خانه » راهنمای خرید » ۴ ست پاییزی عالی
4 ست پاییزی عالی

۴ ست پاییزی عالی

پائیز فصل رنگ‌های خیلی شاد و متنوع نیست و پوشیدن لباس‌های گل‌دار بارنگ‌های خیلی جیغ مناسب این فصل نیستند. اما نباید همه‌چیز را در یکرنگ ساده و خنثی خلاصه کرد. در این مقاله شمارا با چهار ۴ ست پاییزی عالی جذاب زنانه برای فصل هزار رنگ پائیز آشنا می‌کنیم.

۴ ست پاییزی عالی

آبی کبالت + شتری

4 ست پاییزی عالی

ترکیب کبالت و شتری یکی از بهترین و زیباترین ترکیب‌های ست پاییزی است. یکی از مزیت‌های این ترکیب سادگی یافتن رنگ‌ها است. می‌توانید هر بخش از لباس خود را از یکی از این دورنگ انتخاب کنید و مطمئن باشید که برای اکسسوری های مثل کیف، کمربند، دستبند و گوشواره به مشکلی برای پیدا کردن رنگ موردنظر بر نخواهید خورد.

آبی کبالت که در ایران به آبی کاربنی شناخته می‌شود یکی از رنگ‌های پرطرفدار برای فصل‌های سرد سال است همچنین بالاپوش‌های شتری رنگ یا شال‌گردن‌هایی با این ترکیب به‌وفور در بازار دیده می‌شود.

اگر قصد شما از تنظیم استایل بیرون رفتن از خانه باشد می‌توانید یک شلوار جین با این رنگ بپوشید و پالتوی خود را شتری رنگ انتخاب کنید.

زرشکی+ پلنگی

4 ست پاییزی عالی

درحالی‌که خودرنگ زرشکی یکرنگ کامل و جذاب است و تقریباً نیاز به هیچ مکملی ندارد، می‌توانید با استفاده از لباس‌های پلنگی جذابیت این رنگ را تکمیل کنید. هر دورنگ در زمره‌ی رنگ‌های گرم قرار می‌گیرند و این ترکیب می‌توانید برای خانم‌هایی که پوست‌های خیلی روشن دارند انتخاب فوق‌العاده‌ای برای فصل پائیز باشد.

البته پیشنهاد ما این است که اگر برای هیچ‌کدام از لوازم خود نتوانستید پارچه‌ی پلنگی پیدا کنید هرگز کفش خود را از این نوع انتخاب نکنید. کفش پلنگی تنها مناسب مراسم‌های خاص بوده و پوشیدن آن برای یک روز معمولی کاری بیش‌ازاندازه توجهات را به سمت شما جلب می‌کند.

طوسی + سورمه‌ای

4 ست پاییزی عالی

یک ترکیب فوق‌العاده شیک از یک رنگ سرد و یکرنگ خنثی. طوسی و سورمه‌ای برای آن‌که به‌عنوان ترکیب لباس شب مورداستفاده باشند چندان پسندیده نبوده و خیلی جلب‌توجه نمی‌کند. اما اگر همین ترکیب را برای یک روز کاری در فصل پائیز امتحان کنید خواهید دید که چقدر جذاب و شیک و درعین‌حال ساده و مد روز است.

خردلی + زیتونی

4 ست پاییزی عالی

این دورنگ به طرز بسیار زیبایی باهم ست می‌شوند. شاید دوست نداشته باشید یک بلوز تماماً خردلی یا تماماً زیتونی بپوشید. بنابراین می‌توانید در بازار به دنبال لباس‌هایی بگردید که ترکیبی از هر دو مورد را در خوددارند. همچنین می‌توانید همه‌ی لباس‌های خود را زیتونی بپوشید و تنها با یک دستمال‌گردن خردلی ترکیب رنگ موردنظر خود را کامل کنید. به‌هرحال این دورنگ یکی از بهترین و کامل‌ترین ترکیبات یک استایل پائیزی را می‌سازند.

توجه مطلب ست پاییزی در بخش تحریریه سایت ایرانوس تهیه شده است؛ کپی ست پاییزی با ذکر منبع بلا مانع می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

راهنمای خرید ساعت مچی زنانه

راهنمای خرید ساعت مچی زنانه یکی از جذاب ترین و زیباترین اکسسوری ها برای بیشتر …