تواند یک پیشنهاد فوق العاده باشد!

خرید این عطر خوشبو

ادکلن تلخ مردانه

عطر تلخ مردانه پرادا

در سال ۲۰۰۶ میلادی عطری روانه بازار شد که طرفداران خوبی را به خود جذب کرد و پس از مدتی در سال ۲۰۱۱ میلادی از نسخه جدید آن عطر رو نمایی شد، این عطر محصول برند پرادا بود که در مدل Amber Pour Homme Intense طرفداران خوبی را به خود اختصاص داد. این ادکلن تلخ مردانه طیع گرمی دارد و برای فصل زمستان بسیار مناسب می باشد و می تواند یک مرد را بسیار جذاب تر و خوش بو نمایان کند.

عطر مردانه تلخ پرادا جزئی از ادکلن های مردانه تلخ پرفروش می باشد که در نت آغازین خود رایحه شکوفه پرتقال و ترنج را که بوی میوه ای می باشد را خواهد داشت و در نت بعدی خود در نت میانی رایحه های قبلی خود را حفظ کرده و به آن ها مشک و کهربا نیز افزوده خواهد شد که ترکیب جالبی را پدید خواهد آورد؛ در نت پایانی خود نیز نعنا و زعفران را به مشام مردم اطرف خواهد رساند و همین نت ها این عطر را به یک عطر خوش بو و محبوب تبدیل کرده است.

خرید این عطر خوشبو

ادکلن تلخ مردانه

عطر تلخ مردانه جورجیو آرمانی

از دیگر عطر های تلخ مردانه که کیفیت بسیار بالایی نیز دارد مربوط به برند جورجیو آرمانی می باشد که در مدل Attitude Extreme EDT می باشد. این ادکلن تلخ مردانه که در قالب بندی شیک و زیبایی نیز قرار دارد از عطر های خوش بو و پر طرفدار می باشد که مخصوص آدم های خاص است. این عطر برند جورجیو آرمانی در نت ابتدایی خود رایحه لیمو و دانه قهوه را از خود پخش خواهد کرد که پس از آن در نت میانی رایحه گیاه هل و اسطوخدوس را خواهد داشت که با نت پایانی خود که بوی سدر و کهربا و نعنای هندی می دهد را استفاده کننده خود را به خلسه عمیقی خواهد برد.

خرید این عطر خوشبو

ادکلن تلخ مردانه

عطر تلخ مردانه سالواتور فراگامو

عطر F By Ferragamo EDT یکی از عطر های تلخی می باشد که برند سالواتور فراگامو آن را روانه بازار کرده است. عطر های تلخ مرد ها را جدی تر نشان می دهد و این عطر نیز این امر را به خوبی با رایحه تلخ و طبع خنک خود نمایش می دهد. این عطر خوش بو در بین عطر های ۱۰۰تا۱۵۰ هزار تومانی قرار می گیرد که نسبت به قمیت خود دارای کیفیت بسیار خوبی می باشد.

این عطر در نت ابتدایی خود رایحه سیب و اسطوخدوس را خواهد داشت که پس پایان نت اول به یک باره رایحه فلفل سیاه را به خود خواهد گرفت و پس از آن در نت پایانی رایجه کهربا و چرم و گالبانوم را به اطرافیان خود نمایش خواهد داد که استفاده کننده و اطرافیان او از بوی این عطر خوش بو لذت خواهند برد.

خرید این عطر خوشبو

ادکلن تلخ مردانه

عطر تلخ مردانه ایو سن لورن

برند Yves Saint Laurent که برای کشور فرانسه می باشد در کار تولید عطر های مختلف می باشد که یکی از این عطر ها در نام L’Homme libre EDT در زمینه ادکلن تلخ مردانه یکی از بهترین عطر های موجود می باشد. این عطر تلخ طبع خنکی دارد که در سه نت رایحه های مختلفی را از خود پخش می نماید.

در نت آغازین خود این عطر فرانسوی رایحه ترنج و بادیان ختایی و ریحان را به صورت ترکیبی پخش خواهد کرد که پس از آن ها نوبت به رایحه جوز و فلفل صورتی در نت میانی می رسد و پس از آن نیز در نت پایانی این عطر رایحه خس خس و نعنای هندی را از خود بروز خواهد داد؛ استفاده کردن از این عطر در فصل بهار می تواند به دلیل طبع خنک خود پیشنهاد خوبی باشد.

خرید این عطر خوشبو

 ادکلن تلخ مردانه

عطر تلخ مردانه آرماف

یزند آرماف در سال ۲۰۱۴ میلادی شروع به فعالیت کرد و در همان سال تعداد زیادی عطر را روانه بازار کرد که از میان آن ها عطر Club de nuit Intense EDT از عطر های مشهور این برند انتخاب شد. این عطر برای مردان می باشد و در بین عطر های ۱۰۰تا۱۵۰ هزار تومانی قرار می گیرد. سه نوت رایحه این عطر به شرح زیر می باشند.

در نت آغازی این ادکلن تلخ مردانه ، رایحه لیمو شیرین و انگور سیاه را خواهد داشت که رایحه میوه ای بسیار جالبی را منتشر خواهد کرد و پس از آن رایحه گل سرخ و یاسمن را خواهد داشت که انسان را به عمق طبیعت خواهند کشاند، پس از آن ها در نت پایانی نیز رایحه های وانیل و عنبر و مشک حس خوبی را به دارنده عطر منتقل خواهد کرد که با طبع معتدل خود می توان آن را در هر فصلی از سال مورد استفاده قرار داد.

خرید این عطر خوشبو

ادکلن تلخ مردانه

عطر تلخ مردانه کارولینا هررا

اگر خواهان آرامش و جذابیت هر دو در آن واحد می باشید که در طول روز که مشغله های بسیاری دارید شما را ارام و جذاب نشان دهد می توانید از عطر Surf For 212 Men EDT برند آمریکایی کارولینا هررا استفاده کنید. این عطر طبع خنکی داشته و به طور عجیبی به آدم حس آرامش و خوبی را می دهد که هر کسی می تواند آن را تجربه و از آن لذت ببرد.

این عطر خوش بو در نت آغازین خود رایحه آب دریا را پخش می کند که سرشار از آرامش خواهید شد و در ادامه پس از استشمام نت آغازین در نت بعدی با رایحه گریپ فروت سرشار انرژی شده و با انرژی خوب به مصاف کار های روزانه خود خواهید رفت و پس از آن با نت پایانی رایحه نعناع هندی باری دیگر شما را پر از احساس خوب خواهد کرد و آرامش خوبی به شما خواهد داد. این عطر خوش بو در میان عطر های ۲۰۰تا۲۵۰ هزار تومانی قرار می گیرد.

خرید این عطر خوشبو

ادکلن تلخ مردانه

عطر تلخ مردانه لاگوست

آخرین عطری که در این لیست ما جای خواهد گرفت عطر لاگوست مدل L.12.12 Bleu EDT خواهد بود که در برند فرانسوی لاگوست معرفی شده است. این عطر خوش بو در میان عطر های ۱۵۰تا۲۰۰ هزار تومانی قرار می گیرد و با طبع خنک خود برای فصول گرم سال مانند بهار و تابستان می تواند انتخاب فوق العاده ای باشد. این عطر خوش بو در سه نت خود رایحه های های مختلفی دارد که به شرح زیر می باشند.

در نت آغازین این عطر نعنا و گریپ فورت به مشام خواهد رسید که پس از آن با رایحه های مریم گلی و شکوفه پرتقال ترکیب عجیبی را خلق خواهند کرد که دارنده عطر را بسیار مجذوب و جذاب خواهد کرد. و اما در نت پایانی نیز این عطر در رایحه های سرخس و سرو و نعنا هندی خواهد بود که با قرار کرفتن در لیست عطر های ۱۵۰تا۲۰۰ هزار تومانی خود را به عنوان یکی از عطر های پرفروش و پرطرفدار ادکلن های تلخ مردانه تبدیل کرده است.

خرید این عطر خوشبو

مطلب فوق که در مورد ادکلن تلخ مردانه و بررسی آن ها و چند ادکلن تلخ مردانه برتر بود در بخش تحریریه سایت ایرانوس گردآوری شده است. استفاده از این مطلب برای اهداف غیر تجاری و با قید نام منبع بلامانع می باشد!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

گوچی بلوم

معرفی ادو پرفیوم گوچی Bloom

کمپانی Gucci یکی از مطرح ترین و مشهور ترین برندهای تولید کننده عطر در سراسر …