محصولات Agatha - آگاتا

نمایش 1 - 3 از 3 آیتم
 • Agatha Un Matin A Paris Eau De Toilette For Women 100ml
  پیشنهاد ویژه محدود
  100 میلی لیتر
  219,000 تومـان 310,000 تومـان موجود
  ارزان شد!
  بررسی و خرید اینترنتی عطر ادکلن زنانه آگاتا Un Matin A Paris نام به فارسی: آگاتا آن ماتین ای پاریس ادوتویلت نام به انگلیسی: Agatha Un Matin A Paris Eau de Toilette حجم 100 میلی لیتر - زنانه تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی ایرانوس صد درصد اورجینال میباشد با خیال راحت خرید کنید.
 • Agatha Un Matin A Paris Eau De Toilette For Women 100ml
  پیشنهاد ویژه محدود
  100 میلی لیتر
  219,000 تومـان 310,000 تومـان موجود
  ارزان شد!
  بررسی و خرید اینترنتی عطر ادکلن زنانه آگاتا Le Amour A Paris نام به فارسی: آگاتا لامور ا پاریس ادوتویلت نام به انگلیسی: Agatha Le Amour A Paris Eau de Toilette حجم 100 میلی لیتر - زنانه تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی ایرانوس صد درصد اورجینال میباشد با خیال راحت خرید کنید.
 • عطر زنانه آگاتا مدل Un Soir A Paris Eau De Toilette ویژه
  پیشنهاد ویژه محدود
  100 میلی لیتر
  219,000 تومـان 310,000 تومـان موجود
  بررسی و خرید اینترنتی عطر ادکلن زنانه آگاتا Un Soir A Paris نام به فارسی: آگاتا آن سویر ای پاریس ادوتویلت نام به انگلیسی: Agatha Un Soir A Paris Eau de Toilette حجم 100 میلی لیتر - زنانه تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی ایرانوس صد درصد اورجینال میباشد با خیال راحت خرید کنید.
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم

معرفی و بررسی برند آگاتا Agatha تولیدکننده عطر ادکلن

تاریخچه برند آگاتا


کشور: فرانسه


فعالیت اصلی: مد و فشن


شرکت آگاتا توسط Michel Quiniou تاسیس شد که می خواست برندی از محصولات و جواهرآلات لوکس را ایجاد کند که فاصله ی بین بوتیک های مجلل و شیک و فروشگاه های ساده و بی آلایش را از بین ببرد. در سال 1974 او خط تولید ساخت جواهراتش را با یک هدف غیر معمول آغاز کرد که هدفش تغییر وسایل ارزان به وسایلی شیک بود. اما در مورد نام آگاتا می توان گفت که Michel Quiniou می خواست نامی انتخاب کند که به یک سنگ جواهر شناخته شده و معروف اشاره کند و در عین حال نام یک دختر نیز باشد بنابراین نام AGATHA را انتخاب کرد. او در کارش موفق شد و مشتریان همیشه از محصولات جدید و ابتکاری و خلاقانه ی او استقبال می کردند. او از وسایل ساده به روشی مبتکرانه و دور از ذهن برای ساخت لوازم و جواهرات تزئینی اش استفاده می کرد به طوری که افراد در پشت ویترین بوتیک لوازم آگاتا صف می بستند و مسحور زیبایی آن می شدند.


 در اواخر دهه ی 1990 این برند به ساخت عطر و ادکلن مبادرت ورزید. تا کنون 11 عطر تحت برند آگاتا طراحی شده است. که اولین آن در سال 1998 و جدیدترین آن در سال 2014 طراحی و ساخته شده است. عطرهای برند آگاتا با همکاری عطرسازانی چون Francis Camail، Philippe Bousseton، Jean Jacques ساخته می شوند. 

بیشتر