خانه » آرایشی » تکنیک های آرایشی برای جلوه دادن زیبایی بدون آرایش

تکنیک های آرایشی برای جلوه دادن زیبایی بدون آرایش

به این مطلب امتیاز دهید

زیبایی بدون آرایش به طبیعی بودن و دلنشین شدن چهره کمک بسیار زیادی می کند. امروزه در مقابل آرایش های غلیظ، آرایش با تکنیک های جدید که زیبایی بدون آرایش را در نظر مخاطب جلوه می دهد، هواداران بسیار زیادی دارد چرا که مصنوعی به نظر نمی رشد و از جذابیت بالایی برخوردار است.

در تکنیک جلوه بخشیدن و طبیعی کردن چهره با زیبایی بدون آرایش سعی می گردد تا حتی الامکان از مواد آرایشی کم تری استفاده گردد و علاوه بر آن بهره گیری از کرم های مناسب مرطوب کننده و حافظ سلامت پوست و مو در دستور کار قرار می گیرد.

در ادامه به موضوعاتی در خصوص تکنیک های نوین آرایشی برای جلوه دادن زیبایی بدون آرایش اشاره خواهیم داشت:

  • با توجه به سلامت پوست بدون آرایش هم زیبا هستید
  • در زیبایی بدون آرایش کرم های سبک و ویتامینه را جایگزین مواد آرایشی کنید
  • استفاده اندک از کانسیلر مرطوب کننده در زیبایی بدون آرایش
  • در زیبایی بدون آرایش استفاده از کرم را جایگزین انواع مواد پودری کنید

با توجه به سلامت پوست بدون آرایش هم زیبا هستید

 بدون آرایش بودن، خود یک نوع شجاعت است؛ بسیاری از بانوان برای پوشاندن لکه های حاصل از جوش و آفتاب سوختگی از کرم های سفید کننده و پوشاننده استفاده می کنند که با این کار نه تنها درمانی صورت نمی پذیرد، بلکه پوست به دلیل تحمل مداوم حجم قابل توجهی از مواد آرایشی، دچار پیری زودرس می گردد.

برای زیبا شدن بدون آرایش لازم است تا اگر ظاهر پوست شما دچار مشکل است، آن را درمان نمایید و با استفاده از کرم های حاوی ویتامین و ماسک های آب رسان، همیشه پوست خود را زیبا و شاداب نگه دارید و بدون آرایش هم زیبا باشید.

اگر به دنبال زیبایی بدون آرایش هستید، می توانید از پرایمر ها که کمک کننده و تقویت کننده پوست می باشند نیز استفاده نمایید تا علاوه بر حفظ سلامت پوست، صورتی درخشان تر و زیبا تر داشته باشید.

در زیبایی بدون آرایش کرم های سبک و ویتامینه را جایگزین مواد آرایشی کنید

طبیعتا منظور از زیبایی بدون آرایش استفاده نکردن از کرم های تقویت کننده پوست نیست؛ بلکه اتفاقا لازم و ضروری است تا پوست خود را در مقابل خشکی و سردی هوا و یا آلودگی های محیطی حفظ نماییم.

خرید این عطر

با جایگزین کردن کرم های مرطوب کننده ویتامینه و سبک به جای مواد آرایشی سنگین که برای پوست مضر هم هستند،  می توان پوست زیبا تر و با طراوت تری داشت. شما می توانید از کرم های ب‌ب یا سی سی که هم رنگ با پوست صورت تان است و اثر مرطوب کننده و ضد آفتاب دارد، استفاده کنید تا با توجه به نیاز های پوستی تان، زیبایی بدون آرایش را به صورتی دلچسب تجربه کنید.

استفاده اندک از کانسیلر مرطوب کننده در زیبایی بدون آرایش

در زیبایی بدون آرایش کانسیلر ها نقش ترمیمی ایفا می کنند. اگر صورت شما با جوش ها و لکه هایی زیاد رو به رو است و استفاده از کرم های ضد آفتاب نیز چاره ساز نیست، می توانید به مقدار کم از کانسیلر استفاده کنید.

تکنیک های آرایشی برای جلوه دادن زیبایی بدون آرایش

در استفاده از کانسیلر دقت داشته باشید که از نوع مرطوب کننده باشد. زمانی که ترجیح می دهید تا جای ممکن بدون آرایش باشید، بهترین نوع استفاده کانسیلر به این شکل است که با انگشت خود آن را تنها در بخش هایی از صورت که لکه زیادی دارد قرار دهید؛ دقت نمایید که قرار دادن کانسیلر با انگشت دست، سبب می گردد تا کرم مرطوب کننده روی انگشتان شما ذوب گردد و به خوبی با بافت پوست صورت همسان سازی شکل گیرد.

در زیبایی بدون آرایش استفاده از کرم را جایگزین پودر کنید

در زیبایی بدون آرایش طبیعی بودن صورت، امری مهم و ضروری است. لوازم آرایشی به دو دسته کرمی و پودری تقسیم بندی می شوند اما انواع پودری هرگز نمی توانند به خوبی روی پوست صورت قرار گیرند و جلوه ای مصنوعی به چهره می دهند بنابراین برای طبیعی و بدون آرایش جلوه دادن صورت خود، لازم است هنگام استفاده از هر نوع ماده آرایشی مثل رژگونه، برنزه کننده، براق کننده و … از نوع کرمی آن استفاده نمایید.

تکنیک های آرایشی برای جلوه دادن زیبایی بدون آرایش

استفاده از رژ گونه مایع برای زیبایی بدون آرایش

گونه های سرخ علاوه بر زیبایی صورت، نشان دهنده سلامت بدن نیز هستند. برای آن که صورت شما با گونه هایی سرخ همراه باشد و البته با زیبایی بدون آرایش به نظر برسد، می توانید از رژ گونه مایع استفاده کنید و اگر این نوع از رژ گونه را در دسترس خود ندارید، از ترکیب رژ لب خود با کرمی مرطوب کننده بهره ببرید تا گونه های شما جلوه ای همچون زیبایی بدون آرایش داشته باشد.

تکنیک های آرایشی برای جلوه دادن زیبایی بدون آرایش

انتخاب ریمل مناسب برای نشان دادن زیبایی بدون آرایش صورت

آرایش چشم ها بسیار گسترده هستند و برای زیبایی آن ها می توان از لوازم آرایشی متعددی همچون ریمل، خط چشم، سایه چشم و…استفاده کرد، اما این امر مغایر با زیبا نشان دادن صورت به حالت بدون آرایش است.

برای آن که چشم های شما با زیبایی بدون آرایش همراه گردد، اگر دارای چشم هایی با مژه های بلند و مشکی هستید، نیازی به استفاده از لوازم آرایشی ندارید؛ اما اگر می خواهید مژه های تان فرم زیبایی داشته باشد و بدون آرایش به نظر برسد می توانید از ریمل ها برای فرم دهی مژه ها استفاده کنید البته دقت داشته باشید برای آن که چشم های تان زیبایی بدون آرایش را نشان دهند، بهتر است تنها در صورتی که مژه های مشکی دارید از ریمل مشکی استفاده کنید و اگر مژه رنگی دارید، توصیه می گردد تا از ریمل قهوه ای رنگ بهره ببرید. با این کار چشم های شما باز تر و درشت تر به نظر می رسد و صورت تان زیبایی بدون آرایش را در نظر بیننده ایجاد خواهد کرد.

استفاده از رژ لب جذب شونده برای جلوه طبیعی و زیبایی بدون آرایش

اگر می خواهید لب های شما از زیبایی بدون آرایش بر خوردار باشد، مناسب ترین راه استفاده از رژ لبی است که همرنگ با پوست لب های شما و البته از نوع جذب شونده باشد.

تکنیک های آرایشی برای جلوه دادن زیبایی بدون آرایش

در این صورت، چند دقیقه پس از استفاده از رژ لب، رنگ آن به خوبی جذب پوست لب های تان می شود و یک زیبایی طبیعی را نشان خواهد داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

آرایش نئونی

سایه و رژ لب نئونی ترند آرایش تابستانه

با شروع هر فصل انتخاب رنگ های هیجان انگیز برای استفاده در استایل جدید نیز …